Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

kubala804

Użytkownik Forum
 • Content Count

  13
 • Joined

 • Last visited

1 Follower

About kubala804

 • Rank
  Podglądacz

Recent Profile Visitors

365 profile views
 1. po wódzie tak mam jak dużo wypije to na drugi dzień
 2. kubala804

  Alfa pihp

  ja miałem od atochemicals i to była pierwsza alfa czy tam analog jaki w życiu jadłem, zapachem przebijała wszystko co znajdowało się w moim pudełeczku,jebiąca i wilgotna sprawa
 3. kubala804

  Paraliż Senny

  taki roler coster chwilowy przynajmniej u mnie To nie jest czasem zapowiedź czegoś na przyszłość ?
 4. kubala804

  Paraliż Senny

  Miałem coś takiego że zasypiając już powoli przechodząc w fazę snu nagle czułem jak mi głowa ucieka do tyłu bez ruchu,jak bym mnie coś ciągnęło ale leżałem w miejscu i byłem świadomy tego że jeszcze nie zasnąłem i nic nie mogłem zrobić myślałem że umieram ale trwało to z 10 sec może, i się wybudziłem ,ale nie był to sen, bo bo byłem świadomy co się dzieje dwa razy tak miałem w życiu no i w sumie było to po jakimś czasie zażywania rc bo przed dopami jeszcze takiego czegoś nie doświadczyłem. Nie wiem czy był to paraliż senny czy to się zalicza do niego ,miał ktoś coś takiego ?
 5. Pietrek wygląda z pod łóżka
 6. Z tego co kojarzę to pan nawija na kradzionych bitach za "PACZKI" Realizacja dźwięku ? Rozumiem że krzywa Fletchera Munsona ma pan w małym palcu ?:)

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...