Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Król Dopalaczy

Doświadczony Forumowicz
 • Content Count

  770
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  13

Król Dopalaczy last won the day on February 1

Król Dopalaczy had the most liked content!

About Król Dopalaczy

 • Rank
  Zaawansowany Helupiarz

Recent Profile Visitors

2,220 profile views
 1. Kolejna paka u mnie w 2 dni robocze. Dobrze, że V mysli o tym jak utrzymać poziom swoich usług i nie idzie na ilość, a stawia na jakość i bezpieczeństwo.
 2. Ciagle ta sama zajebista alfica. Jakość alfy u @Escobar.store ciagle trzyma poziom 😉
 3. @smerfy to już sprawa między Toba a V. Ciężko powiedzieć.
 4. @MamCieNaOku94 takie pytania kieruj do moderacji. Sprawa nie ma związku ze sklepem, więc nie wiem po co tutaj o tym piszesz.
 5. @Mefka93 raczej nie. Jak coś się pojawia nowego to na stronie się pojawia i tyle. No a dostępność to jak @siargiej napisał, pytaj na mailu.
 6. @dzontyd tak ja dziś miałem. Nawet dwukrotnie. @Escobar.store odpowiada na pewno na wszystkie maile, o ile to nie propozycje samplowe, lub przedwczesne pytania o to "co z paką?".
 7. @Marczii3 tego hexa nie ma w następnym tygodniu powinien być "el patron".
 8. @Aress bierz od @Escobar.store najlepiej 3cmc king, 4cmc, 3mmc tez serotoninowe. Wiekszosc osob pisze, że po 3cmc pablo tez zasypia, ale jeśli masz z tym problem to bezpieczniej wziąć Kinga.
 9. @Nitmer11 ale zdajesz sobie sprawę z tego, że jedynie aromat wiśniowy jest tym co było w składzie tamtego cherry? Cala reszta substancji (czyli substancje aktywne) sa zupełnie inne 😛 Historia nieprzyjemna, ale rynek RC się tak dynamicznie zmienia, że substancje, które były zawarte w tamtym cherry juz nie są obecne na rynku RC. To jest inne cherry.
 10. @Nitmer11 spytaj się @Escobar.store o dostępność. Analog 4mmc polecam, ale może nie być go na stanie. Nie wiem czemu odpada cherry, ludzie chwala sobie bardzo. Spytaj się, jak jest analog to bierz. Jak nie to bierz to co zwykle, lub przekonaj się do cherry bo uwierz warto. Co do pytania czemu nie ma 4mmc. Jest nielegalne chyba na całym świecie.
 11. @Nitmer11 jesli jest na stanie to nadal ten sam. Pytaj tylko na mailu @Escobar.store o dostępność.
 12. @Senior a ja nie polecam arbuzów, jak ktos moze je jesc? Ohyda. MDPHP to dobry stim, tylko jak nie umiesz grzecznie imprezować to kończysz pod stołem. Sorry z offa.
 13. @niepokonany pisz do @Escobar.store na mail przez privnote. Lepszego zamiennika niz MDPHP nie znajdziesz.
 14. @niepokonany cos Ty pare lat przespał? U żadnego od bardzo dawna. @Escobar.store ma MDPHP, możesz spróbować. Chociaż to nie jest MDPV, a podobieństwo jest prawie żadne.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...