Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

John Wayne Gacy

Użytkownik Forum
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

About John Wayne Gacy

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

398 profile views
 1. Proszę o usunięcie tego konta.

 2. Skąd alfa-pihp do vapowania? Co jeszcze i od kogo polecacie do vapowania? Oczywiście pytam o legalne odczynniki.
 3. Moczy tyłek na Hawajach za kasę na czynsze, czesne, alimenty i skrobanki, darowaną mu przez grono altruistycznych ćpunów.
 4. Ja za to otrzymałam 3-FEA i napiszę kilka zdań na temat tego odczynnika. Samarka opisana jako 3-EFA. Hmm... Czy to na pewno literówka??? Szybki rekonesans po Google i eureka! Nie ma takiego odczynnika w przepastnych jego zasobach. Więc to najprawdopodobniej jednak 3-FEA, które zamówiłam. Sniff 60 mg wyżej wymienionej substancji wywołał u mnie jedynie refleksję, że jest ona relatywnie łagodna dla śluzówki. Po 15 minutach nie odczuwam zupełnie nic... Więc poprawka. Kolejne 60 mg i to samo ROA. Starczy... Nie dociągam... Nie widzę sensu. Jestem nieco rozczarowana. Odczynnik mało aktywny, choć może taka to specyfika 3-FEA. Nie widzę potencjału rekreacyjnego. Żadnej euforii. Żadnego "przyśpieszenia". Szukam na siłę plusów. No tak. Uprzyjemnia nieco robienie czynności, które i tak się lubi, ale to oczywiście tylko moja subiektywna ocena i nie należy się nią kierować. NA CIEBIE ODCZYNNIK MOŻE ZADZIAŁAĆ INACZEJ. Bądź pogodny lecz uważny. Staraj się być szczęśliwy.
 5. Zrobiłam podobne zamówienie plus IPH. Wciąż czekam na swoją paczkę. Ciekawe co przyślą zamiast 3-FEA?... EDIT. Właśnie się dowiedziałam, że przysyłają NIE PODPISANE samarki, na dodatek w śmiesznym opakowaniu...
 6. Jaki legalny mix mógłby zastąpić metamfetaminę (piko)? Ma ktoś sprawdzony pomysł?
 7. Za kilka... baniek (milionów)? Bez przesady. Za kilka setek zaledwie. Interesowało mnie IPH i 3-FEA. Polecisz jakiegoś dostawcę? Ps. Sądzisz, że to oszuści?
 8. Jak ten sprzedawca pakuje przesyłki? Dyskretnie? A czy po adresie nadawcy można rozpoznać jej zawartość? Proszę o scalenie. EDIT. Hmm... Zupełny brak kontaktu ze strony sprzedawcy, oprócz e-maili z menadżera sprzedaży. Nawet nie chcą podać nr nadania przesyłki. Wpłata księgowana dwa dni. Dopiero trzeciego dnia wysyłka (jeżeli wierzyć e-mailowi z menadżera). Ciekawe kiedy paczka dotrze? Odnoszę wrażenie, że sklep robi mi łaskę realizując zamówienie za kilkaset złotych. Mam nadzieję, że nie rozczaruję się jakością odczynników...
 9. John Wayne Gacy

  NEP

  Co to za zielone gluty przez trzy dni po NEP-ie od pasjonujących? Różne rzeczy miałam w nosku, ale z takim czymś się jeszcze nie spotkałam.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...