Jump to content

DopMajster

Użytkownik Forum
 • Posts

  235
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  2

DopMajster last won the day on June 3 2018

DopMajster had the most liked content!

4 Followers

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Kontakt

 • Skype
  jest za drogi

Recent Profile Visitors

1,926 profile views

DopMajster's Achievements

Narzeczony Marysi

Narzeczony Marysi (3/8)

77

Reputation

 1. W końcu pierdolnie patelnia. Do czasu.
 2. Puławy i Ryki stają się potężną stolicą Dopalaczy :D:D

 3. @BlanTadoR Miałem okazję kiedyś przetestować (jakieś 50mg) i działanie dość dziwne - tzn. dziwna stymulacja. Najdziwniejsza była mgła, która utrzymywała się jakieś 2 godziny. Nie wiem - to ma tak działać, czy spowodowane było małą dorzutką 3-ki (jakieś 50mg - dosłownie). Za jakiś miesiąc lub dwa, zrobię jeszcze jedno podejście, ale już na czysto.
 4. @PuszeK Ciężko o dobrą teraz. W ogóle te dzisiejsze 3-ki to słabizna i bardziej działają jak 4-ki. Zapach tych dziejszych też jest o wiele inny od tych np. z 2016. Pamiętam jak te prawilne działały koło godz. i dopiero potem się dokładało, a po kilku liniach bolało Cię gardło, że nie można było przez jakiś czas nic jeść.
 5. @luks1985 Dokładnie tak jak napisałeś, ale oprócz benzo. Alkoholu nie tykam już ponad rok. Chodzi o to, że już wcześniej brałem benzo na sen i czwórka od Altersów wymiatała (testowana zaraz po dostawie), ale była jakby wilgotnawa. Wpadłem na pomysł, żeby otworzyć na 3 dni samarkę i sort ładnie podsechł, trochę też się zmielił, ale zdecydowanie słabsze działanie i przestało żreć probówkę jak wcześniej. Z tego powodu zastanawiam się, czy ten wilgotny osad ma właściwości działające.
 6. Ale w zamkniętym woreczku zrobiły się mleczne? Dziwne ja mam jeszcze trochę i do tej pory są takie jak na początku + wietrzone ostatnio i nie zrobiły się mleczne. Niestety na mocy straciły i wydaje mi się, że przez to wietrzenie/suszenie. Co do tych ściemnień na niektórych kryształach - ciekawe co to za zanieczyszczenie.
 7. Zrobiłem sobie jakieś 14 dni przerwy od RC. W tym czasie podsuszyłem 4-CMC od Altersów - jakieś 3 dni z otwartym woreczkiem, bo był wilgotnawy. Po dzisiejszych badaniach stwierdzam, że dużo stracił na działaniu (taki podsuszony). Przyznać trzeba, że prawie w ogóle nie działa żrąco na probówkę, niż zaraz po otrzymaniu. Czyżby ten wilgotny osad dawał te lepsze skutki? P.S. Badający - u Was też niektóre kryształki 4-ki były lekko brązowawe? To jakieś zanieczyszczenie? Warto je badać, czy lepiej wywalić?
 8. Nie ma nic,bo już mają urlop i zdjęli produkty ze sklepu.
 9. DopMajster

  13RC

  @kometa27 U 13rc masz 3 rodzaje sortów. Moim zdaniem P.O.W najlżejszy.
 10. Oto ja, poślij mnie, dotknij ogniem moich warg, powiedz, Panie, czego chcesz, a moją rozkoszą, będzie być posłusznym.
   

  1. meteczka

   meteczka

   flunitra ci sypne to bedziesz posluszny :E nie umgniesz pokusie 

 11. DopMajster

  13RC

  U mnie kiedyś był z nimi super kontakt, a teraz nie będę komentował. Poza tym gubią się w wątku na meilu i odpisują jakby z łaski. Jeszcze dziś im poleciłem klientów - mam nadzieję, że się nie zawiodą. Przykro mi to stwierdzać, ale już nie polecam tego sklepu.
 12. @MemicznyAndrzejD Zdjęli asortyment na czas urlopu, czyli od tego weekendu o ile dobrze pamiętam. Aktywna mówisz? Nie żre w przełyk niemiłosiernie? Ja musiałem 10g wywalić do klopa.
 13. Spokojnie Mordy, dojdzie Wam. Mi paczka od tego sklepu przyszła na drugi dzień. Statusy niestety zamulają i pewnie wieczorem Wam ruszą. P.S. Polecam eti
×
×
 • Create New...