Skocz do zawartości

dopalacz6

Memberzy
 • Zawartość

  33
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  4d 20g 11m 13s

1 obserwujący

O dopalacz6

 • Ranga
  Podglądacz

Ostatnio na profilu byli

153 wyświetleń profilu
 1. Twój ulubiony dysocjant?

  Pierwszy trip na MXP niezapomniany 450mg DXM dzień wcześniej. Następnego dnia 80mg MAL i kilka godzin później 250mg MXP. Sigma wszechczasów, jedno z lepszych "oświeceń".
 2. Mxp i D*D

  A znasz obie substancje solo? Obie są dobrze opisane w necie. 100mg i jednej i drugiej dają już solidne efekty dysocjacyjne. Widzę że z matematyką jesteś na bakier to może nie bierz się za narkotyki.
 3. 1P-LSD + 4-HO-MIPT + Grzybki McKennaii

  Efekt wyjebania w kosmos. Przynajmniej jeśli zachowane zostanie to dawkowanie. Generalnie uzyskasz inną geometrię wizuali i paletę barw niż na tych substancjach solo. Niedawno łączyłem 1,5mg DOCa ok 75 µg LSD-25 i 0,6g suchych łysic i było pięknie choć można by to podciągnąć pod mikrotrip. Grzyby były pro forma, dla medycznych benefitów. Teraz wiem że trzeba było zjeść cały karton i 3-4mg DOCa. Miks był na tyle dobry, że nie potrzebowałem już piksy przed rejwem bo wszystko było jak trzeba. Jaskrawość cevów podczas peaku mnie zdumiała.
 4. Polecane kannabinoidy

  AB pinaci nie paliłem, ale polecam rodzinę SGT. Wszystkie 3 kanna jakie wpadły mi w ręce (67,151,263) były bardzo psychodeliczne oraz euforyczne. Z lekką dysocjacją. Bardzo lekkie dla ciała. Nawet w okolicach 1:15
 5. Serce

  Użytkownicy czyści od opio od dłuższego czasu donosili o skręcie po używaniu tego związku. Info z innego forum
 6. @profesorek To była pomyłka czy zdecydował się świadomie?
 7. SGT-263 - CUMYL-5F-P7AICA, (C22H26FN3O)

  To zależy jaką masz tolerancję i jakiej mocy chcesz mieć maczankę. Są kwestie, w których by mieć odpowiedź na swoje troski, trzeba nakreślić tło z którego można wróżyć. Chcesz się ujebać i pokarać to pewnie 1:10-15. A lajtowe palenie to zrobiłbym 1:35-50. Jak zapewne rozumiesz dobrze, myślnik oznacza możliwość dalszego rozrzedzenia podkładu do odpowiedniej dla siebie proporcji.
 8. 2-FDCK (2-fluorodeschloroketamine)

  MXM chyba legal. Difka jest DRI więc nie taka czysta dysocjacja. Motywacja wzmożona u mnie wystąpiła. MXP czyli 2-Meo-diphenidine aktywizuje sigmę całkiem mocno. Dla mnie bomba, ale nie każdemu odpowiada.
 9. UWA-101

  Darkowego nie badałem.
 10. SMOKING E-LIQUIDS --- RChem.eu

  Rozpocząłem dziś test liquidu SGT. Najpierw ogrzewałem buteleczkę aż do całkowitego rozpuszczenia kannabinolu. Potem zapodałem do efajka vivo quick. Po jednym dużym buchu i przytrzymaniu go dłużej w płucach w przeciągu jednej minuty byłem ujebany porządnie. Nie wchodzi mocno na serce, działa długo. Dopiero po 1,5 godzinie zacząłem odczuwać znaczny spadek mocy. Peak trwał niecałą godzinę, a całość zamykała się w okolicy dwóch. Generalnie japa nie zamykała mi się i non stop pizgałem. Paliłem maczankę raz i też buch robił dobrze. Tu jest ten luksus waporyzacji, a nie spalania i tym mnie vendor przyciągnie. Kapkę mocniejsza może jakby była to też super by było. Generalnie rodzina SGT jest obecnie najlepszym wyborem wśród kanna mj like. Jest tu i lekka euforia i trochę psychodelii. To kolejny kanna z tej rodziny po którym poczułem się tak dobrze jak po zielsku. Nawet oddziaływanie na ciało jest podobne jak po buchu dobrej baki. Można poleżeć, ale do działania też jak najbardziej.
 11. Mega syndrom odstawienia

  Widzisz mnie 5f adb warzywi przy 1:80 nawet. A NM'kę to 1:60 robię i jest dobrze. Ale fakt faktem wystarczy nie dopalać jak pojebany i te kilkanaście godzin przerwy zrobić i na drugi dzień taka sama klepa jest. Baczka też normalnie działa jak trzeba. edit. Po dwóch, trzech dniach robię kontrolne obniżenie tolerki na jeden dzień najczęściej i też czuję odstawienie. Ale ja to mam już wpisane w rodowód. 18 lat marihuany w ilościach kosmicznych czasem i teraz kanna.
 12. Kolekcjoner.** - wątek główny

  No może i tak ale ogarnąć gieta oxo zza granicy to za mniej jak 60 ojro z przesyłką ogarniesz. I dawkować sobie będziesz sam. To i tak mniej jak 300pln za te piksy.
 13. Z chęcią przetestuję sgt-151. Zerowa tolerka obecnie pozwoli wyciągnąć z tego kanna max możliwości.
 14. Serce

  Z jednej strony to miło, niszę po jednym dyso wypełnia zaraz drugie, w dodatku lepsze w działaniu. Z drugiej to dalej nieznane dawkowanie, a w wypadku eticyklidynonu 20-25mg to już może być dla dużej części niedoświadczonych w dyso za dużo. Zwłaszcza w nieodpowiednim s&s.
 15. Kolekcjoner.** - wątek główny

  Dysocjant anestetyczny (w tych dwóch słowach jest wszystko o działaniu) . Dokładnie 2-oxo-pce, dawka nie znana.
×