Jump to content

Moonglum

Weteran Forum
 • Posts

  2,082
 • Joined

 • Last visited

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

12,782 profile views

Moonglum's Achievements

Hanter Tompson

Hanter Tompson (8/8)

813

Reputation

 1. Powinni również przedstawić "dilerowi gwiazd" także zarzut oszustwa (Art. 286 kk).
 2. Nie wiem dlaczego takich przypałowych osiłków puszczają z towarem wartym jakby nie było kilkadziesiąt do 100 tysięcy dolarów. Powinni ich jakoś przeszkolić i zastosować mniej oczywiste skrytki.
 3. Przecież tak na oko, to dobre kilka gramów kryształu i co, nie podają informacji z jakiej jest substancji?
 4. Tak jest i niezależnie od tego: sadzić, palić, legalizować.
 5. Też tak myślałem, ale po raz pierwszy zalegalizowano medyczną marihuanę właśnie dzięki woli obecnie rządzących. Z kolei "Jarek" jest od zawsze demonizowanym politykiem. Moim zdaniem jeśli będzie się opłacało partii rządzącej, to nawet pójdą nieco dalej. Warunek jest właśnie ten, który dotyczy ich wyborców, czy będą w tej kwestii protestować, czy też dostrzegą korzyści na przykład dla rolnictwa lub przemysłu. Wszystkie te poglądy politycy mają płynne, zależne od poglądów elektoratu, ale także doraźnych koalicji i innych korzyści (zwłaszcza PiS, który jest de facto partią populistyczną).
 6. Zdecydowanie miałeś do czynienia z syntetykiem na podkładzie z konopi siewnej. Niestety teraz coraz częściej można w ten sposób być oszukanym. Obecne sztuczne kanna są niebezpieczne i takie oszustwo powinno być zwalczane ponieważ zagraża zdrowiu i życiu osoby, która nastawiła się na naturalny high, a otrzymała trującą fazę.
 7. Pięknie napisane! Użytkownik AdmireMyDivinity ma talent, który powinien wykorzystać w sposób praktyczny, zawodowy.
 8. W Warszawie są pieniądze, które są warte zachodu z ryzykiem prowadzenia takiej działalności.
 9. Ciekawe czy to jest faktycznie prawdziwy mefedron czy tylko jakieś cmc, które sobie tak nazwali.
 10. Dzięki Senio. Właśnie, powiedziałem tak od serca.
 11. Moja rada jest taka, żeby nie bawić się kryptowalutami zwłaszcza jeżeli nie zna się zasad, które na tym rynku błyskawicznie się zmieniają często wraz z kursem i opłatami. Poza tym (moim zdaniem) ten rynek już jest tak czarny, że przypomina dziurę, w której często znikają pieniądze (bez towaru).
 12. Jest zawyżona liczba wykrytych przypadków w związku z niedoskonałością testów PCR. Prawdą jest, że koronawirusy istniały wcześniej, ale takiego jak teraz jednak nie było. Poza tym nadmiarowe zgony występują w Polsce częściej niż przypadki stwierdzonych zgonów koronawirusa czyli coś jest nie tak ze służbą zdrowia, jej działaniem dla ogółu przypadków chorób kończących się śmiercią.
 13. Super. Dziennikarze cały czas popełniają te same elementarne błędy, myślą że haszysz jest twardym narkotykiem.
×
×
 • Create New...