Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


zawiodlemsie

Strażnik Forum
 • Content Count

  83
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

zawiodlemsie last won the day on July 19

zawiodlemsie had the most liked content!

About zawiodlemsie

 • Rank
  Kolekcjoner Opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem
 • Ulubiona substancja
  THC, alkohol

Recent Profile Visitors

1,630 profile views
 1. Ktoś to już zamawiał?
 2. Jak się potwierdzi, to chyba sam kupie 🙂 Ktoś to już zamawiał?
 3. zawiodlemsie

  Pytanie

  Ja bym spróbował acetonu, tylko nalej go do naparstka, wrzuć nie wiem, z 50-100mg substancji (zależy ile wlałeś i ile dasz suszu), zamieszaj, wrzuć susz wysusz i zobacz.
 4. Brzydka porządna stare ikonki na czacie, czy nowe ikonki na czacie
 5. A możemy dodać to jako :witam: ?
 6. Siemano Proszę tu wrzucać stare ikonki jakie chcielibyście na czacie, wrzucajcie link do nich i co trzeba wpisać alby się wyświetliły.
 7. Dobry grzaniec szachy czy warcaby :E
 8. spokojna muzyka ćpanie czy jedzenie
 9. Coś mi się kurwy popsuły w piwnicy i nie tańczą :( 

  1. EmaJuŻbEzBana

   EmaJuŻbEzBana

   ee0a892528_bylem_u_purciaka_w_piwnicy.jp

    

    

   Powinno być u @pauciak tak wychwalał Diabełka starego że aż TVN o nim reportaż nagrał  ;) szkoda chłopaka, a Flash żyje nie siejcie fermentu on się pochował jak mnu psy za snopa wpadli na chatę i matka na ziemi leżała :D

   @Pauciak S.P taki dorosły i pracujący, co odjebał to jego i nie jest tutaj winny vendor ani rodzice (większość tak forumowiczów wygląda, nie jedzą, nie śpią, nie pracują, zero aktywność i ćpanie)

    

   R.I.P @pauciak 

    

   Dodam tylko, bo źle nie będę mówił, Karol mi opowiadał że jest dorosły po 25 roku życia i jest z zawodu fotografem, okazało się iż jako nastolatek od wielu lat za pośrednictwem TATY aparatu robił zdjęcia dopalaczy i RC szkoda chłopaka (ale sam od Debila brał wszystko i ile dawał a że Debil dawał szczerze to wiemy)

    

   Reportaż u pauciaku

    

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...