Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Moonglum

Weteran Forum
 • Content Count

  2,071
 • Joined

 • Last visited

About Moonglum

 • Rank
  Uzależniony od Dopalamy

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

12,189 profile views
 1. Jest zawyżona liczba wykrytych przypadków w związku z niedoskonałością testów PCR. Prawdą jest, że koronawirusy istniały wcześniej, ale takiego jak teraz jednak nie było. Poza tym nadmiarowe zgony występują w Polsce częściej niż przypadki stwierdzonych zgonów koronawirusa czyli coś jest nie tak ze służbą zdrowia, jej działaniem dla ogółu przypadków chorób kończących się śmiercią.
 2. Super. Dziennikarze cały czas popełniają te same elementarne błędy, myślą że haszysz jest twardym narkotykiem.
 3. Jak to jakie? Będą karać jak za ciężkie narkotyki, bo w Polsce wszystko jest możliwe..
 4. Przede wszystkim zgadzam się, że miprocyna ma o wiele słabsze ładowanie (w sensie ciężkości odczuć przed właściwą fazą) niż Mahomet. Taka jest miprocyna, że również działanie mentalne na poziomie niższym od pierwowzoru, ale wizuale bywają efektowne.
 5. Ale pomyślcie z czego ma się utrzymywać plebanie jeśli nie z datków od parafian? Wierzący płacą za możliwość uzyskania sakramentów, namaszczenia, pochówków itp.. Ktoś kto nie chce nie musi płacić, ofiary są dobrowolne.
 6. Jakby znaleźli 47 kilogramów kokainy lub heroiny, to by było dopiero, a tak tylko dopalacz pośledniej jakości.
 7. Jakoś mnie to nie dziwi, że posadzili dwie płotki, a domniemany hurtownik pozostaje na wolności.
 8. Chciałbyś :). Gdyby stan prawny tego segmentu pozostał niezmieniony od 2008, to zapewne mielibyśmy jeszcze ciekawsze produkty 😄
 9. Ale prowadzanie po użyciu substancji psychoaktywnych powinno chyba przez wszystkich być napiętnowane, a tu osoba zamówiła pakę, którą miała w domu i dorwali go przez jakiegoś typa na podwórku. Przy tym przeliczyli parę gramów dopów na kilkadziesiąt porcji handlowych. Chamstwo, chcą po prostu chłopakowi wyrok za handel dojebać. W takim przypadku trzeba wynająć dobrego, znanego z umiejętnego załatwiania tego typu spraw papugę,.
 10. Norwegia wyrasta nam na potęgę nie tylko pod względem sprzedaży i eksportu łososiowatych ryb hodowlanych, ale także na kraj, w którym rośnie liczba przedawkowań. Problem jest na tyle duży, że władze rozpoczęły pilotażowe programy leczenia uzależnień, a także zmniejszania ich skutków. Osoby uzależnione od zażywania zwłaszcza heroiny mogą teraz skorzystać ze specjalnych pomieszczeń, w których mogą podać sobie w kontrolowanym środowisku narkotyki dożylnie sterylną strzykawką i pod opieką medyczną. Stawia się na profilaktykę i walkę z ubóstwem wspomagając osoby uzależnione środkami socjalnymi i opieką zdrowotną. Myślę, że temat jest aktualny również dla Polaków, którzy często i gęsto zamieszkują Norwegię, ale także dla osób uzależnionych w Polsce, które o takim traktowaniu mogą obecnie tylko pomarzyć. Pomijając fakt, że jesteśmy (jako kraj) lata świetlne od poziomu Skandynawii, w niektórych kwestiach społecznych i podejścia do narkotyków proszę o komentarze związane również z możliwościami wyjścia z nałogu i podjęcia leczenia w tym pięknym północnym kraju. https://tuba.hyperreal.at/videos/watch/0874e764-17de-456f-b4ea-414867b275fc?title=0&warningTitle=0
 11. Ale trzeba przyznać, że nadgorliwość policjantów w Polsce jest zastanawiająca i zatrważająca. Właściwie mogą zrobić prawie wszystko nawet bez nakazu i nie swojej posesji. Nie ma żadnej prywatności w tym kraju jak w sowieckim kołchozie.
 12. Właśnie chodziło mi oryginalne działanie mefedronu, które pamiętam jako wielką przyjemność na wejściu i właśnie miękkie chodzenie, trochę potliwość, ale bez spiny z euforią.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...