Skocz do zawartości

dasa

Użytkownik Forum
 • Zawartość

  75
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  20g 12m 46s

1 obserwujący

O dasa

 • Ranga
  Kolekcjoner Opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. dasa

  Devil TEMAT OGÓLNY

  Witam jest u V jakas alpha ?
 2. dasa

  Kurier zostawia paczki pod drzwiami

  No to chyba musze go przyczaic osobiscie pod drzwiami lub pisac reklamacje bo niestety tel który przychodzi z dpd jako tel kuriera nie działa oczywiscie tylko tego co zostawia paczki.
 3. Witam czy też macie tak iz kurier zostawia wam paczki kolo wycieraczki notorycznie zdaża mi sie to z DPD z innymi kurierami nie dzieje sie to tak często, co sie stanie jak ktos mi taka paczkę jumnie niektóre są wartościowe.
 4. https://wiadomosci.wp.pl/handlarz-dopalaczami-mial-proponowac-100-tys-zl-za-zabojstwo-ziobry-6386330541852801a
 5. dasa

  Informacje o wysyłce / puste paczki

  Zamawiał ktoś listownie, z tej angielskiej strony i moze potwierdzić ze wszystko jest OK a nie wałek ?
 6. Chodzi mi dokładnie od sort od kolka raz są Abc a raz Asc wszytkie i tak wyglądają prawie tak samo ale majją przebarwienia dlatego pytam o jakoś ?
 7. Minister właściwy do spraw zdrowia, określi w drodze rozporządzenia, wykaznowych substancji psychoaktywnych obejmujący te substancje lub ich grupy,uwzględniając wpływ substancji na zdrowie i życie ludzi oraz ich społeczną szkodliwość. Więc co do nowych produktów to zmienia się to że będą dodawane przez rozporządzenie ale myśle że będą produkowane szybciej niż delegalizowane.
 8. http://ttv.pl/aktualnosci,926,n/policja-w-budce-z-dopalaczami,112588.html
 9. Ogólnie i przważnie sort od G ale i od innych sprzdawców zdarzał mi się taki że czasem coś było innego.
 10. Chce zapytac o to czym się różnią kryształki np. zamawiam np..10g apvp i dwa kryształy różnią się od wszystkich są bardziej zółte prawie brązowe. Dlaczego tak jest czy to zanieczyszczenia czy moze domieszka jakiejs innej substancji?
 11. dasa

  Policja przekazanie substancji!!!

  Dla potomnych sprawa została umorzona ze względu na nie posiadanie substancji zabronionych czas do umorzenia sprawy 5 miesięcy od czasu wszczęcia sledztwa., jednak substancje zostały przekazane sanepidowi więc teraz czekam na odzew od nich.
 12. dasa

  Policja przekazanie substancji!!!

  Herbata była sucha w pojemniku po tetley metalowym. Będe pisał zażalenie na dysk, cały czas mam postępowanie przygotwawcze (4 miesiące już w sumie) oraz dozór policyjny 3 razy w tygodniu dysk jest zaszyfrowany Truecryptem więc raczej nic z niego nie wyciągną tylko chicałbym go z powrotem bo dałem za niego grubo ponad 300zl.
 13. dasa

  Policja przekazanie substancji!!!

  Materiału z kofeiną nie żeniłem. A najlepsze jest to że ten materiał z kofeiną to zielona herbata którą miałem w pokoju do picia i po badanich wyszła im kofeina a nie teina.
 14. dasa

  Policja przekazanie substancji!!!

  No to nakreśle sprawe ktos podpierdolił > wlot o 6:00 kajdanki > dołek postawienie zarzutów wprowadzania znacznych ilości marihuany przez prokuratora. Wlasnie tez mi o dysk chodzi dlatego że oni chuja z nim z robią a by mi się przydał. Chodzi o to czy na podstawie tych praragrafów mogą przekazac to sanepidowi bo przecisz posiadani w/w substancji nie jest zabronione.
 15. http://zapodaj.net/0393d5307dfb4.jpg.html W zwiądku z postanowienie zawieszczoenym wyżej proszę o poradę. Czy jest sens pisać zażalenie na przekazanie materiałów dowodowych sanepidowii. Policja działa według prawa karnego a sanepid według swojej ustawy. Czy na podstawie przywołanych przez policję pragrafów jest sens pisac zażalenie ponieważ wprowadzeanie substancji zastęprzych nie jest przestępstwem
×