Skocz do zawartości

Shady_deal

Memberzy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  2g 8m 21s
 1. pal****.**g

  I co tam słychać u naszego "przyjaciela"? Coś nowego? Dostał kto pakę?
 2. pal****.**g

  @Dziba123 To swoją drogą, mógł sprawę załatwić po ludzku, a tak im dłużej to trwa tym gorzej.
 3. pal****.**g

  @kosta43 Ja także dobrze wspominam Właśnie do tego zmierzam w wypowiedzi, tyle czasu działał i nagle jednego dnia wpadł na pomysł wychujania paru osób, absurd i brak logiki. Ktoś tam pisał, że ma problemy z serwerami i bezpiecznym połączeniem, no ale to nie powód, żaby wstrzymać wysyłkę do ludzi, którzy już zapłacili, albo nawet zrobić zwrot wpłat BTC... @EmaJuŻbEzBana W przypadku akcji ze służbami chyba zamknęli by mu stronę, zresztą co także pisałem fundacja, szczególnie w starym wydaniu .cz, nie rzucała się tak w oczy, wiele osób o niej nie wiedziało, w odróżnieniu od pewnego sklepu na "K", który kojarzą ludzie nawet nie związani z tematem. Z tym zabalowaniem to może być trop, przed świętami była bańka na BTC więc wymienił na PLN i poszedł w cug. Albo nie wymienił w porę i teraz jest finansowo w dupie
 4. Nic nie zamknęli, po prostu strona do rejestracji nowych klientów nie działa. Krążyły już miejskie legendy, że sklep jest tylko dla stałych i zaufanych klientów albo że zablokował możliwość zakupów przez nowe osoby bo mogą dać kompozycje do testów (vide te syntetyki) Tak na prawdę wystarczy do nich napisać i utworzą konto.
 5. pal****.**g

  Aż musiałem założyć konto i przyłączyć się do dyskusji, zatem witajcie w klubie , bo także tam wtopiłem. Faktycznie dziwnie to wszystko wygląda, tym bardziej że w "fundacji" do pewnego momentu wszystko hulało, aczkolwiek dawało się wyczuć stopniowy spadek jakości obsługi. Nie bardzo wiadomo czy to przypał czy jakieś inne problemy, strona niby wisi, coś tam zmienił, ale obsługi zero. Wydaje mi się, że nie był to duży sklep, na pewno dużo mniej znany od tych czołowych . Ruchu chyba też jakiegoś wielkiego nie miał o czym świadczą spore obniżki cen, na tle tego co było 1-1,5 roku temu, bo wtedy ceny miał z kosmosu. Tak jakby wszystko zacząło się jebać od tej feralnej zmiany domeny, już mógł nie kombinować i zostać przy tym .cz (tyle vendorów jest na .nl i jakoś to hula) i starym układzie, było kameralnie i nie tak rzucająco się w oczy , choć może to nie jest właściwy trop... Zauważcie jeszcze, że zniknęły te jego śmieszne artykuły.
×