Skocz do zawartości

skd

Memberzy
 • Zawartość

  23
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  42d 23g 3m 34s

1 obserwujący

O skd

 • Ranga
  Podglądacz
 1. 4 miesiace stres ćapanie- odbudowa

  Od siebie dodam coś, co mi osobiście dobrze robi po ostrych ciągach - białko, oliwa z oliwek i minimum węglowodanów (zero słodyczy). To pierwsze najlepiej w postaci naturalnej, czyli jajka, kurczak, ryby itd., ale jeżeli masz problem z gotowaniem (a dla niektórych jest to ostatnia rzecz jaką chce się robić w takiej sytuacji) to polecam białko dla sportowców (~30zł za 1kg) - mieszasz z mlekiem w shakerze i pijesz dziennie podwójną zalecaną porcje. To drugie wal nawet z gwinta, 50ml na dzień starczy, tylko musi być tłoczona na zimno, najlepsza jaką dostaniesz w sklepie, to taka, która "parzy" w gardło. Owoce i warzywa to podstawa, sztuczna alternatywa dla leniwych to witaminy dla sportowców (np. z Olimpu, zawierają też minerały) i ewentualnie antyoksydanty (ta sama firma, znajdziesz np. w internetowym sklepie SFD). Żadnych leków i innych 5-HTP, w przypadku fatalnego samopoczucia odpuść na parę dni pracę i odpoczywaj do oporu. Cudów niestety nie ma, czas leczy rany, o takich skrajnych banałach jak znajdź sobie jakieś hobby / wyjdź do ludzi nawet nie pisze, bo z doświadczenia wiem, że pierwszy dzień/tydzień/miesiąc to po prostu piekło na ziemi, nie chce się nic. Jeżeli teraz masz problem z nerwicą, to najlepsze dopiero przed tobą, ale pamiętaj, że póki nie będziesz "czysty" przez jakiś dłuższy czas, to nie ma co się pakować w lekarzy / zamartwiać swoim stanem, bo część lub w niektórych przypadkach wszystkie dolegliwości psychiczne mogą, ale nie muszą (wtedy niestety tylko psycholog lub edukacja we własnym zakresie) minąć same z siebie.
 2. Ucisk w głowie

  Mógłbyś podać więcej informacji? Ostro się bawił? Zakładam, że głównie stymulanty? Miał pewność, że to właśnie od chemikaliów?
 3. HEX-EN, ethyl-Hexedrone, etyloheksedron

  Zniszczony po trzydniowym nieplanowanym ciągu podpisuję się pod powyższymi słowami. Na początku zabawy odczynnik może wydawać się średniej jakości stymulantem o typowo nerwowym działaniu, ale z każdą dorzutką efekty się kumulują i koniec końców człowiek nie wie czy to już początki zejścia, peak czy przedawkowanie. Najgorsza jest właśnie momentalna poprawa nastroju i równie szybki powrót do stanu może być. Do tego dochodzi złudzenie, że jednak warto próbować osiągnąć coś więcej. Spoko odczynnik na jeden dzień, ale zdecydowanie nie dla ludzi o słabej woli. Na plus zadziwiający (biorąc pod uwagę całokształt) clearhead i spore chęci do działania. Takiego pięknego i co najlepsze działającego kodu to już dawno na trzeźwo nie zmontowałem. Wysusza jak cholera, apetyt zanika, ale jak już się człowiek oderwie od blatu to spokojnie można się zregenerować i niestety jechać dalej.
 4. U pasjonata, w moim przypadku 30/70 eufo/speed, żołtawe kryształy/miał (zależy od zamawianej ilości), dość tłuste, ale zdecydowanie godne polecenia. Sniff działa szybko i mocno, oral wchodzi dłużej, ale sama faza wydaje się być o wiele stabilniejsza. Idealne do kodzenia.
 5. Kolekcjoner.** - wątek główny

  Też mi się strona nie podoba. Porno jako dodatek? Super. Dziadowski design rodem z XX wieku? Dno. Po prostu odrzuca samym wyglądem, jednak nie zmienia to faktu, że materiał dotarł dość szybko i był zgodny z opisem.
 6. Zimne nogi

  Pod żadnym pozorem nie próbuj sam się leczyć jakimiś RCkami. Nic nie wyregulujesz w taki sposób, tylko jeszcze bardziej pogorszysz sprawę.
 7. Kolekcjoner.** - wątek główny

  Miałem przyjemność korzystać pod koniec zeszłego roku, zamówienie poszło "w ciemno", 5+1+1, to samo w różnych formach. Zapłacone przez bitpayo. Na początek: gratisy, dużo i generalnie ciekawie. Osobiście nie jestem fanem dorzucania nieoznakowanych kryształów, ludzie są różni, ktoś może sobie zrobić krzywdę. Potężny (naprawdę) plus za Eti. Liquid ciekawy, ale niestety nie gustuję w tego typu specyfikach. Główny temat jak najbardziej użyteczny, co prawda dotarło 7 (ta sama forma) bez żadnej próby kontaktu, jednak w tym przypadku to całkiem zrozumiałe, a nie straciłem nic. Podsumowując: sklep polecam, dzięki za gratisy, ale konkurencja nie śpi.
×