Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Boone

Użytkownik Forum
 • Content Count

  63
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About Boone

 • Rank
  Kolekcjoner Opakowań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Wszystko Ci dojdzie, spokojnie. Orzeł to bardzo solidna firma, a czasy są teraz specyficzne i wszystko trwa trochę dłużej. Najważniejsze, żeby dotarło. Na przyszłość, pisz po 2-3 dniach po opłaceniu zamówienia maila z prośbą o tracka, to Ci bankowo odpowiedzą.
 2. Są święta, jeszcze ten covid. Wiadomo, że nie wszystko będzie szło jak w zegarku. Ja tam spokojnie zamierzam czekać.
 3. Raczej nie da rady tam wysłać. Zamknięte granice, każda paczka jest trzepana przez celników.
 4. Myślę, że w końcu Ci ruszy. Ja też już się powoli oswajałem z myślą, że nic z tego nie będzie, a jednak okazało się, że wszystko nagle ruszyło. Ten zagraniczny przewoźnik strasznie się zmulił. Cierpliwości.
 5. Ja również. Chociaż u mnie pod koniec tygodnia coś się ruszyło i jest już blisko, ale poczekam z otwieraniem szampana, bo jeszcze po drodze wiele rzeczy może się zdarzyć.
 6. Dokładnie. U mnie też bez zmian od długiego czasu. Nie wygląda, żeby to już było w pl. Vendor najwyraźniej ma wgląd w poszczególne tracki i widocznie niektóre już czekają na odbiór od paru dni, stąd to ponaglenie. Nasze dopiero dolecą.
 7. Kolego, chyba nie podajemy na tym forum czym to jest wysyłane. Wydaje mi się, że problem jest z tamtejszym przewoźnikiem. Czytałem ostatnie opinie ich temat i ludzie po prostu jadą po nich równo. Trackingi stoją miesiącami albo w ogóle nie dolatują. Chyba coś tam u nich się popieprzyło.
 8. Jak tam, dotarły komuś gołębie? Bo u mnie jak track w zeszłym tygodniu wyszedł sobie na fajkę, tak już został do tej pory. Co dziwne, to chyba tamtejszy przewoźnik dał dupy, bo wygląda jakby to się zwiesiło w pół drogi. Do vendora nie mam pretensji, bo zrobił co trzeba, ale chyba będzie musiał rozważyć dodatkowe opcje wysyłki, bo tu coś najwyraźniej nie pyka. Mam nadzieję, że mimo wszystko to jednak dotrze.
 9. U mnie na odwrót. Poprzednio wszystko przebiegło sprawnie, a teraz wyszło z NL, ale już od kilku dni track stoi i nic się nie dzieje. Komuś też tak się ślimaczy?
 10. Witam, gołębie normalnie dolatują? Można spokojnie zamawiać?

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...