Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Moonglum

Weteran Forum
 • Content Count

  2,061
 • Joined

 • Last visited

About Moonglum

 • Rank
  Uzależniony od Dopalamy

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

11,276 profile views
 1. Ale prowadzanie po użyciu substancji psychoaktywnych powinno chyba przez wszystkich być napiętnowane, a tu osoba zamówiła pakę, którą miała w domu i dorwali go przez jakiegoś typa na podwórku. Przy tym przeliczyli parę gramów dopów na kilkadziesiąt porcji handlowych. Chamstwo, chcą po prostu chłopakowi wyrok za handel dojebać. W takim przypadku trzeba wynająć dobrego, znanego z umiejętnego załatwiania tego typu spraw papugę,.
 2. Norwegia wyrasta nam na potęgę nie tylko pod względem sprzedaży i eksportu łososiowatych ryb hodowlanych, ale także na kraj, w którym rośnie liczba przedawkowań. Problem jest na tyle duży, że władze rozpoczęły pilotażowe programy leczenia uzależnień, a także zmniejszania ich skutków. Osoby uzależnione od zażywania zwłaszcza heroiny mogą teraz skorzystać ze specjalnych pomieszczeń, w których mogą podać sobie w kontrolowanym środowisku narkotyki dożylnie sterylną strzykawką i pod opieką medyczną. Stawia się na profilaktykę i walkę z ubóstwem wspomagając osoby uzależnione środkami socjalnymi i opieką zdrowotną. Myślę, że temat jest aktualny również dla Polaków, którzy często i gęsto zamieszkują Norwegię, ale także dla osób uzależnionych w Polsce, które o takim traktowaniu mogą obecnie tylko pomarzyć. Pomijając fakt, że jesteśmy (jako kraj) lata świetlne od poziomu Skandynawii, w niektórych kwestiach społecznych i podejścia do narkotyków proszę o komentarze związane również z możliwościami wyjścia z nałogu i podjęcia leczenia w tym pięknym północnym kraju. https://tuba.hyperreal.at/videos/watch/0874e764-17de-456f-b4ea-414867b275fc?title=0&warningTitle=0
 3. Ale trzeba przyznać, że nadgorliwość policjantów w Polsce jest zastanawiająca i zatrważająca. Właściwie mogą zrobić prawie wszystko nawet bez nakazu i nie swojej posesji. Nie ma żadnej prywatności w tym kraju jak w sowieckim kołchozie.
 4. Właśnie chodziło mi oryginalne działanie mefedronu, które pamiętam jako wielką przyjemność na wejściu i właśnie miękkie chodzenie, trochę potliwość, ale bez spiny z euforią.
 5. Czyli nie ma nieogaru połączonego ze spidem oraz wymiatającą, unoszącą euforią jak po oryginale?
 6. Docelowo jest to dla państwa nawet korzystne ponieważ słabe wg obowiązującego systemu jednostki ulegają szybszej destrukcji, inne cofają się przed robieniem sobie dobrze za pomocą innych niż alkohol substancji, a jeszcze inne są eliminowane przez 'wymiar sprawiedliwości'.
 7. Tak jak w temacie. Kolega mnie pyta: czy w ogóle teraz można cokolwiek zamówić i czy nie będzie okropnej, bezczelnej , chamskiej polskiej lub niepolskiej wyjebki.
 8. Sorry. Ja walałem taki brak wyboru, że szedłem przez miasto, pełen kontakt i wręcz byłem wręcz zachęcany do kupna różnych sortów trawy, haszu, amfetaminy, kwasów. Lata 90. Wrocław określone rejony, na osiedlach holenderskie zioło, kwasy, w centrum brown sugar, extasy, amfa w klubach.
 9. Ciekawy jestem czy kiedykolwiek jeszcze rynek narkotykowy osiągnie poziom tego z lat 90. w Polsce. Marzenia ściętej głowy, prawda?
 10. Oczywiście podstawą jest umiar (najlepiej trzeźwość) oraz dobra dieta, gimnastyka i przygotowanie psychologiczne. Ale powiem Wam, że również dobry, czysty towar, bo telepanie może się oczywiście wiązać z alkoholizmem, narkomanią, złą dietą i problemami w pracy. Pomimo braku złych nawyków oraz alergii czy chorób bierzemy coś po czym nigdy nie wpadaliśmy w złe samopoczucie, a tym razem pojawiają się drgawki, psychozy, a miało być euforycznie, sprawa jest jasna: zmień dilera ew. towar.
 11. Artykuł ciekawy, ale czy meta jest czeskim wynalazkiem? Cytując wikipedię: "Metamfetamina została po raz pierwszy zsyntetyzowana w 1893 r. z efedryny przez japońskiego chemika Nagoshiego Nagaia. W roku 1919 krystaliczna metamfetamina została zsyntetyzowana przez Akirę Ogatę. Pokrewny związek chemiczny, amfetamina, została zsyntetyzowana w Niemczech w roku 1887 przez Lazara Edeleanu. "
 12. Co racja to racja, wiele bzdur powielają zwłaszcza w mediach jednak czy nie ma ziarna prawdy w tym, co mówią. Kiedyś, dosyć dawno temu jak jeszcze amfetamina była mocna i na osiedlu można było kupić w każdej chwili mocnego afgana, funkcjonowały legendy o zielonym stuffie polewanym chemią. Amfetamina z dodatkiem potłuczonego szkła z neonówek również straszyła nastolatków. Ciekawe czy jest przynajmniej część racji w oficjalnych i obiegowych poglądach?
 13. ... Zająć się pracą, samodoskonaleniem, znaleźć inne zainteresowania. Czasami się napić piwa lub nawet mocniejszej wódki.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...