Jump to content

Król Dopalaczy

Doświadczony Forumowicz
 • Posts

  998
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  14

Król Dopalaczy last won the day on April 18

Król Dopalaczy had the most liked content!

Recent Profile Visitors

3,197 profile views

Król Dopalaczy's Achievements

Uzależniony od Forum

Uzależniony od Forum (7/8)

800

Reputation

 1. @g4rnuch wez nie bierz benzo do pracy xD Jeszcze klona xD @Chiller jak gosc nie ma tolerki to zaśnie i tyle, co Ty polecasz? Wez sobie jakieś 2fma, IPH, czy od bidy 4f-mph i tyle. Nie bierz klona, ani żadnego bezno, będziesz jak zombie.
 2. @gooddayfordie z tego co wiem samo labo nie ma dokładnego info o dostawach. Mamy okres przejściowy przez ban w NL. 3mmc, 3cmc na pewno będą na stanie, więc 4mmc i cherry zapewne tez. Z ten tydzień conajmniej trzeba poczekać. Ciężki okres dla rynku RC jest teraz.
 3. @Lm tak jak pisze @NoMercy byla niedziela, bez ciśnienia. Jeśli do 24h nie dostaniesz odpowiedzi sprawdz spam, lub napisz z innego maila, Jeśli spam będzie pusty.
 4. @Mefka93 hex u @Escobar.store to najlepsze co teraz możesz dostać przez ban w NL, a NEP gdzieś ogolnie zniknął z rynku, pojawia się czasami.
 5. @laguna 90% przypadków 2-3 dni robocze.
 6. @Ksionże 3mmc, hexen, aphp, 4cmc z czego 3mmc legalne w Hiszpanii, więc z tą substancja problemu nie będzie raczej. Sorry za offa
 7. @Ksionże wchodzi ban w NL. Wiele dostawców kasuje ze swojej oferty 4cmc. Możliwe, że @Escobar.store ogarnie cos po cichu, ale lepiej nastawiać się, że może być lekka posucha w październiku i lepiej brac póki jest ;)
 8. @Ksionże niedawno bylo/jest 4cmc Glass bo są ostatnie rzuty. Także jak ktos 4cmc lubi, to brac, bo możliwe że to ostatni rzut takiej jakosci, lub ostatni rzut ogolnie przed dluga przerwa. O ile w ogóle jeszcze jest na stanie ;)
 9. Mamy teraz trudny czas bo w październiku wchodzi pierwszy duży ban w NL, a do wiosny 2022 ma podobno wejść prawo analogowe (cos jak w Polsce). Następuje migracja labow do ES. Czekajcie cierpliwie, sytuacja powinna sie w miarę szybko ustabilizować, a wiadomo jest na co czekać ;)
 10. @truciciel1990 po prostu nie pakują wszystkiego tak samo, a to chyba najlepszy dowod na to że, V dba o bezpieczny lot paczki ;)
 11. @Ramsik no bo trzeba umieć zagadać. Teraz juz spaliłeś sobie możliwość odbioru tej paki. Następnym razem wymyśl jakas spójna historie czemu tam nie ma Twoich danych, a jak nie umiesz pogadac, to ogarnij słupa, lub odpusc sobie zamawianie takich rzeczy.
 12. @ivar23 niedlugo pojawią się nowe recki, no ale opinia @Osama brzmi bardzo zachęcająco :D
 13. @Ksionże narazie i tak nie ma na stanie (chyba że coś się zmienilo), a towar byl zacny.
 14. @PanGroszek 2-3 dni w 90% przypadków. 10% to najczęściej wina przewoźnika, a tego się już przewidzieć nie da.
×
×
 • Create New...