Skocz do zawartości

Krukowaty

Memberzy
 • Zawartość

  145
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  66d 13g 14m 45s

Wszystko napisane przez Krukowaty

 1. 4-CMC

  Owszem, działa ba klepie, nadal trzyma pion poziom whatever! Pobierać.
 2. [Pille] Składy pigułek i ogólna dyskusja

  tam jednak nie napisali kiedy oddasz i nie napisałeś że przelałeś a pisałeś ze zaraz przelejesz nie przelałeś więc? A żeby było, że na temat to fajne światło wyszło i linie papilarne też.
 3. "Nocne wariaty #Garry&Krukowaty"

 4. Refresh

  aromat eukaliptusowy?
 5. "Nocne wariaty #Garry&Krukowaty"

  Kurwa twoja propozycja patrz jaka reakcja była na twoja piosenkę.
 6. 3-CMC White

  No nuta eufo, rozliwienia i zaraz aktywny do działania to zajebiste. Jak wracam do fotek sortu to aż chęć do pobrania i wkrótce chyba wezmę koszyk na zakupy. Bo wtedy to już tolerkę chyba wyśrubowaną miałem.
 7. Refresh

  Dobry refresh potwierdzam, jeżeli nie będzie to tracą na tym początkowi badacze ale i tak większość przypuszczam rzucała się na te mocniejsze specyfiki z grubej rury. A fajny LIGHT i mięta. Ah myślałem, że zamówię kiedyś jak przestanie mi ekipa Passjo.cc wrzucać w prezencie.
 8. NEP

  NO... Ja świetnie, trzy dni po cmc'kach i następne 3 na nepie spędzone na czacie, albo więcej nie pamiętam już . Zero zmęczenia za to czatownicy byli juź mną chyba zmęczeni. A jaka kreatywność się włącza. Ha! Dziś odkryłem że jestem w posiadaniu NEP-a jeszcze, skurwiel aktywny, pcha do działania czystość umysłu i zero zmęczenia.
 9. 3-CMC POWDER

  100mg a potem sam zobaczysz , bo chęć będzie na dorzutkę, jeżeli to POWDER to sniff elegancki ale skoro sam @Pasjonat.cc proponuje przedział 50-100mg to tak zrób i pamiętaj o zrobieniu testu/próby uczuleniowej (mała ilość i odczekania dobrej chwili) . Ale w sumie już wieczór to pewnie masz fajnie w bani. Tamtego roku z tego co pamiętam brałem POWDER 4 i 3cmc, @Pasjonat.cc widzę na stronie zdjęcie ciekawej czekoladki ale nadal jest w postaci białego pudru? Jeśli tak to nawet głowy sobie nie zawracaj odpisywaniem. Jak z testujesz to napisz jak i co.
 10. "Nocne wariaty #Garry&Krukowaty"

  "IKSDE"
 11. Wolne żarty, pytania, spam bez warnow.

  ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄▄▄▄░▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▒▒▄██████▒▒▒▒▒▄▄▄█▄▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒▒▄██▀░░▀██▄▒▒▒▒████████▄▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒▒███░░░░░░██▒▒▒▒▒▒█▀▀▀▀▀██▄▄▒▒▒ ▒▒▒▒▒▄██▌░░░░░░░██▒▒▒▒▐▌▒▒▒▒▒▒▒▒▀█▄▒ ▒▒▒▒▒███░░▐█░█▌░██▒▒▒▒█▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▀▌ ▒▒▒▒████░▐█▌░▐█▌██▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▐████░▐░░░░░▌██▒▒▒█▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒████░░░▄█░░░██▒▒▐█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒████░░░██░░██▌▒▒█▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒████▌░▐█░░███▒▒▒█▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▐████░░▌░███▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒▒▒████░░░███▒▒▒▒█▌▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▒▒██████▌░████▒▒▒██▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒▐████████████▒▒███▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ▒█████████████▄████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ██████████████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ██████████████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ █████████████████▀▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ █████████████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ████████████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ ████████████████▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒▒ Jo Wom dom Priva i Pw na PW w PW xd
 12. "Nocne wariaty #Garry&Krukowaty"

  Pomijam fakt że jedno było moje ale się tą lasencją zajełem ona się cieszyła że ja z nią gadam a ten wychlał wszystko... I zarzygał stoły...
 13. "Nocne wariaty #Garry&Krukowaty"

  No i tyle? Chopieee kurde jak my celebryci od zawsze a ty pompę robisz na 2000 zrobi się show. Pfff XDDD Również dziękuję za te 1000 kilkanaście wyświetleń harry jak mieliśmy 1000 wyś. Tak, ja mu posypałem aż się skichał !!! Tak było!
 14. "Nocne wariaty #Garry&Krukowaty"

  @HarryOdkurzacz Harry, ale harry... psst... Harry kuwa jakie 1000wyświetleń? Stary o co chodzi? wtf?
 15. Czego słuchasz ? ( Muzyka )

  noooooooooo...
 16. "Nocne wariaty #Garry&Krukowaty"

  taka sytuacja
 17. darkchem.com - KONKURS na najciekawszą opinię

  naucz sie odbierac pw
 18. "Nocne wariaty #Garry&Krukowaty"

  O rany ile narodu przywaliło. Harry Drzyzga Rozmowy po tłoku. Wszystko kurwa... Nawet ten jebany komar z sprzed dwóch lat który mnie wkurzał w nocy. No tylko mnie to trapi, że mnie wszystko wkurwia. Nie dotyczy, wyjebane mam tak samo jak ten gość. --->
 19. "Nocne wariaty #Garry&Krukowaty"

  ◄███▓▒░░ Z kulturą , piórem i rurą ! ░░▒▓███► "Całujcie mnie wszyscy w dupę"
 20. Wolne żarty, pytania, spam bez warnow.

  Wiadomość od Darek: Panowie, jak tylko wrócę zajmę się każdym Pw na pw w pw... Aktualnie realizuje zamówienia mamy nawał pracy.
 21. Piszczenie w uszach lub gwizd co oznacza ?

  @lajkonik Idź ty kurwa do lekarza bo po ostatnich wpisach na forum, ty się chłopie sypiesz...
 22. "Nocne wariaty #Garry&Krukowaty"

×