Skocz do zawartości

NepetasFionce

Memberzy
 • Zawartość

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  4g 24m 56s
 1. X-MDMA CRYSTAL - BESTCHEM.NL

  Czy prócz speeda i euforii pojawia się empatia po tym cudeńku?
 2. 2C-B-FLY (10mg) PILLS

  Bóg wie co siedziało w tym nieznanym kartonie! Może i fenylka! Testy niestety przesuwam na kiedy indziej. Z pewnością opiszę jak było. Acz nie wie nikt kiedy.
 3. Najlepsze używki na dobry sex

  4-CEC. Właśnie jedyne zastosowanie jaki ten syf ma, to seks po tym, jak to gówno zejdzie. Facet wytrzymuje znacznie dłużej a nie jest to męczące, nudne ani irytujące jak w większości przypadków gdy nie mogę dłużej dojść. Z pewnością znajdzie się coś lepszego. Ale od siebie polecam to
 4. 2C-B-FLY (10mg) PILLS

  A ja tutaj tak za takim pytaniem. Otóż czytając o tej substancji można odnieść wrażenie że jest ona na tyle nienachalna w działaniu że można po niej wyjść do ludzi. Ja jeszcze z muszką styczności nie miałem, pragnąłbym ją przebadać w najbliższy weekend, spędzając dzień na mieście. Zajrzeć sobie do muzeum, wpaść na imprezę masową. Może piwo w barze z kolegą. Czy cała tabletka byłaby dobrym pomysłem? Doświadczenie z psajko nieduże, w zamierzchłych czasach pół, jak nie ćwierć nieznanego kartona, ostatnio parę podejść do 4-Ho-MiPT w dawkach ok. 20mg. Po MiPT'cie jestem w stanie się na tyle ogarnąć by pokazywać się publicznie.
×