Skocz do zawartości

Moonglum

Doświadczony
 • Zawartość

  1919
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  1d 21g 27m 10s

O Moonglum

 • Ranga
  Uzależniony od Dopalamy

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnio na profilu byli

8953 wyświetleń profilu
 1. 9 miesiąc bez zażywania, palenia narkotyków lub rc. 

  I nadal przychodzą myśli, żeby coś przypalić.

  1. Pokaż poprzednie komentarze  2 więcej
  2. BlanTadoR

   BlanTadoR

   @pablo

   Naturalny haj :D  

   20g poszło w tydz hohoh 

  3. pablo

   pablo

   No tak, ale co za dużo - to nie zdrowo :E  mimo wszystko :E

  4. BlanTadoR

   BlanTadoR

   portfel nie ucierpiał - wręcz przeciwnie :D 

   CBD :niewinny: THC - 8% : ) 

 2. Temat może powrócić przed jakimiś wyborami (jak zawsze). Najbliższe są chyba samorządowe w tym roku. Wprowadzenie ustawy, termin? Stawiam na początek wakacji jeśli ruszy kampania.
 3. Żółta plama, zawroty głowy

  http://zdrowie.wp.pl/zdrowie/wirtualny-poradnik/art712,gdy-choruje-watroba.html
 4. Czy zdarzyło się Wam, zabrać RC?

  Gdy nadużywałem, to miałem podejrzenia, że rodzina chowa przede mną substancje, a to ja w swojej perwersji sam chowałem oraz wyrzucałem niektóre torebki. Raz wyrzuciłem 10g Fuck The King (tego żałowałem).
 5. Kradzieże

  Złodziejstwo leży w naturze człowieka, a zwłaszcza jest tradycyjnym zachowaniem również wśród zwierząt, ssaków wyższych i niższych. Moim zdaniem najlepsi w tym zachowaniu są ludzie należący do elity finansowej świata, bo kradną tak że nie można ich o to oskarżyć, potrafią wykorzystywać luki prawne, a nawet manipulować prawem dla swoich celów. Najgorsze jest jednak to, że ktoś kto robi takie rzeczy wcale nie czuje z tego wyrzutów sumienia, czyni z tego drogę swojej kariery, zarabia w ten sposób na swoje życie. Jednak u ludzi obowiązuje pewien schemat wynikający z kultury, dekalogu, którego powinniśmy się trzymać.
 6. Policja - zlapali Cie - Co robic?

  Najwięksi "paranoicy" nie mają w ogóle żadnych komunikatorów, kont, ryzykowne sprawy załatwiają bez użycia telefonów, osobiście.
 7. Policja - zlapali Cie - Co robic?

  Nie trzeba od razu odmawiać, można wielu rzeczy po prostu zapomnieć.
 8. NOWE USTAWY ANTYDOPALACZOWE

  Jeśli wprowadzą kary za posiadanie, to jak się nic nie zmieni?
 9. Żrące RC

  Widocznie sprzedają już każde gówno jakie może być, bo wiedzą o następujących zmianach w podejściu do tematu handlu tymi substancjami. Wałki zapewne również robią ich dostawcy z Indii, Chin, Albanii czy skąd oni tam importują.
 10. Czy PAN BÓG Wybaczy mi ??

  Pan Bóg może i stworzył narkotyki, czy też rośliny z których można ekstrahować lub wytwarzać, ale na pewno ich wykorzystanie w celach doprowadzania się do ruiny zdrowotnej wymyślił człowiek, którego skusił szatan.
 11. Szkodliwość 3CMC i 4CMC

  Dawkowanie minimalne moim zdaniem odczujesz fizycznie właśnie poprzez nadwrażliwość śluzówki nosa. Psychika i jej wrażliwość, to inne sprawy (w przypadku cmc, to sprawa poboczna).
 12. Szkodliwość 3CMC i 4CMC

  Takich ilości, to nawet na oczy nie widziałem, a co dopiero mówić o ćpaniu. Dyskretna kreseczka była i maksimum gram lub dwa raz na dwa tygodnie lub na miesiąc.
 13. Szkodliwość 3CMC i 4CMC

  Gdyby to był prawdziwy nałóg, to tak. Ale znam silniejsze środki i klasyczne narkotyki od których się mogłem uzależnić, ale tak się nie stało. Przy tym zależy mi na niekaralności, bo mam swoje życie, które jest dobre i zmarnowałbym super szansę gdybym znowu w to się zaczął bawić. Tak w ogóle powinieneś mi życzyć powodzenia, a nie wprowadzać niepewność ;).
 14. Chiny też zaczynają z tym walczyć. Cała nadzieja w Pakistanie, Bangladeszu i Indiach.
 15. Szkodliwość 3CMC i 4CMC

  Od 4 miesięcy jestem całkowicie czysty od dopalaczy i rc. Długo śluzówka nosa się regeneruje - ciągle trwa lekki katar, który przechodzi i powraca oraz występują marzenia o tym, żeby jednak kupić i się nawąchać (skutecznie je gaszę, bo mam inne rzeczy na głowie). Przy tym nie byłem rekordzistą, który miewał ciągi i kilka gramów przez noc nigdy nie szło. Co odczuwam poza tym? W wyniku abstynencji od dopalaczy i rc odnawiają się stare zainteresowania związane z książkami, muzyką oraz dokończyłem pewną ważną sprawę w moim życiu zawodowym. Polecam spróbować rzucić i sprawdzić czy inaczej (lepiej) się życie układa (w moim przypadku tak się stało).
×