Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


NieZwyczajnieNie

Użytkownik Forum
 • Content Count

  365
 • Joined

 • Last visited

6 Followers

About NieZwyczajnieNie

 • Rank
  Weekendowy Entuzjasta Władka

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. @Julita Opisz drogę podania. Porównanie do krokodyla ma sens, tylko jeśli wstrzykiwałaś to sobie. Krokodyl palony lub walony per oral nie wywoływał takich skutków. Jeśli chodzi o czerwone palące plamy na skórze, to mogą być stany zapalne, jeśli masz atopowe zapalenie skóry, każda arylka i każdy keton o niskiej jakości mogą to u ciebie wywołać, wybierz się do dermatologa. Kolor czerwony samego kryształu, może wynikać z celowego przebarwienia go, jako znak rozpoznawczy, jak na przykład niebieska metamfetamina inspirowana Breaking Bad, czy pomarańczowe fioletowe CMC. Ale równie dobrze, jeśli była to meta, może to świadczyć o zanieczyszczeniu produktu końcowego katalizatorem, które nawet dla osoby zdrowej będzie bardzo groźne, już delikatnie pomarańczowe/różowe zabarwienie jest niepokojącym poziomem zanieczyszczenia, czerwony to już byłby towar chyba najniższej możliwej jakości. Idź do dermatologa i kardiologa, jeśli oni nic nie stwierdzą nieprawidłowego, to znaczy że faktycznie coś jest nie tak z towarem.
 2. @magenta Jeśli zamówione produkty był legalne, to hulaj dusza piekła nie ma, nawet jak cię wezwą, podpiszesz ładnie dokument czy dwa i wracasz do domu. Jeśli produkty były nielegalne, no cóż... Raczej musisz się z listem miłosnym od UC liczyć... Jeśli upominałeś się o paczkę to nikt nie kupi wersji że nic nie zamawiałeś... Wyczyść sprzęt z którego składałeś zamówienie, a jak spytają czy zamawiałeś coś z Holandii, zamawiałeś, ale nie narkotyki, nie dopalacze, nie chemię... Ciuchy, książki, robota kuchennego...
 3. @PerlaExport @devo Rchem. V zaufany, znany, partner tego jak i niebieskiego forum, sprawdzony na mojej skórze, godny polecenia. W teorii MrKolekcja też oferuje ten produkt, ale pustka na magazynie i niestety pewnie nie wróci już, bo w przeciwieństwie do Rchema, Kolekcja musi uważać na panujące przepisy, a od kilku miesięcy HOMiPT nie jest już legalny.
 4. @Profesor GarryPerZatoki Osobiście gałkę bardziej bym był skłonny określić bardziej sedatywną wersją zioła... Z faktycznymi sajko w stylu LSD wiele wspólnego to nie ma.
 5. @CinekMarcinek Niestety, PSC to środek płatniczy objęty zbyt dużą kontrolą, żeby taki sklep z rc mógł sobie pozwolić na akceptowanie go.
 6. NieZwyczajnieNie

  Doreta

  @PROboszczu [#FreeGarnek] @horsii @Kurewna @PerlaExport W temp. 25 stopni C, paracetamol rozpuszacza się w wodzie ok. 14 gram na litr, tramadol tylko 1 gram na litr. Miłego przeszczepu wątroby, bo tramadolu od paracetamolu wodą w ten sposób nie oddzielicie. W domowych warunkach możecie oczyścić doretę: 1) Przy użyciu acetonu, w którym paracetamol rozpuszcza się zajebiście a tramadol jest w acetonie ledwo-rozpuszczalny, jednak tu są spore straty. 2)benzyna ekstrakcyjna, w której tramadol się ciężko rozpuszcza, ale za to paracetamol nie rozpuszcza się wcale. Przy tej opcji straty w tramadolu są minimalne, ale za to ekstrakcja wymaga w pizdu benzyny, więc ciut drogo wychodzi. Jedyne co z Dorety możecie usunąć ekstracją wodną to wypełniacze używane do produkcji samej tabletki. Nie udzielajcie takich rad, jeśli nie chcecie mieć potem mieć kogoś na sumieniu. Edit: Tak tylko dodam że latałem za opio przez 5 lat i jako takie doświadczenie z tą grupą już mam.
 7. NieZwyczajnieNie

  Porada

  Rzuć z dnia na dzień. Przy tej częstotliwości brania nawet nie poczujesz. Znajdź sobie hobby. Ja np. walcząc z uzależnieniem od opio, zacząłem się uczyć grafiki komputerowej i rysowania. Graj w coś na kompie, pochodź po klubach niszowych(np. kluby planszówkowe), zacznij trenować jakiś, najlepiej niestresujący sport, przeczytaj książkę kucharską z daniami z egzotycznych państw i sprawdź ile rzeczy uda ci się ugotować tak żeby były dobre, zapisz się na kursy uczące jakiejś fajnej rzeczy jak granie na gitarze, obcy język czy malowanie. Ważne żebyś robił coś przyjemnego i nie stresującego.
 8. @Pr0blem Powiem ci tak... Nawet jeśli nie jesteś psem, to i tak podesłanie ci przelewu jest kiepskim pomysłem, bo jak ty narobisz sobie problemu, to osoba która ci przesłała ten hajs też z automatu ma problem. Jeśli weźmiesz pożyczkę na fałszywe/słupowe konto, a aktywacja była dokonana przelewem z innego konta, w tym momencie służby będą miały, dosyć sensowne podejrzenie, że konto które dokonało wpłaty należy do ciebie... Jak nie spłacisz pożyczki, podejrzany będzie ten kto ci wpłacił... Jeśli kupisz dopy za to, podejrzany będzie ten kto ci wpłacił... Jeśli będziesz tym kontem prał pieniądze, drugim podejrzanym po słupie będzie ten kto ci na nie wpłacił kwotę do aktywacji... Więc nawet jeśli jesteś najuczciwszą osobą na świecie... Jak wpadniesz, wpadasz z kimś... Druga kwestia to reputacja i historia konta na forum... Twoje konto stoi długo, ale masz tylko 7 postów i wszystkie dotyczą próśb o kasę, więc nie mamy podstaw żeby wierzyć że psem nie jesteś... No i ostatnie to sympatia... Jeśli ludzie cię lubią, chętnie prześlą ci na pewno odrobinę kasy... Ale tu raczej nikt cię nie lubi, bo z 5 postami to możesz tu i od 10 lat być, ale mimo tego w naszych oczach jesteś nowy, obcy, nie znamy cię... Gdyby taki @littlejunky mnie poprosił o pożyczenie tej złotówki, to dałbym mu ją nawet nie oczekując zwrotu, bo to użytkownik z którym trochę wiadomości wymieniłem i zdążyłem go polubić... A o tobie słyszę pierwszy raz...
 9. Nie polecam tej opcji. Azaron jest aktywny, przyznaję, ale tatarak służy do prowokowania wymiotów, więc zjedzenie dawki potrzebnej do uzyskania fazy to spore wyzwanie. Osobiście należę do lekki osób, a do uzyskania efektów psychoaktywnych potrzebowałem 15 gram. A i tak dawki poniżej 20 gram to stymulacja, nie psychodela. Atropina i skopolamina to delirianty. Działaniem minimalnie nie przypomina dyso. Bliżej mu do zolpidemu, tylko nie usypia. Ty to nawet tak nie żartuj, bo zaraz skończymy z falą zatruć jankemem...
 10. @ZwyklaNazwa1234 Osobiście mam ładny wachlarz zaburzeń i z doświadczenia ci powiem tak. Nic czego w życiu spróbowałem nie pomaga na depresję tak skutecznie jak psychodeliki i ketamina... Ale nerwica? Pod wpływem ketaminy moje kompulsje stają się jakieś 10 razy bardziej uciążliwe, a powrót do normy mam mniej więcej dzień po wytrzeźwieniu... Jeśli chodzi o LSD i nerwicę, niskie dawki(microdosing) pomagają przy depresji, ale przy nerwicy bez dawki dającej fazę trudno o jakikolwiek postęp. Kiedy doznajesz fazy na LSD, twoja psychika funkcjonuje inaczej, w twoim sposobie myślenia zachodzą pewne zmiany i po prostu pod jego wpływem uczysz się żyć jak osoba zdrowa... Jeśli to cię nie zniechęca, z doświadczenia mogę ci powiedzieć że dawka 100 mcg przyjmowana raz na dwa tygodnie powinna pomóc. Jednak jeśli nie chcesz czerpać przyjemności z ćpania i na prawdę zależy ci na leczeniu się narkotykami, odradzam LSD bo to do 14 godzin ostrej fazy. 4-HO-MiPT w dawce 20 mg jest tak samo skuteczny, a naćpana będziesz 2-5 godzin. Jak chcesz więcej pogadać o psychodelikach czy problemach psychicznych, odezwij się do mnie na priv.
 11. @horsii Nie wiem czy wałek czy nie, ale stoi już długo.
 12. Np. Czytając czy spełnia wymogi prawa analogowego, bądź czy jest wgl sklasyfikowany. Opcja alternatywna, zapytać kogoś bardziej rozgarniętego.
 13. @pablo Jest, ale najebać się i zajebać się, to nie to samo :E
 14. @Mariusz Sanitariusz 2 Trudno powiedzieć, nie miałem z nim styczności (z resztą nie palę syntetycznych kanna, to nawet nie miałbym potrzeby żeby go oszukiwać). Poza detoksem wiele ci tu nie doradzę. Ew. Spróbuj tego z cudzym moczem, jak się martwisz że zimy będzie podejrzany, to po prostu podgrzej go przed testem.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...