Skocz do zawartości

NieZwyczajnieNie

Memberzy
 • Zawartość

  357
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  25d 6g 13m 46s

3 obserwujących

O NieZwyczajnieNie

 • Ranga
  Narzeczony Marysi

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. @WujekJojo Użytkownik nad tobą wyjaśnił czemu nie.
 2. NieZwyczajnieNie

  Porada

  Rzuć z dnia na dzień. Przy tej częstotliwości brania nawet nie poczujesz. Znajdź sobie hobby. Ja np. walcząc z uzależnieniem od opio, zacząłem się uczyć grafiki komputerowej i rysowania. Graj w coś na kompie, pochodź po klubach niszowych(np. kluby planszówkowe), zacznij trenować jakiś, najlepiej niestresujący sport, przeczytaj książkę kucharską z daniami z egzotycznych państw i sprawdź ile rzeczy uda ci się ugotować tak żeby były dobre, zapisz się na kursy uczące jakiejś fajnej rzeczy jak granie na gitarze, obcy język czy malowanie. Ważne żebyś robił coś przyjemnego i nie stresującego.
 3. @Pr0blem Powiem ci tak... Nawet jeśli nie jesteś psem, to i tak podesłanie ci przelewu jest kiepskim pomysłem, bo jak ty narobisz sobie problemu, to osoba która ci przesłała ten hajs też z automatu ma problem. Jeśli weźmiesz pożyczkę na fałszywe/słupowe konto, a aktywacja była dokonana przelewem z innego konta, w tym momencie służby będą miały, dosyć sensowne podejrzenie, że konto które dokonało wpłaty należy do ciebie... Jak nie spłacisz pożyczki, podejrzany będzie ten kto ci wpłacił... Jeśli kupisz dopy za to, podejrzany będzie ten kto ci wpłacił... Jeśli będziesz tym kontem prał pieniądze, drugim podejrzanym po słupie będzie ten kto ci na nie wpłacił kwotę do aktywacji... Więc nawet jeśli jesteś najuczciwszą osobą na świecie... Jak wpadniesz, wpadasz z kimś... Druga kwestia to reputacja i historia konta na forum... Twoje konto stoi długo, ale masz tylko 7 postów i wszystkie dotyczą próśb o kasę, więc nie mamy podstaw żeby wierzyć że psem nie jesteś... No i ostatnie to sympatia... Jeśli ludzie cię lubią, chętnie prześlą ci na pewno odrobinę kasy... Ale tu raczej nikt cię nie lubi, bo z 5 postami to możesz tu i od 10 lat być, ale mimo tego w naszych oczach jesteś nowy, obcy, nie znamy cię... Gdyby taki @littlejunky mnie poprosił o pożyczenie tej złotówki, to dałbym mu ją nawet nie oczekując zwrotu, bo to użytkownik z którym trochę wiadomości wymieniłem i zdążyłem go polubić... A o tobie słyszę pierwszy raz...
 4. NieZwyczajnieNie

  FDCK

  @mawofmadness Bo FDCK właśnie tyle kosztuje xD To nie jest biedaketon który kupisz za 3 dychy, to jest dysocjant i to z wysokiej półki, a one tanie nie są. Z resztą, 100 pln za gieta to nie jest zła cena, u Rchema jest 170, a w kilku zagranicznych sklepach to i po 200 widziałem. Tak jak za kokainę zapłacisz 3 stówy, tak za FDCK jedną czy dwie, taki już urok odczynnika. Ale jak mam być szczery, wolę wywalić 1000 na FDCK, niż chociażby 200 pln na zapas ketonów. Nie ubliżając ketonom oczywiście, to FDCK jest zupełnie wyższym poziomem...
 5. NieZwyczajnieNie

  Legalne psychodeliki

  Nie polecam tej opcji. Azaron jest aktywny, przyznaję, ale tatarak służy do prowokowania wymiotów, więc zjedzenie dawki potrzebnej do uzyskania fazy to spore wyzwanie. Osobiście należę do lekki osób, a do uzyskania efektów psychoaktywnych potrzebowałem 15 gram. A i tak dawki poniżej 20 gram to stymulacja, nie psychodela. Atropina i skopolamina to delirianty. Działaniem minimalnie nie przypomina dyso. Bliżej mu do zolpidemu, tylko nie usypia. Ty to nawet tak nie żartuj, bo zaraz skończymy z falą zatruć jankemem...
 6. NieZwyczajnieNie

  Leczenie LSD (ketamina). Ktoś coś wie?

  @ZwyklaNazwa1234 Osobiście mam ładny wachlarz zaburzeń i z doświadczenia ci powiem tak. Nic czego w życiu spróbowałem nie pomaga na depresję tak skutecznie jak psychodeliki i ketamina... Ale nerwica? Pod wpływem ketaminy moje kompulsje stają się jakieś 10 razy bardziej uciążliwe, a powrót do normy mam mniej więcej dzień po wytrzeźwieniu... Jeśli chodzi o LSD i nerwicę, niskie dawki(microdosing) pomagają przy depresji, ale przy nerwicy bez dawki dającej fazę trudno o jakikolwiek postęp. Kiedy doznajesz fazy na LSD, twoja psychika funkcjonuje inaczej, w twoim sposobie myślenia zachodzą pewne zmiany i po prostu pod jego wpływem uczysz się żyć jak osoba zdrowa... Jeśli to cię nie zniechęca, z doświadczenia mogę ci powiedzieć że dawka 100 mcg przyjmowana raz na dwa tygodnie powinna pomóc. Jednak jeśli nie chcesz czerpać przyjemności z ćpania i na prawdę zależy ci na leczeniu się narkotykami, odradzam LSD bo to do 14 godzin ostrej fazy. 4-HO-MiPT w dawce 20 mg jest tak samo skuteczny, a naćpana będziesz 2-5 godzin. Jak chcesz więcej pogadać o psychodelikach czy problemach psychicznych, odezwij się do mnie na priv.
 7. NieZwyczajnieNie

  TGC-*C.sh**

  @horsii Nie wiem czy wałek czy nie, ale stoi już długo.
 8. NieZwyczajnieNie

  Diamond Pills

  Atom po prostu nie zmienił jednostki 1 g na stronie = jedna tabletka w realu. Jeśli chodzi o profil i czas działania, eufo, lekki stim, działa 0,5-1,5 godziny.
 9. Np. Czytając czy spełnia wymogi prawa analogowego, bądź czy jest wgl sklasyfikowany. Opcja alternatywna, zapytać kogoś bardziej rozgarniętego.
 10. NieZwyczajnieNie

  Rośliny zawierające tryptaminy

  @pablo Jest, ale najebać się i zajebać się, to nie to samo :E
 11. NieZwyczajnieNie

  Wykrywalność

  @Mariusz Sanitariusz 2 Trudno powiedzieć, nie miałem z nim styczności (z resztą nie palę syntetycznych kanna, to nawet nie miałbym potrzeby żeby go oszukiwać). Poza detoksem wiele ci tu nie doradzę. Ew. Spróbuj tego z cudzym moczem, jak się martwisz że zimy będzie podejrzany, to po prostu podgrzej go przed testem.
 12. NieZwyczajnieNie

  Jaki produkt powinniśmy wprowadzić do oferty?

  O to to to to święte słowa @MrKolekcja Doczekamy się jakiś dyso?
 13. NieZwyczajnieNie

  Gdzie TERAZ na zakupy?

  @CrystalMeth Spytaj Syntetycznych, oni chyba ślą wciąż na narkomaty.
 14. NieZwyczajnieNie

  3-CMC PLUM

  Zapraszam do reckowania nowego produktu
 15. NieZwyczajnieNie

  Wykrywalność

  Test ABP to inaczej test wykrywający AB-Pinaca, tyle mogę ci powiedzieć na ten temat, nie jest to konkretny model czy coś w tym stylu.
×