Skocz do zawartości

Moonglum

Weteran Forum
 • Zawartość

  2045
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  8d 18g 5m 18s

O Moonglum

 • Ranga
  Uzależniony od Dopalamy

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Ostatnio na profilu byli

11058 wyświetleń profilu
 1. Moonglum

  Kompendium dla psychiatry

  Co racja to racja, wiele bzdur powielają zwłaszcza w mediach jednak czy nie ma ziarna prawdy w tym, co mówią. Kiedyś, dosyć dawno temu jak jeszcze amfetamina była mocna i na osiedlu można było kupić w każdej chwili mocnego afgana, funkcjonowały legendy o zielonym stuffie polewanym chemią. Amfetamina z dodatkiem potłuczonego szkła z neonówek również straszyła nastolatków. Ciekawe czy jest przynajmniej część racji w oficjalnych i obiegowych poglądach?
 2. Moonglum

  6-APB

  300 mg 6apb, to za czasów legalności prawie by zabiło.
 3. Moonglum

  Wpływ b-k na psychikę.

  ... Zająć się pracą, samodoskonaleniem, znaleźć inne zainteresowania. Czasami się napić piwa lub nawet mocniejszej wódki.
 4. Moonglum

  Kryształ

  Sprytny jak Polak.
 5. Moonglum

  Dilowanie? Czy warto?

  Pomijając policję, same znajomości w tym środowisku czasami bywają też ryzykowne.
 6. No niestety, tak sytuację oceniłem, nie byłem tam i nie widziałem. Współczuję zwłaszcza osobie, która ucierpiała najbardziej.
 7. Ulica Wesoła i wszystko jasne.
 8. Gdy ktoś ma nadciśnienie, to moim zdaniem nie powinien brać w ogóle syntetycznych i twardych narkotyków. Lepiej w takim przypadku pozostać przy okazyjnej marihuanie lub paru piwkach.
 9. Moonglum

  Wezwanie

  Oni tylko na to czekają, zawsze łatwiej wtedy o podciągnięcie pod przestępstwo. Nie przyznawać się, że się w ogóle zamawiało, wyczyścić chatę i kompa.
 10. Moonglum

  Wezwanie

  Jednak się nie zgodzę. Może kiedyś tak było, że olewali sprawę, ale przy tym nasileniu zatruć mogą być upierdliwi. Poza tym wszelkich spraw urzędowych należy dopilnować, bo leży w Twoim interesie mieć z tym spokój nawet mentalny nie mówiąc o prawnych konsekwencjach.
 11. Moonglum

  Zaburzenia psychiczne po Ecstasy

  Moim zdaniem jest to niemożliwe po czystym mdma. Musiały być chrzczone rc lub amfetaminą, która może wpłynąć na samopoczucie psychiczne włącznie z aktywowaniem zaburzeń.
 12. Moonglum

  4-MMCE Pentedron modyfikowany - wątek ogólny

  W nawiązaniu do opisu mexedrone, to jak kiedyś wrzuciłem sampel, nawet barwy się rozjaśniły, pojawiło charakterystyczne uczucie ulgi i przyjemności (jak przy niewielkiej dawce mefedronu).
 13. Moonglum

  Wezwanie

  Prawdziwe wezwanie powinno mieć co najmniej numer sprawy i być wysłane pocztą. Jednak olewanie nawet takiego wybrakowanego w Polsce może sprawić dodatkowe problemy. Jeśli jest komenda lub numer do posterunkowego, to należy zadzwonić,. Nic Ci się nie stanie jeśli to tylko przeszłe zamówienia.
 14. Moonglum

  3-MMC

  3mmc często działało falami, tzn. euforia przeplatała się z psychodelą oraz speedem, tachykardią. Przy tym nie mnie jest sądzić czy ten sort jest 3mmc, sam go nie zażywam, ale jak ktoś ma ochotę i możliwości niech przedstawi wyniki analizy, bo jako "przestarzały" użytkownik, a obecnie abstynent w kwestii rc jestem zainteresowany sytuacją rynku.
 15. Moonglum

  3-MMC

  Ktoś może potraktować Twoje posty jako kryptoreklamę..
×