Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

funky_guy

Użytkownik Forum
 • Content Count

  255
 • Joined

 • Last visited

2 Followers

About funky_guy

 • Rank
  Weekendowy Entuzjasta Władka
 • Birthday 08/01/1990

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

619 profile views
 1. chwilowo V odpisuje z lekkimi opóźnieniami. Też musiałem kilka dni czekać na odpowiedź, a nie jak wcześniej w przeciągu kilku godzin. Widocznie ma coś na głowie.
 2. Co prawda recka o Heniu El Patron a nie Medellin, ale napiszę tu żeby nie zakładać tematu osobnego. Henio prawilne, aktywny od pierwszych najmniejszych dawek. Pakunek opisany i to nie czymś co się zmaże po pierwszym przetarciu. Forma prochu z lekkimi grudkami, barwy śnieżnobiałej. Z pierwszych testów mogę stwierdzić że bardzo wydajny (brak mega ciśnienia na dorzutki). Bezwonny, spływa łatwo bez odrzucania
 3. funky_guy

  NEP

  Nepik prawilny, aktywne od pierwszych najmniejszych dawek. Pakunek opisany i to nie czymś co się zmaże po pierwszym przetarciu. Konsystencja to mega zbity i twardy kryształ. Śnieżnobiały, po rozkruszeniu bardzo duże ilości prochu nawet z najmniejszych grudek. Spływa łatwo i bez efektu odrzucania. Posmak lekko,ale to naprawdę lekko octowy , gorzki(?)
 4. Gołąb doleciał w najkrótszym z deklarowanego czasu przez V. Pakowanie na najwyższym poziomie. Kontakt również, szybkie odpowiedzi, instrukcje bardzo szczegółowe, nawet zainteresowanie po osiągnięciu celu. Mogę polecić V z czystym sumieniem. Henio i Nep prawilne, aktywne od pierwszych najmniejszych dawek. Pakunki opisane i to nie czymś co się zmaże po pierwszym przetarciu. Henio w formie prochu z lekkimi grudkami, barwy śnieżnobiałej. Z pierwszych testów mogę stwierdzić że bardzo wydajny (brak mega ciśnienia na dorzutki). Bezwonny, spływa łatwo bez odrzucania Nep w mega zbitym i twardym krysztale. Również śnieżnobiały, po rozkruszeniu bardzo duże ilości prochu nawet z najmniejszych grudek. Spływa łatwo i również bez odrzucania. Posmak lekko,ale to naprawdę lekko octowy , gorzki(?)
 5. 10 dni to pikuś @22Track22, ja mam 23 dni 😄 ale jeszcze wierzę, jeszcze jest nadzieja :)
 6. Potwierdzam, kontakt ekspresowy i wzorowy. Jak gołąb doleci, potwierdzę resztę.
 7. Na pewno dni robocze liczą podając ile dni, na parcelappie mam komunikat np. o ogólnym opóźnieniu które wynosi na tę chwilę do 19 dni 😈
 8. Mi również baaardzo wolno tym razem idzie, a poprzednie były ekspresowe. Ale po rozmowie z V ustaliliśmy że to wina ostatnich dni ustawowo wolnych i czekam cierpliwie na wylądowanie gołębia.
 9. Gołąb kolejny raz wylądował i to szybciej niż zawsze bo w zaledwie IV od nadania. Hexen jak poprzednio prawilny i prima sort. O samym odczynniku w dedykowanym dla niego dziale. Po raz kolejny z czystym sumieniem mogę polecić sprzedającego, ze względu na stały i szybki kontakt, ekspresowego gołębia szczególnie w tych czasach jak i również ze względu na podejście do klienta i wywiązywanie się ze zobowiązań z sumiennością.
 10. Gołąb kolejny raz wylądował. Hexen jak poprzednio prawilny i prima sort. Kolor ciemny biały, konsystencja miejscami lekko grudkowata, dobrze wysuszony i bezwonny. Spływa delikatnie, aktywny od najmniejszych dawek. Po raz kolejny z czystym sumieniem mogę polecić sprzedającego, ze względu na stały i szybki kontakt, ekspresowego gołębia szczególnie w tych czasach jak i również ze względu na podejście do klienta i wywiązywanie się ze zobowiązań z sumiennością.
 11. Hex w formie lekko kryształowatej, kolor: biały, łagodnie spływa i nie ma reakcji typu cofnięcie. Bezwonny
 12. Polecam Vendora. Gołąb wylądował. Co do V powiem tak, zamówienie złożone bezproblemowo, kontakt z V uważam na dobrym poziomie. Czas na odpowiedź to max 12h bynajmniej przez @. Pakowanie: 10/10 ; bezpieczeństwo: 10/10 ; czas lotu: "Tyle w ile Bóg stworzył świat". Po pierwszych testach zarówno Hex jak i Nep aktywne. Hex w formie lekko kryształowatej, kolor: biały, łagodnie spływa i nie ma reakcji typu cofnięcie. Bezwonny Nep w formie pudru, lekko grudkowaty miejscami. Kolor: lekko pomarańczowy; ostre uczucie w trakcie sniffu, smak gorzkawo-chemiczny.
 13. Ja również jestem po zamówieniu i oczekuję gołębia. Co do V powiem tak, zamówienie złożone bezproblemowo, kontakt z V uważam na dobrym poziomie. Czas na odpowiedź to max 12h bynajmniej przez @. Tracking podesłany tego samego dnia, działający. Póki co tyle mogę się wypowiedzieć, jak wyląduje gołąb to o nim samym jak i o odczynnikach zdam relację.
 14. funky_guy

  NEP

  Nie przyjmują już nowych zamówień, kończą działalność więc już chyba za późno

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...