Skocz do zawartości

dopalacz6

Memberzy
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  3d 10g 58m 39s
 1. Mega syndrom odstawienia

  Widzisz mnie 5f adb warzywi przy 1:80 nawet. A NM'kę to 1:60 robię i jest dobrze. Ale fakt faktem wystarczy nie dopalać jak pojebany i te kilkanaście godzin przerwy zrobić i na drugi dzień taka sama klepa jest. Baczka też normalnie działa jak trzeba. edit. Po dwóch, trzech dniach robię kontrolne obniżenie tolerki na jeden dzień najczęściej i też czuję odstawienie. Ale ja to mam już wpisane w rodowód. 18 lat marihuany w ilościach kosmicznych czasem i teraz kanna.
 2. Kolekcjoner.** - wątek główny

  No może i tak ale ogarnąć gieta oxo zza granicy to za mniej jak 60 ojro z przesyłką ogarniesz. I dawkować sobie będziesz sam. To i tak mniej jak 300pln za te piksy.
 3. Z chęcią przetestuję sgt-151. Zerowa tolerka obecnie pozwoli wyciągnąć z tego kanna max możliwości.
 4. Serce

  Z jednej strony to miło, niszę po jednym dyso wypełnia zaraz drugie, w dodatku lepsze w działaniu. Z drugiej to dalej nieznane dawkowanie, a w wypadku eticyklidynonu 20-25mg to już może być dla dużej części niedoświadczonych w dyso za dużo. Zwłaszcza w nieodpowiednim s&s.
 5. Kolekcjoner.** - wątek główny

  Dysocjant anestetyczny (w tych dwóch słowach jest wszystko o działaniu) . Dokładnie 2-oxo-pce, dawka nie znana.
 6. Ja każdy kanna jaki mi wpada badam oralnie. Rzadko robię maczanę. Rozpuszczasz w spirolu i jedziesz od pół mg zwiększając dawkę do odpowiedniej. Takie nm-2201 od 30mg zaczyna robić jak dobre ciastka z mj (lekko). 60mg to dawka dla psychonautów dobrze zaznajomionych z dysocjacyjnym działaniem dużch/b. dużych ilości thc oralnie. A propos waporyzerów to dużo z nich ma regulowaną temp grzałki i chyba najroztropniej zaczynać od najmniejszej.
 7. LegalCHEM

  Wróci MXP lub inne dyso? Difka mnie nie interesuje.
 8. me***ron.p*

  Macie jakieś info od vendozy lub sami domyślacie się na czym są maczanka i haszyk? Rozdają sample dalej, ale nie wiem czy brać kolejnego 20-minutowego fluorowca. Jaki czas działania dla zerowej tolerki?
 9. Darkchem.com - PILLS (Ogólnie)

  Dla mnie też to ważne by wiedzieć przed zamówieniem ile jest 1p w zielonych.
 10. 5F-ADB (5F-MDMB-PINACA)

  Ja odczuwałem lekkie rozdrażnienie po odstawieniu fub amb. Ale już jest ok. Generalnie tak samo chujowe kanna jak dla mnie jak i 5f-adb. Żeby pik trwał 15 minut to się w głowie nie mieści. Trzeba do nm'ki wrócić i sgt-263. Polecam oralnie w spirolu. Oba już od 30mg dają dobre efekty.
 11. UWA-101

  Testowałem x-mdma w różowym krysztale od jedwabia w dawce 120+75 było zajebiste, prawie jak emka choć nie ma tego rozlewu. Drugie podejście 200+100 to już było za dużo (wszamane o 23 i dorzutka po 3 godzinach i nie spałem do 1 w nocy kolejnej doby. Nie wiem czy to było uwa, ale zakładam tak. Porównam z sortem darka niebawem to będę coś więcej mógł napisać. No i zrezygnuję z dorzutek. One generalnie chuja dajo
 12. Atomchemicals.nl - 3-MEC

  Jadłem kiedyś w miksie z 4cec ale nie od atoma. Taka słabsza trójka (3cec) ale bardziej w stronę sero, dopaminy bardzo mało tam odczułem choć trochę jej było. . Dokładka 4cec pomogła osiągnąć stan oczekiwany czyli serotoninowy błogostan. Było to ok 250mg+250mg po dwóch godzinach.
 13. Bezfluorowe kanna w prochu, dyso i psychodeliki. Już nawet nie mówię o lizerach bo innych ofert możecie nie przebić, ale tryptamin jeszcze trochę zostało i fenyl do wprowadzenia. Trzeba czegoś więcej?
 14. Jadłem dawki 25-100mg i właściwie koło 100 było idealnie. Jak mam określić to jak kwas bez wizuali, znajomi stwierdzili to samo. Z deksem w miksie bomba (100mg+900mg+MJ i dwie godziny ściany CEV i OEV). Generalnie dobra do miksów z innymi tryptaminami. Widział bym to z alladem dodała by właśnie mentalnej głębi do kolorów alladyna i nie trzeba by było szamać trzech kartonów. Żałuję że nie wszamałem z rutą ale dużo rozdałem tej tryptaminy znajomym i na koniec już nie zostało nikomu.
 15. Mikrodawki Difenidiny

  na hajpie ktoś opisywał miesiąc z difką, był zadowolony dawki chyba do 20mg
×