Skocz do zawartości

Moonglum

Doświadczony
 • Zawartość

  1908
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  31
 • Czas Online

  11g 38m 55s

Moonglum wygrał w ostatnim dniu 21 Listopad 2015

Moonglum ma najbardziej lubianą zawartość!

O Moonglum

 • Ranga
  Uzależniony od Dopalamy

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnio na profilu byli

8738 wyświetleń profilu
 1. NOWE USTAWY ANTYDOPALACZOWE

  Jeśli wprowadzą kary za posiadanie, to jak się nic nie zmieni?
 2. Żrące RC

  Widocznie sprzedają już każde gówno jakie może być, bo wiedzą o następujących zmianach w podejściu do tematu handlu tymi substancjami. Wałki zapewne również robią ich dostawcy z Indii, Chin, Albanii czy skąd oni tam importują.
 3. Czy PAN BÓG Wybaczy mi ??

  Pan Bóg może i stworzył narkotyki, czy też rośliny z których można ekstrahować lub wytwarzać, ale na pewno ich wykorzystanie w celach doprowadzania się do ruiny zdrowotnej wymyślił człowiek, którego skusił szatan.
 4. Szkodliwość 3CMC i 4CMC

  Dawkowanie minimalne moim zdaniem odczujesz fizycznie właśnie poprzez nadwrażliwość śluzówki nosa. Psychika i jej wrażliwość, to inne sprawy (w przypadku cmc, to sprawa poboczna).
 5. Szkodliwość 3CMC i 4CMC

  Takich ilości, to nawet na oczy nie widziałem, a co dopiero mówić o ćpaniu. Dyskretna kreseczka była i maksimum gram lub dwa raz na dwa tygodnie lub na miesiąc.
 6. Szkodliwość 3CMC i 4CMC

  Gdyby to był prawdziwy nałóg, to tak. Ale znam silniejsze środki i klasyczne narkotyki od których się mogłem uzależnić, ale tak się nie stało. Przy tym zależy mi na niekaralności, bo mam swoje życie, które jest dobre i zmarnowałbym super szansę gdybym znowu w to się zaczął bawić. Tak w ogóle powinieneś mi życzyć powodzenia, a nie wprowadzać niepewność ;).
 7. Chiny też zaczynają z tym walczyć. Cała nadzieja w Pakistanie, Bangladeszu i Indiach.
 8. Szkodliwość 3CMC i 4CMC

  Od 4 miesięcy jestem całkowicie czysty od dopalaczy i rc. Długo śluzówka nosa się regeneruje - ciągle trwa lekki katar, który przechodzi i powraca oraz występują marzenia o tym, żeby jednak kupić i się nawąchać (skutecznie je gaszę, bo mam inne rzeczy na głowie). Przy tym nie byłem rekordzistą, który miewał ciągi i kilka gramów przez noc nigdy nie szło. Co odczuwam poza tym? W wyniku abstynencji od dopalaczy i rc odnawiają się stare zainteresowania związane z książkami, muzyką oraz dokończyłem pewną ważną sprawę w moim życiu zawodowym. Polecam spróbować rzucić i sprawdzić czy inaczej (lepiej) się życie układa (w moim przypadku tak się stało).
 9. Wszystko dziala tak samo...

  Teraz w sumie lepiej w ogóle nie brać. Nie wiadomo dokładnie, co dają do 3cmc i sprzedają jako 4cmc. Przy tym zauważyłem, że również kanna jest do niczego. Moim zdaniem lepiej się napić alkoholu i zapalić tytoniu oraz zjeść coś dobrego. Przy tym mj powinna działać w wielkim stylu. Pozdrawiam serdecznie. Weteran
 10. Wszystko dziala tak samo...

  5htp z rynku rc oraz tonisol - prekursory serotoniny (to drugie z rynku aptecznego). Dopamina: odstawienie środków na co najmniej kilka dni. A dlaczego nie "o żarciu"? Jeśli będziesz więcej jadł ryb oraz nabiału, to również działa regenerująco.
 11. NOWE USTAWY ANTYDOPALACZOWE

  W takim razie jeśli ta ustawa wejdzie w życie w tej formie, to można ogłosić koniec szarego rynku rc lub dopalaczy w Polsce.
 12. Szkodliwość kannabinoidów

  Najostrzej ze mną (jeśli chodzi o palenie mieszanek), to było w latach legalności sklepów stacjonarnych. Tamte kanna, to były wciągające i trochę zbliżone do MJ. Swoją karierę jeśli chodzi o palenie zakończtłem na am2201 w mieszance z tytoniem i melisą, i dalej nie poszedłem. Ostatnie palenie było dwa miesiące temu reggae z FB i było fajnie. Przy tym najfajniej jest jeśli nie mam tego wiele, bo tracę kontrolę! Wiem, że już to nie dla mnie. Dziwnie się pozmieniało - przyjemność z palenia krótka, a ciągnie i ssie długo. Dlatego od dwóch miesięcy tylko papierosy z tytoniem i czasami piwko. Radzę pozostać czystym zwłaszcza jeśli chodzi o dzisiejsze kanna, bo mogą to również nie być kanna tylko cokolwiek innego sprzedawanego jako kanna. Pozdrawiam.
 13. 4-CMC; Klefedron

  Nie wiem jak ty to klasyfikujesz, ale ja miałem zgoła odmienne opinie o sortach 4cmc i 3cmc. Dla chlorowa trójka jest o niebo lepsza od 4 również w sensie euforii i ludzkiego spida.
 14. Podział na narkotyki miękkie i twarde dotyczy nie tylko możliwości fizycznego lub psychicznego uzależnienia, ale również przedawkowania. Narkotykami miękkimi są moim zdaniem: palony haszysz lub marihuana. Niektórzy zaliczają również do miękkich narkotyków lsd oraz grzybki.
 15. F**b**st**s.*o*

  Nie wiem jak z e-caps, ale green power pills są raczej słabe i jeśli bierzesz dwie, to owszem podbijesz "euforię", ale kończysz z nachalnym speedem.
×