Skocz do zawartości

Moonglum

Naukowiec
 • Zawartość

  2042
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  8d 59m 25s

O Moonglum

 • Ranga
  Uzależniony od Dopalamy

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnio na profilu byli

10694 wyświetleń profilu
 1. Moonglum

  6-APB

  300 mg 6apb, to za czasów legalności prawie by zabiło.
 2. Moonglum

  Wpływ b-k na psychikę.

  ... Zająć się pracą, samodoskonaleniem, znaleźć inne zainteresowania. Czasami się napić piwa lub nawet mocniejszej wódki.
 3. Moonglum

  Kryształ

  Sprytny jak Polak.
 4. Moonglum

  Dilowanie? Czy warto?

  Pomijając policję, same znajomości w tym środowisku czasami bywają też ryzykowne.
 5. No niestety, tak sytuację oceniłem, nie byłem tam i nie widziałem. Współczuję zwłaszcza osobie, która ucierpiała najbardziej.
 6. Ulica Wesoła i wszystko jasne.
 7. Gdy ktoś ma nadciśnienie, to moim zdaniem nie powinien brać w ogóle syntetycznych i twardych narkotyków. Lepiej w takim przypadku pozostać przy okazyjnej marihuanie lub paru piwkach.
 8. Moonglum

  Wezwanie

  Oni tylko na to czekają, zawsze łatwiej wtedy o podciągnięcie pod przestępstwo. Nie przyznawać się, że się w ogóle zamawiało, wyczyścić chatę i kompa.
 9. Moonglum

  Wezwanie

  Jednak się nie zgodzę. Może kiedyś tak było, że olewali sprawę, ale przy tym nasileniu zatruć mogą być upierdliwi. Poza tym wszelkich spraw urzędowych należy dopilnować, bo leży w Twoim interesie mieć z tym spokój nawet mentalny nie mówiąc o prawnych konsekwencjach.
 10. Moonglum

  Zaburzenia psychiczne po Ecstasy

  Moim zdaniem jest to niemożliwe po czystym mdma. Musiały być chrzczone rc lub amfetaminą, która może wpłynąć na samopoczucie psychiczne włącznie z aktywowaniem zaburzeń.
 11. Moonglum

  4-MMCE Pentedron modyfikowany - wątek ogólny

  W nawiązaniu do opisu mexedrone, to jak kiedyś wrzuciłem sampel, nawet barwy się rozjaśniły, pojawiło charakterystyczne uczucie ulgi i przyjemności (jak przy niewielkiej dawce mefedronu).
 12. Moonglum

  Wezwanie

  Prawdziwe wezwanie powinno mieć co najmniej numer sprawy i być wysłane pocztą. Jednak olewanie nawet takiego wybrakowanego w Polsce może sprawić dodatkowe problemy. Jeśli jest komenda lub numer do posterunkowego, to należy zadzwonić,. Nic Ci się nie stanie jeśli to tylko przeszłe zamówienia.
 13. Jestem na tym forum do wielu lat i uważam, że praca administratorów, modów jest na odpowiednim poziomie. Osobiście w wielu przypadkach widzę korzystny wpływ na poziom dyskusji i jej tonowanie przy jednoczesnej wysokiej kulturze wypowiedzi.
 14. Idiotą trzeba się urodzić, bo chyba się nie zostaje.
 15. Moonglum

  Wezwanie

  W tym wątku prawie wszystko jest zawarte.
×