Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

Asinus

Użytkownik Forum
 • Content Count

  355
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About Asinus

 • Rank
  Weekendowy Entuzjasta Władka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. No niestety kontaktu nie ma od przeszło 3 tygodni. Ostatnie logowanie na forum - 25 czerwca.
 2. Albo wymienią na prudukty, które nie uległy delegalizacji. Ciężko uwierzyć, że vendor o dotychczas bardzo dobrej opinii nagle znika bez słowa i bez realizacji zamówień. Musiało się coś zdarzyć, jakaś siła wyższa.
 3. No i dalej cisza, chyba już czas położyć niestety kreskę w tym temacie. Szkoda straconej kasy, nauczka że lepiej wybierać vendorów z opcją wysyłki za pobraniem.
 4. Też właśnie czekam od tygodnia. Safelab, co z Wami, jakiś przestój? Dajcie znać czy żyjecie.
 5. Asinus

  nh four

  Zamawiałem ostatnio, lecz niestety pomimo zapłaty nie otrzymałem zamówienia, a na wysyłane mejle nikt nie odpowiada. Mineło 2 tygodnie, tak więc można już uznać, że sklep utracił wiarygodność. Można wpisać na listę oszustów.
 6. Oho. No to bye bye benzofurany. Jak u nas to podchwycą to poleci nie tylko to 5-API, ale pewnie też 5/6-APB..
 7. Też niestety znam takie poketonowe lęki, ale to tylko rzeczywiście jak się mocniej przesadzi. Akurat po 3-mmc ich nie miałem, ale pewnie dlatego, że nie przerabiałem tego jakoś dużo.
 8. Asinus

  Butyr-fentanyl

  Wow. Nie spodziewałem się, że do sprzedaży trafi tak mocny opioid, jak analog fentanylu, podczas gdy prawie nigdzie nie ma AH o mocy równej zaledwie kodeinie. Ten "nowy aminowy" w ogóle wysyła do Polski, bo widzę, że strona in english jest?
 9. Ostatnio bardzo polubiłem metoksetaminę, ale tym razem śnioną nie w ilościach tripowych, ale w drobnych szczyptach, ok. 10-15 mg. Nie żeby mieć fazę, ale dla takiego subtelnego efektu antydepresyjnego, rozluźniającego. Poprawia się dobry nastrój, a negatywne myśli znikają i robi się lekko przyjemnie. Szczypty śnione są metodą podjęzykową, kilka razy w ciągu dnia.
 10. Kto powiedział, że dziewczyny nie mogą służyć w armii. Na zdjęciu amazonki z Israel Defense Forces.
 11. Co do bezsenności - u mnie zwykły aviomarin sobie z nią dał radę, popity kubkiem melisy. 3 tabsy w tym przypadku i po kilkunastu minutach już się śpi.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...