Jump to content

Ksionże

Użytkownik Forum
 • Posts

  241
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  3

Ksionże last won the day on September 20

Ksionże had the most liked content!

Recent Profile Visitors

698 profile views

Ksionże's Achievements

Weekendowy Entuzjasta Władka

Weekendowy Entuzjasta Władka (4/8)

169

Reputation

 1. Ksionże

  4cmc

  Ahaaa miałeś na myśli jedynie przerwę w dostawie 4cmc... Ewentualną przerwę bo nic jeszcze nie wiadomo na ten temat. A ja już się wystraszyłem że sklep będzie mieć jakąś dłuższą przerwę w ogóle. Ufff. Żeby nie robić niepotrzebnego syfu w temacie zapytam jeszcze czy obecny ban ktory ma wejśćw NL dotyczy jedynie 4cmc i kanna czy czegoś jeszcze?
 2. Wkurwia mnie wszechobecna głupota.
 3. Ksionże

  4cmc

  Przed długą przerwą? O jakiej przerwie mowisz @Król Dopalaczy
 4. Jebać pis kościelnych złodziei! To najgorsza zaraza jaka mogła spotkać Polskę!
 5. Ksionże

  3mmc

  Jak pobierałem to było w sklepie. Większość była dla kumpeli dla siebie tylko odrobinkę zostawiłem i nie testowałem jeszcze. Ona natomiast była bardzo zadowolona i pewnie będzie następne zamówienie. Jak sam przetestuję to napisze czy sort równie dobry jak ostatnim razem.
 6. Ksionże

  Aphip

  Faktycznie ziomek wyżej miał racje. Sort lepszy niż poprzedni co był. Bardziej ekonomiczny i przede wszystkim bardziej słodki według mnie. W dyńke klepie również pięknie tak samo jak smakuje. Oby tylko ten sort zagościł na dłużej w sklepie choć z drugiej strony tak wciąga smażenie że zapominam o wszystkich obowiązkach jakie mam 😆
 7. Ksionże

  4cmc

  Ja zapytam znajomego bo brałem dla niego trochę czwórki czy zrobi zdjęcie o ile nie zeżarł już heheh 😃 Ale jak widziałem samarę to nie widziałem tam jakichś brudnych czyli brązowych kryształów. Wyglądało jak przeciętne 4cmc czyli szklano mleczne kryształki z lekkimi nalotami na niektórych.
 8. Do mnie doleciał sławny bandyta ze stajni @Escobar.store Faktycznie sort czysty jak łzy krokodyla 😁 Dość ekonomiczny bo znajomi bez tolerki walili sniffem około 100mg i wypierdalało ich bardzo ładnie. Ja nieco więcej ale ja to ja 😁 Nieznaczna przewaga eufo nad speedem ale podkreślam że nieznacznie moim zdaniem przynajmniej bo speed jest również dobrze wyczuwalny tak jak to powinno mieć miejscu przy 3cmc. Ogólnie dzięki temu że sort czysty to nie czuć żadnego strucia w trakcie fazy. Nie ma jakichś dziwnych lotów czy coś. Na drugi dzień również nie ma mocnej zjeby jak to czasami bywa po chujowym sorcie. Ode mnie 9/10
 9. Pod koniec miesiąca pytać 😪 Oby tylko było pod koniec miesiąca i oby duży zapas wpadł na magazyn.
 10. U mnie gołąbek szczęśliwie wylądował tuż przed samym weekendem 😃 czekałem 3 dni robocze Testy nadal trwają ale przyznam szczerze i nie tylko ja bo znajomi również że alfa i 3cmc wymiata. Dzięki wielkie i pozdrawiam.
 11. Gdyby tak jeszcze na magazyn sklep dorzucił benzo i miał zawsze jakies kanna to było by idealnie. Co do reszty to zgadzam sie z postem wyżej.
 12. Kolega wyżej ma racje Diazepam Estazolam czy nitrazepam?
 13. Łukasz, Łukasz pamiętaj, ze ręką chuja nie oszukasz... 😆
×
×
 • Create New...