Jump to content

xpatronx

Użytkownik Forum
  • Posts

    4
  • Joined

  • Last visited

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

xpatronx's Achievements

Podglądacz

Podglądacz (1/8)

0

Reputation

  1. Co do UC to trochę już poczytałem i jeżeli dobrze zrozumiałem to jeżeli przechwycą paczkę to wystarczy udawać idiotę i nic ci nie powinni zrobić.Dobrze dowiedziałem się już wszystkiego czego chciałem dzięki za wyczerpującą odpowiedź.
  2. Tak wiem że każde rozwiązanie ma swoje wady w końcu nic nie jest idealne a szczególnie coś takiego.Natomiast co do danych osobowych to chodzi mi o to czy nie będzie to troszkę dziwne jeżeli na mój adres przyjdzie przesyłka na jakieś inne nazwisko ? Nie będzie to troszkę podejrzane ? A co do drugiego pytanie to mógłbyś mi jednak odpowiedzi udzielić albo dać link'a do tematu z taką odpowiedzią ? Ponieważ nie znalazłem satysfakcjonującej mnie odpowiedzi
  3. Witam , od razu zaznaczam że nie jestem pewien czy w dobrym dziale założyłem temat no ale do rzeczy. Chciałbym się dowiedzieć paru rzeczy na temat darknetu ponieważ nie satysfakcjonowały mnie odpowiedzi które znajdowałem. 1. Czy kupując w darkmarkecie i podając dane do wysyłki podajemy prawdziwe dane osobowe ? Ponieważ w części tematów było że tak a w innej że nie więc już nie jestem pewien. 2. Co się dzieje w przypadku przejęcia paczki przez służbę celną ? Należy się spodziewać odwiedzin o 5-tej rano panów z pieskami czy może wygląda to zupełnie inaczej ? I jak należy w takim przypadku postępować.
×
×
  • Create New...