Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


CWEL GAWRON

Weteran Forum
 • Content Count

  1,282
 • Joined

 • Days Won

  23

CWEL GAWRON last won the day on April 9

CWEL GAWRON had the most liked content!

About CWEL GAWRON

 • Rank
  Uzależniony od Forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna
 • Ulubiona substancja
  piwsko & topa

Recent Profile Visitors

25,669 profile views
 1. brak umiejętności wiązania butów przez protagoniste uniwersum Barcza

 2.   CHECK IT OUT THIS IS YOUR MAN JULIO G BROADCASTIN LIVE ACROSS LOS SANTOS  AND THE WHOLE SAN ANDREAS OF CORUSE BRINGING YOUR THE BEST AND THE BEST OF HIP HOP NEWEST CUTS Y'ALL SIT TIGHT DON'T TOUCH THE DIAL

 3. Gangster który nie dalej jak dwa tygodnie temu szukał kogoś kto zbije się z nim na 20g kanna wartego może z 500zł XDDDDDDD
 4. @NoMercy Hahahahaha no dokładnie chrul tutaj niby brechta ze hehe 10zl kto w to wejdzie ale podawac adres swojej chałupy + imie i nazwisko do jakis randomowych podejrzanych sklepików z dopami to jest pierwszy.
 5. Zapraszam do udziału w ankiecie: 

   

  1. boop_beep

   boop_beep

   Podpisuję sie pod tym i nakłaniam was do udziału w tej jakze waznej ankiecie

 6. Witam, w porozumieniu z innymi użytkownikami forum zdecydowaliśmy się na utworzenie ankiety która ma na celu pokazać administracji jak wiele osób ma dosyć użytkownika o nicku @Chuj na kaczych łapach. Kłótnie i bluzgi na czacie są w 3/4 przypadkach pokłosiem historyjek wyżej wspomnianego delikwenta. Dzisiejszy dzień to apogeum patologii i bezmyślności tego dzieciaka. Każdy ze stałych bywalców ma już po dziurki w nosie czytania tych jego wyzwisk i skrajnie patologicznych opowiesci począwszy od bicia własnej babki a kończąc na chwaleniu się niszczeniem mienia publicznego wraz ze swoją własną matką. Do tego dochodzi fakt, że ten degenerat oszukał kilka osób z forum na pieniądze, więc tutaj pada pytanie: po co go tu trzymać? Działa tylko i wyłącznie na niekorzyść forum, w dodatku ma wysoką rangę mając praktycznie zerową wiedzę o RC i innych używkach zarówno praktyczną jak i teoretyczną. Nie wnosi nic na forum a tylko nas ośmiesza i przeszkadza w normalnych rozmowach swoimi bluzgami i opowieściami od których oczy krwawią. Dla osób które nie kojarzą poczynań naszego 49cio kilogramowego pasożyta wrzucam kilka przykładów, za które powinien być zbanowany na czacie chociaż na jakiś czas żeby przemyślał sprawę. Link do tematu w którym opisane są oszustwa Chuj na kaczych łapach: https://forum.dopalamy.com/topic/21909-lista-wałkarzy-i-oszustów/ Przykłady historii których nikt nie chce czytać i powoduja w Tobie olbrzymie wkurwienie: (w celu powiększenia proszę kliknąć na zdjęcie) Zakłocanie ciszy nocnej: Chwalenie się byciem na utrzymaniu babci pomimo 20 lat i zakończeniu nauki dawno temu: Bicie własnej babci: Bicie ale tym razem odwet babci: Odwet babki v2: Niszczenie mienia publicznego: Niszczenie mienia prywatnego: Zapędy pedofilskie: Zapędy pedofilskie v2: Niszczenie kontenerów czerwonego krzyża: I na koniec coś co mnie osobiście wkurwiło najbardziej, podpalanie RAZEM ZE SWOJĄ WŁASNĄ MATKĄ śmietników: Ankietę wrzucam w dział taki a nie inny ponieważ sprawa znacznie wpływa na zdrowie psychicznie użytkowników. Oznaczam zarząd forum: @Zamasu @NoMercy @Kierownik Budowy Zachęcam do udziału w ankiecie i komentowaniu: co o tym sądzicie?
 7. Z relacji ziomka stimiarza: Krystaliczny czysty suchy proszek o znikomym zapachu, bezbolesna aplikacja, robi już w dawkach 50mg przy sredniej tolerce na stimy, spokojnie można dorzucać nawet co 6 godziń, nienachalna stymulacja która trzyma naprawdę długo. Produkt jak najbardziej godny polecenia.
 8. Meffiu wyjebał Hawkena jak się nie mylę to na 300pln a Hawken w szalonym plot twiscie w odwecie wyjebał Hajta na bodajże 20zł xD. Także @bluszcz_ możesz dopisać tych dwóch delikwentów, słoikarz aka rufuz też jest zadłużony w hajt-pożyczki ale nie wiem na ile tam, trzeba pytać samego prezesa. Edit: aha no i mozesz tez dopisać samego Admina (jeśli aktualny admin nie jest za to odpowiedzialny to przepraszam ze tak napisałem) za wyjebanie mnie oraz @Adrew Rurom Ruromski na konta forumowe.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...