Jump to content

Krasnalziom

Użytkownik Forum
 • Content Count

  56
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

Krasnalziom last won the day on February 24

Krasnalziom had the most liked content!

About Krasnalziom

 • Rank
  Kolekcjoner Opakowań

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Za pobraniem teraz coś znaleść to nie już chyba nie realny stan. Chyba się się z kimś dogada na jakiś bardzo niewygodnych warunkach dla kupującego to może ale też myśle że jest to nie realne.
 2. To zostaw na chwile to cmc i wrzuć mmc on tak nie zajeżdza klamy tylko z nim ciężko się powstrzymać przy mmc to jest jedyny problem :P
 3. Na stronie jest na stanie @LordViader radził bym brać puki jest bo znów może zniknąć jak to z alfami zwykle bywa
 4. MMC na + a jedyny minus to brak możliwości powstrzymania się przed koleją linią XD Jak mam ten worek i mam już kończyć to zawsze jeszcze wysypie na jedną a potem wjeżdza druga i już w sumie kłade się z przymusu a kończyć dalej bym nie chciał ;)
 5. @LordViader Dawkowanie będzie podobne jak w przypadku hexa lecz tutaj start może być z pułapu 50mg bo nep jest troche słabszy od henia. Tylko trochę więc też nie przesadzaj. Tak czy siak pierwszą uczuleniówkę na twoim miejscu przyjął bym 30mg aby zobaczyć jak substancja na Ciebie działa i na co możesz sobie pozwolić. A i najważniejsze nie wrzucaj za dużo w krótki odstępach czasu to nigdy nie daje dobry rezultatów.
 6. Bez wagi nie podchodź do henia bo może Cie zniszczyć. Kolega @Dramal ma 100% racje 30mg na start jak znalazł a ja kolejnych nie wrzucał bym większych niż 50mg. Najlepiej odważyć sobie daweczki wcześniej i sięgać po nie w potrzebie.
 7. Dobrze że miłych pomocnych pań w internecie nie brakuje bo inaczej nie wiem co byśmy zrobili z nadmiarem libido :)
 8. Na weekendowe zabawy w sam raz ale jeśli chcesz dłużej polecieć to polecał bym mmc no lepiej to działa. Chociaż nie powiem miałem na warsztacie to cmc i nie żałowałem następnego dnia 100% produktywny i sen normalny. Nie jak w przypadku mmc że budzę się po 2h i już można lecieć dalej to też jest spoko ale jak chcemy jeden dzień poszaleć a na drugi być w stanie na sucho pracować to cmc jak znalazł.
 9. @krzyszjarz A kiedy do nich pisałeś pamiętaj że to też są ludzie nie roboty i w weekendy nie odpisują. Dzisiaj dostałem od nich maila z odpowiedzią na moje pytania a pisałem dzisiaj rano.
 10. @drake11 I jak doszło ?
 11. Pobierał ktoś ostatnio tego nepa bo nie wiem czy ponawiać ?
 12. @NoMercy Po 3 dniach myślałem że już umarłem więc totalnie odradzam komukolwiek maratony z 3cmc. 2 dni to jest maks co u mnie nie skutkuje całłkowitym rozpierdoleniem organizmu chociaż i po tych 2 bywa ciężko.
 13. @Kapitan_ jak najbardziej aktywne chociaż osobiście wole już gotowy produkt (pigułki) to raz brałem w prochu i jak najbardziej aktywne.
 14. @OdwiertKorzenny spokojna głowa bhp mają w małym palcu jeśli mam być szczery nie masz się czego obawiać.
 15. Chętnie skorzystał bym z takiej oferty jeśli udajesz się do źródła jak by nie było. A to powinno urywać czopke.
×
×
 • Create New...