Jump to content

resreved

Użytkownik Forum
 • Content Count

  222
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

resreved last won the day on May 17 2019

resreved had the most liked content!

About resreved

 • Rank
  Narzeczony Marysi

Recent Profile Visitors

5,595 profile views
 1. Rest in Peace, Synchro. Godspeed. [*]

  309985.jpg

 2. @Haze12341 to z czasem jako 4 wymiarem to podstawy, nie teorie naćpanego chłopca. Gdy dyskusja osiągnie poziom kreowania nowych pomysłów, a nie opisywania tego co uczestnicy zobaczyli na YT czy przeczytali, chętnie wezmę w niej szerszy udział.
 3. Tak to się robi bez autotune'a. 

   

   

 4. Po prostu wyjdź parę razy do dowolnego klubu na Pietrynie.
 5. @[email protected] tak, można uprawiać outdoor, już definitywnie mogę to stwierdzić. Znalazłem wiele zdjęć z takich hodowli na zagranicznych forach, sam też działam w tym kierunku i najpóźniej do października dam znać jak sprawa ma się u mnie, choć może już znacznie szybciej, czas pokaże. Piny rosną jak szalone
 6. W Księgę Ulicy, a Ty? <spamem w spam, oba do usunięcia>
 7. Pod względem tryptamin braki mogą być jedynie ilościowe, nie jakościowe. Ekstrakcja kwaskiem cytrynowym to, za przeproszeniem, chuj a nie ekstrakcja. To prędzej szykowanie naparu i dorzucenie konserwantu by dłużej postał. Zarówno aceton jak i alkohole zabiją wszelkie ewentualne zanieczyszczenia. Sama łodyga którą musiałbyś strawić też nie trafia do brzucha... Twoich pomysłów z żarciem pleśni i piciem bakterii namnożonych z powietrza wolę szeroko nie komentować, więc wspomnę Ci tylko, że mimo, iż wyrabiasz odporność na dany typ toksyn, to jednak osłabiasz organizm (wszak zawsze ich zwalcz
 8. W growlogu staram się przekazywać niektóre tajniki uprawy, stąd takie opisy. Mam nadzieję, że kogoś zmotywuje to do działania w kraju, gdzie uprawa jest legalna. 

  1. Profesor GarryPerZatoki

   Profesor GarryPerZatoki

   Patrze, że klasycznie jedziesz biohumusem na weg'u.
   Na kwitnienie wjedzie też klasyka: Planton K lub/i Florovit?  :E 

   Kiedyś jak ja outdoora jeszcze robiłem z parę lat temu to Planton K miał inne proporcje N-P-K, teraz patrzę, że coś sporo azotu ma... Na początku flo jeszcze przejdzie ale potem to chyba trochę słabo jednak. :) 

  2. resreved

   resreved

   Na kwitnienie prawdopodobnie wejdzie któryś z "miodków" docelowych do konopi, a i to tylko jeśli będą niedobory. Niby wypłukiwanie przez ostatni-tydzień dwa ma być skuteczne, jednak patrząc na gęstość żywicy mocno wątpię, by coś co raz w niej się znalazło (na kwiatach, nie w łodydze) zostało skutecznie wypłukane. 

   Czas pokaże. Biohumus zakupiłem teraz głównie do ratowania padającej, a skoro już jest... Docelowe nawożenie zaczynałem zazwyczaj od 2 tygodnia. No i wypadałoby takie pytania zadawać w wątku, by nie przepadły dla innych. 

  3. XD
 9. @VgD-maczek-VgD Bo zrobiłeś very good dilla Sprawdź dokładnie wszystkie możliwe ustawienia profilu, spróbuj wejść też bezpośrednio przez forum.dopalamy.com/chatbox Zamiast na czat wchodzić powiedz nam lepiej jak tam dziecko? Wszystko ok? Z tego co pamiętam, odchodzileś dla jego dobra ale tu akurat pamięć może mnie mylić, swoje przejarałem..
 10. Osobno, by było widoczne przez jakiś czas dla osób z Ruch Oporu - ogólnie wątek ma zmierzać do wysunięcia wniosku, czy warto w ogóle męczyć łódzki UMed o jakiekolwiek wyniki zapowiedzianych badań.
 11. Dziś, przeglądając archiwa przy porannym soczku, natrafiłem na coś, o czym zapomnieliśmy... W wyniku tego newsa pytam: czy ktoś pamięta, czy między 22.09.2010 (data publikacji poniższego tekstu) a 02.10.2010 wydarzyło się coś takiego by nagle zamknąć wszystko i podważyć sens danych około dwa tygodnie wcześniej 3 milionów? A może było to po prostu przygotowanie do planowej akcji, zaś tekst był czysto propagandowy i fałszywy? Sami oceńcie. Plany były takie, że nawet my, użytkownicy, bylibyśmy skłonni na nie przystać. A z dziesięć dni później rachu-ciachu i po strachu. Zatrucia Taifunem NLF naras
 12. Nie wierzę w to, by ktokolwiek w erze fejsbuka podawał na forum prawdziwą datę urodzenia. 

  1. Show previous comments  1 more
  2. resreved

   resreved

   Data ma to do siebie, że poza dniem i miesiącem określa również rok, a tekst był komentarzem do życzeń na "24" urodziny avatarki. ;)

  3. XD

   XD

   NIE OKREŚLA NIC GLUPKU XD

   to tylko data, jesteśmy w tym samym wieku, prawda XD?

  4. Avatarka

   Avatarka

   @resreved :o straszne rzaczy...  xd  a niech sobie wierzy każdy w to co chce ; )   moja data może być tak samo prawdziwa i nieprawdziwa jak każda inna.  Żebyś się  nie zdziwił ; > w ogóle to  NVM, ale dzięki za  oświecenie  w  tej kwestii Xd... może coś co  więcej wniesie i znaczy  znajdziesz

×
×
 • Create New...