Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


DontFlyTooHigh

Doświadczony Forumowicz
 • Content Count

  564
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

DontFlyTooHigh last won the day on July 4

DontFlyTooHigh had the most liked content!

About DontFlyTooHigh

 • Rank
  Sporadyczny Koksiarz

Recent Profile Visitors

1,126 profile views
 1. @Simsalabim czasem tak, czasem nie. Czasem dostaniesz tracka, czasem dostaniesz tylko wiadomość, że paka już jest u Ciebie. Czasem pred wyśle na drugi dzień, czasem poczekasz tydzień lub więcej. Zależy xD
 2. Czy z takim ciekawym to kwestia sporna. Według mnie całkowity standard, nic przełomowego. Przez ostatni wysryw chujowych vendorów zalecam ostrożność, chyba że ktoś się bawi w Caritas dla narkomanów
 3. @sasanka84 a więc tak, grzejesz na początku aż do momentu topnienia materiału, na tym etapie powinien powstać spory dym. Kiedy już widzisz, że jest go dużo wciągasz go do płuc jednocześnie dalej grzejąc zapalniczka, kiedy już jest go za dużo to wypuszczasz z płuc i przestajesz grzać. Ważne jest by nie przygrzewac materiału za bardzo nawet w trakcie palenia. Zapalniczka czy tam inne źródło ciepła powinno pozostać w niezmiennej pozycji od pajpa z materiałem, w przeciwnym razie spalisz zamiast stopić i zmarnujesz towar.
 4. DontFlyTooHigh

  Mef**. *o

  Napiszcie sobie do niego o sample to wam wysle, jak napiszecie że dacie tu opinie. Ja nie skorzystam z tej opcji, ale może ktoś się skusi. Jemu się wydaje, że jak nie ma tu reklamy to nie można pisać recek. Wiem bo sam z nim pisałem, może komuś się ta wiedza przyda. Pozdro.
 5. @baagus napiszesz jeszcze 3 posty i bez lizania dupy Tobie też się zmieni 😉
 6. Zgadzam się że PiS i PO, to to samo gówno z nieco inna propaganda. Po prostu mi propaganda PiS zwyczajnie mniej odpowiada. Poza tym wkurwia mnie, że realnym władca i panem w tej partii jest jakiś kurdupel, który teoretycznie jest nikim, a praktycznie decyduje o wszystkich i nie można go pociągnąć do żadnej odpowiedzialności, bo ukrywa się za prezydentem, który jest kimś podobnym do Komora tylko jeszcze bardziej sterowanym i za Morawieckim, który jest osobą inteligentna, ale również działająca pod dyktando z resztą on głównie jest bakierem nie politykiem, więc nie tylko umie oszukiwać ludzi słowem, ale przez lata uczył się jak sprawnie to robić finansowo xD
 7. @baagus masz rację, wybór partii rządzącej powinniśmy uzasadniać na podstawie banu na RC aczkolwiek ja i tak nie będę głosował na PiS ze względu bardzo chamskiej propagandy i bawienia się w Robin Hooda. Zabierzmy bogatym dajmy biednym.
 8. DontFlyTooHigh

  Mef**. *o

  @devo to ty zamów z cristalshopu przecież jest tutaj polecany Nie kupuje gówna, chyba nie rozumiesz do końca tego co napisałem.
 9. DontFlyTooHigh

  Mef**. *o

  Sklep rzeczywiście ma biedną ofertę, ale promocja nie zależy od asortymentu a od wykupionej reklamy @devo. Zarówno tam jak i tu nieraz promowane są śmieci, bo forum nie jest w stanie tego zweryfikować.
 10. Bardzo dobrze, należy dementować plotki o tym, że marihuana jest taka w ogóle nieszkodliwa. Kiedyś jeszcze jak nawet nie miałem 18 lat, ludzie którzy stronili raczej od używek, jak usłyszeli że palę zioło to byli w ciężkim szoku , i że to szkodliwe, uzależnia itd. Sam widziałem jak ludzie w NL po roku systematycznego użytkowania z porządnych ludzi, zamieniali się w brudasów z którymi nie można było zamienić słowa, nie myli po sobie naczyń i zakładali 2 inne skarpetki bo mieli wyjebane. Nawet moja ciotka, która gadała mojej matce 10 lat temu, że przez palenie ziola nigdy nie ograne życia, teraz rzuciła męża i jeździ na jakieś rejsy gdzie chleje i pali jakiegoś outdoora, codziennie 2-3 blanciki. Ze skrajności w skrajność. Jak do tego doszło, że ludzie tak zmienili pogląd na tę sprawę?
 11. Ja na Trzaskowskiego bo mnie ciotka zmusiła, a nie chciałem w ogóle głosować.
 12. To pewnie było napisane dla żartu, jako że na ulicy wszystko jest nazywane mefedronem, to nazwał to analog. Przynajmniej ja tak to odbieram, każdy kryształ z ulicy można nazwać analogiem 4mmc, z powodu opisanego wyżej.
 13. @NoMercy tego nawet najstarsi górale nie wiedzą.
 14. @Czarnahexx nie odgapiaj
 15. https://www.pirate-bay.net/search?q=Serious+sam+first?q=Serious+sam+first @PUDZILLA

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...