Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


PIJANA POWIETRZEM

Przyjaciel Forum
 • Content Count

  788
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  34

PIJANA POWIETRZEM last won the day on September 29

PIJANA POWIETRZEM had the most liked content!

About PIJANA POWIETRZEM

 • Rank
  Zaawansowany Helupiarz
 • Birthday March 5

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta

Recent Profile Visitors

12,458 profile views
 1. Życie to nie bajka. Jeśli po północy zgubił Ci się but, to znaczy, że się najebałeś.
 2. ROZKMINKA EGZYSTENCJALNA Jeśli ktoś powie Ci, że życie jest piękne, to zaopiekuj się nim, bo on chyba, kurwa, przybył z kosmosu.
 3. No i jeszcze dodam, że jeszcze @Forsik kasy nie oddał, nie tylko mi, I kurwa TO MNIE AZ TAK NIE BOLI, ale napisze to żeby przestrzec, alb amebom nie wierzyć, bo tymi nibynozkami wie jak przygarnąć, a oddać to chyba ema będzie musiał. I chuy, lewka nie będzie.
 4. A mnie dość mocno wkurwiaja bezmózgi, bez ambicji, celu w zyciu(po za zajebaniem 0.5lz marketu), bez własnych poglądów,osobnik potrafiący pierdolić trzy po trzy o wszystkim, a o niczym tak naprawdę nie ma bladego pojęcia, gdyż jego zwoje mózgowe wyprostowały się za czasów hira, ale robi z siebie figo-fago omnibusa, którego poczynania nadają się do sensacji dwudziestego wieku. Jednocześnie liżąc dupsko,niegdysiejszemu największemu wrogowi, u którego, teraz z braku innych opcji szuka wsparcia I poklasku, udowodnił, że honor i zasady są dla niego tylko pustymi frazesami. Jedyne co ma w tej pustej głowie, o czym świadczą jego wpisy i wypisy, to chęć wyłudzania od nowego "frenda" jakiegoś lewka tudzież wilka. Hmm, no krótko mówiąc, peżotem nie każdy może byc;),to wychodzi w procesie pseudoewolucji osobników amebopodobnych. Dziękuję, Nie pozdrawiam delikwenta
 5. BARDZO KRÓTKI WIERSZ O FRUSTRACJI

                                          już 

                kurwa

                        brak mi

            słów 

  1. Młody Gonzo
  2. PIJANA POWIETRZEM

   PIJANA POWIETRZEM

   @Młody GonzoNoo👿na niektórych nawet tych słów szkodaXD

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...