Jump to content

Boone

Użytkownik Forum
 • Posts

  69
 • Joined

 • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

Boone's Achievements

Kolekcjoner Opakowań

Kolekcjoner Opakowań (2/8)

46

Reputation

 1. Gołąbek doleciał ekspresowo, również musiałem czekać kilka dni, aż wszystko ruszy, ale to jest zrozumiałe z pewnych względów. Jedyne minusy to nieco słabe pakowanie i brak opisu w środku. Mam nadzieję, że to jest 3mmc, o które prosiłem, chociaż mam lekkie wątpliwości, bo otrzymałem, przeźroczyste kryształy, łatwo kruszące, bezwonne, z białymi naleciałościami. Jeśli ktoś pobierał, to niech potwierdzi czy to teraz tak wygląda, będę wdzięczny. Byłoby szkoda, gdyby okazało się czym innym, bo mi bardzo ten temat przypasował. Poza tym wszystko w jak najlepszym porządku, kontakt, szybkość wysyłki na olbrzymi plus. Znowu mnie Pan Orzeł nie zawiódł ;). W weekend testy.
 2. Że jest na razie zrobiony list przewozowy i nic więcej.
 3. Ja tam nigdy nie miałem problemu z vendorem. Czasem odpisywał po kilku dniach, czasem po paru minutach. Zawsze wszystko załatwiane w kulturalnej atmosferze, bez żadnych problemów. Nie było problemu z żadną paczką, a ostatnie zamówienie wysłali mi droższą opcją, mimo niewielkiej ilości. Trzeba spokojnie rozmawiać, a nie skakać do gardła, wtedy jest większa szansa na dogadanie się.
 4. Jest dobra, możesz śmiało zamawiać. Duża euforia, wysokie libido, brak nieogaru, burza mózgów, speedu jako takiego nie ma, chce się raczej po tym leżeć, po jakimś czasie lekkie zaburzenia w wysławianiu się, ale da się z tym żyć, poza tym to przechodzi po 1-2 godzinach. Temat jest bardzo przyjemny i na pewno aktywny, tylko najlepiej brać oralem, bo wtedy jest pełnia doznań. Na drugi dzień lekki moralniak i stan nieco depresyjny, ale do wieczora wszystko przechodzi, apetytu też brak. Trzeciego dnia wszystko mija, jak ręką odjął, dlatego temacik jest na pewno czysty. Można spokojnie polecić.
 5. Gołąbek spokojnie dotarł. Dziękuję vendorowi za bezpieczną formę transportu i swietne pakowanie. Pozdrawiam!
 6. Z tego co się orientuję, przesyłki nierejestrowane to loteria i mogą nawet lecieć miesiącami. Zresztą stronę wcześniej ktoś pisał, że mu paka przyszła po 3 miesiącach, więc myślę że powinniście się po prostu uzbroić w cierpliwość.
 7. Wszystko Ci dojdzie, spokojnie. Orzeł to bardzo solidna firma, a czasy są teraz specyficzne i wszystko trwa trochę dłużej. Najważniejsze, żeby dotarło. Na przyszłość, pisz po 2-3 dniach po opłaceniu zamówienia maila z prośbą o tracka, to Ci bankowo odpowiedzą.
 8. Są święta, jeszcze ten covid. Wiadomo, że nie wszystko będzie szło jak w zegarku. Ja tam spokojnie zamierzam czekać.
 9. Raczej nie da rady tam wysłać. Zamknięte granice, każda paczka jest trzepana przez celników.
 10. Myślę, że w końcu Ci ruszy. Ja też już się powoli oswajałem z myślą, że nic z tego nie będzie, a jednak okazało się, że wszystko nagle ruszyło. Ten zagraniczny przewoźnik strasznie się zmulił. Cierpliwości.
 11. Ja również. Chociaż u mnie pod koniec tygodnia coś się ruszyło i jest już blisko, ale poczekam z otwieraniem szampana, bo jeszcze po drodze wiele rzeczy może się zdarzyć.
 12. Dokładnie. U mnie też bez zmian od długiego czasu. Nie wygląda, żeby to już było w pl. Vendor najwyraźniej ma wgląd w poszczególne tracki i widocznie niektóre już czekają na odbiór od paru dni, stąd to ponaglenie. Nasze dopiero dolecą.
×
×
 • Create New...