Skocz do zawartości

DontFlyTooHigh

Użytkownik Forum
 • Zawartość

  405
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  5
 • Czas Online

  169d 2g 57m 54s

DontFlyTooHigh wygrał w ostatnim dniu 26 Maj

DontFlyTooHigh ma najbardziej lubianą zawartość!

O DontFlyTooHigh

 • Ranga
  Sporadyczny Koksiarz

Ostatnio na profilu byli

781 wyświetleń profilu
 1. Może mi ktoś wytłumaczyć czym się różni normalna kokaina od tej rzadko spotykanej na rynku? Autor wyraźnie podkreśla jej "rzadkość" niejednokrotnie w artykule, ale co przez to rozumie? Czy po prostu chodzi o to, że według ogolno przyjętych schematów, polskiej cebuli nie stać na kokainę i rzadko jest ona spotykana na rynku?
 2. DontFlyTooHigh

  Ubytek w przegrodzie nosowej

  Kurwa czekałem aż ktoś o tym napiszę, mam dokładnie to samo i też mam skrzywioną przegrodę. Ten ubytek się powieksza i pewnie zrobi się dziura za jakiś czas. Pamiętam że namiętni użytkownicy chlorow mówili już o sporej dziurze i nie utrudniało im to w żaden sposób życia. Wydaje mi się, że ta dziura to pół biedy, trzeba robić przerwy od sniffowania, żeby nie zajechać śluzówki bo razem z węchem stracisz też smak, a to kalectwo i znam przypadki, które się do tego kalectwa doprowadziły (głównie przez koke). To dzieje się stopniowo i jest prawie niezauważalne, ale jednak chciałbym móc poczuć smak pizzy w przyszłości , także wydaje mi się, że najważniejsza jest ta przerwa dla samej śluzówki a ta dziura czy ubytek to już pal licho.
 3. DontFlyTooHigh

  Co się stało z 3-mmc?

  Widzisz, ja nie brałem niczego na klatę, bo akurat odczynników, które tykają sero brałem może max 10-15 razy w życiu. Parę lat temu w Holandii brałem 3mmc od sklepu s**ke**che**ite i to była bajka.Miałem przerwe roczną, a potem paro miesięczną ogólnie od RC, po każdej takiej przerwie próbowałem bardzo dobrze odbieranego sortu 3mmc, ale już nie dałem rady poczuć tego co kiedyś. Także uwierz mi to nie tylko zjebanie sobie tolerki.
 4. DontFlyTooHigh

  co to może być ?

  @NoMercy
 5. DontFlyTooHigh

  co to może być ?

  A co w tym dziwnego, że porobiło? Jeśli chodzi o rozpuszczalnik to widziałem takiego youtubowego celebryte, którego też to potrafi nieźle porobić
 6. DontFlyTooHigh

  co to może być ?

  Zmień dilera.
 7. DontFlyTooHigh

  Predator-Rc Ogólnie

  @Tomas19970 no to gratuluję sprytu i pomyślunku, dzwoniąc na infolinię i pytając się gdzie jest Twoja paczka z narkotykami. Jeszcze mogłeś powiedzieć, że jesteś na głodzie i złożysz reklamację za wydłużony czas dostawy. Jeśli Twoja paczka wpadnie to przynajmniej będą wiedzieli gdzie i kogo szukać. Serio ludzie czy wy macie rozum?
 8. DontFlyTooHigh

  Predator-Rc Ogólnie

  @Tomas19970 mamy wtorek więc tragedii nie ma. Tracking ma zwiechy, wiem to z autopsji. Czekaj do piątku spokojnie, jeśli do tego czasu nic nie ruszy, pisz na maila.
 9. DontFlyTooHigh

  Synthetics.pro - TEMAT OGÓLNY

  @DzikiKardynal czemu ma spadać jakość? XD Właśnie hurtownicy zazwyczaj mają pierwszeństwo nad detalistami.
 10. DontFlyTooHigh

  Eutylon

  Dla leniwych.
 11. DontFlyTooHigh

  !!! GASTRO CHALLENGE !! by DOPALAMY !!!

  Przecież każdy wie, że nikt z tego forum nie je. Wy nas tu w balona nie róbcie.
 12. DontFlyTooHigh

  Predator-Rc Ogólnie

  @JaToPan dokładnie tyle ile przewoźnicy mają na stronie jeśli chodzi o transport z nl do Polski. To żadna tajemnica xD
 13. DontFlyTooHigh

  Niebieskie forum - ciekawe informacje

  @luks1985 historia pewnie i ciekawa oraz nieco dłuższa niz opisał ja vendor, ale dla zachowania anonimowości i zwięzłości treści nie będzie jej opisywał na stronie sklepu :p
 14. DontFlyTooHigh

  Stymulanty - który najlepszy?

  4f-mph na zawsze w sercu mym number one. Dla początkujących dobre jest 3-fpm z racji małych ubokow i fajnego działania. A ze stymulantów skurwysynów oczywiście a-php i hexen
 15. DontFlyTooHigh

  Odchudzanie - co wziąć żeby schudnąć?

  @drake11 to jest przypadek po pierwsze licz, że 1500kcal zużywa samo ATP do utrzymania funkcji życiowych, na przykład poprzez nadanie komórkom nerwowym potencjału czynnościowego. Do tego dodaj to, że każdy wykonuje zmienna ilość ruchu z racji treningów i/lub wykonywanej pracy. Licz, też że ktoś może mieć pewne niedobory, musi przyjmować częściej niektóre składniki niż inni lub rzadziej, żeby ta cała dieta była odchudzająca, a nie niszcząca. No i najwazniejsze, czyli zmienna przemiana materii, a to naprawdę tylko część czynników, bo mogę jeszcze podać ewentualne choroby i wiele, wiele więcej. Człowiek to nie schemat i zgadzam się, że przy uwzględnieniu "pewnych" zmiennych to może się udać, jednak tych zmiennych jest na tyle dużo, że potrzebna jest bardzo specjalistyczna wiedza, żeby zrobić to dobrze, a te zmienne są indywidualna kwestią każdego czlowieka, więc nie możesz powiedzieć wszystkim, że wystarczy to i to bo każdy jest inny.
×