Skocz do zawartości

skd

Memberzy
 • Zawartość

  3
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  1d 5g 36m 58s
 1. Kolekcjoner.** - wątek główny

  Miałem przyjemność korzystać pod koniec zeszłego roku, zamówienie poszło "w ciemno", 5+1+1, to samo w różnych formach. Zapłacone przez bitpayo. Na początek: gratisy, dużo i generalnie ciekawie. Osobiście nie jestem fanem dorzucania nieoznakowanych kryształów, ludzie są różni, ktoś może sobie zrobić krzywdę. Potężny (naprawdę) plus za Eti. Liquid ciekawy, ale niestety nie gustuję w tego typu specyfikach. Główny temat jak najbardziej użyteczny, co prawda dotarło 7 (ta sama forma) bez żadnej próby kontaktu, jednak w tym przypadku to całkiem zrozumiałe, a nie straciłem nic. Podsumowując: sklep polecam, dzięki za gratisy, ale konkurencja nie śpi.
 2. MDPHP

  Potwierdzam aktywność odczynnika. W moim przypadku sprawdził się chudy i krótki szczurek (~1cm), zbombardowany dodatkowym ziarnkiem grochu. Lekkie odrealnienie na start, a potem jest już tylko lepiej. Właśnie kończę pracę, a mógłbym robić dalej. Przy niższych dawkach bez bombki nie odczułem pozytywnych efektów. Niestety chwilowo jestem bez wagi, ale opinie o 1/2mg robiących dużą różnicę uważam za mocno przesadzone.
 3. 3-CMC

  Osobiście nie przepadam za tego typu substancjami, dlatego badania przeprowadzone zostały na biednych 110mg. Tolerancja zerowa, inhalacja donosowa, spływ praktycznie natychmiastowy i generalnie bezbolesny. Na początku wystąpiło uczucie ciepła, które szybko przekształciło się w lekko dezorientującą, ale ogólnie przyjemną fazę. Całość trwała około godziny, zjazdu nie odnotowano. Fajnie się siedzi, a z muzyką i fajkami to już nic tylko poprawiać. Brak jakiejkolwiek "clearheadowej" stymulacji w moim przypadku, zaaplikowane przy lądowaniu wiadro skutecznie zneutralizowało chęć robienia czegokolwiek. Drugi obiekt przyjął ok. 400mg, generalnie odczucia te same, tylko więcej (dużo gadki, ale raczej bez składu/ładu) i mocniej. Euforia 7/10 Stymulacja 2/10 Czas działania 5/10 Sklep 10/10 Jak na RC jest dobrze, jeśli dla kogoś to jedyna opcja, to spokojnie można dodać po punkcie do oceny końcowej.
×