Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


PROboszczu

Weteran Forum
 • Content Count

  1,207
 • Joined

 • Days Won

  18

PROboszczu last won the day on June 26

PROboszczu had the most liked content!

About PROboszczu

 • Rank
  Uzależniony od Forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Ulubiona substancja
  piwsko & topa

Recent Profile Visitors

20,475 profile views
 1. Nie ma najlepszej, obecnie jest jeden różowy sort i zawsze tak było że w danym okresie był jeden sort. Tylko kilku czubków pokroju synchro twierdzili że gdzies tam kiedyś dostali 3-4 różne a w rzeczywistości było to to samo, tylko w innym worku xD. Obecny sort jak za cenę 15zł (gdzie vendor bardzo czesto sypie grubo więcej) daje radę, ostatnio brałem z różnych zródeł dwie inne pasty w tej samej cenie które były sporo gorsze. Nie jest to co prawda prądzik taki jak sprzed roku czy dwóch gdzie sztuką mogłeś nacpac caly blok, ale w tej cenie daje rade.
 2. PROboszczu

  łóżeczko

  lozeczkiem sie nie nacpasz chuj w to lepiej zamow dyche klefa
 3. Czy sklep ogłosił akcje samplową że się zgłaszasz? Serio szkoda Ci 15zl na sprawdzenie materiału? Sklep działa na rynku tyle lat, ze nie jeden tu srał w pieluchy jak oni już działali. Oczywiście w pełni polecam, ale nie jestem pewny czy to dobre posunięcie reklamować się tu.
 4. Legalizacja ketonow ja pierdole XDDDDDD wez ty sie czlowieku za robote a nie nacpany jakies ruchy narkomanow tworzysz. Urajasz se w bani jakies narko-arystrokracje, zejdz na ziemie gosciu narkoman to jest jebany plebs a nie arystokracja. Jesteś narkomanem to idz na terapie i sie lecz a nie zakladasz jakies zjebane ruchy narkomanow gdzie gloryfikujecie sie wzajemnie
 5. na temat schizofrenii najwiecej do powiedzenia powinien miec @EmaJuŻbEzBana

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...