Skocz do zawartości

littlejunky

Memberzy
 • Zawartość

  8
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  2g 58m 3s
 1. Gardło i migdałki zawiaja się do

  ahahaha galaxy Dokładnie ma to związek z grzybem :] Avatarka pokaz to zdjecie
 2. [LISTA] Pomagierów na 102

  Umiem: wymusić okup ściągnąć haracz jebnąć ze łba Dodatkowo zajmuję się: gwałty na zlecenie (bez zlecenia zresztą też) amfetamina (produkcja, dystrybucja, masturbacja)
 3. LegalCHEM

  Na pake trzeba poczekac kilka dni, o trackingu czssem zapominaja, z odpowiedziami na pytania też bywa róznie.. ale i tak ich uwielbiam. Za kulture i jakosc odczynnikow.
 4. Predator-Rc Ogólnie

  Zamawiam u predatora od poczatku jego dzialania i NIGDY nie zawalił z wysyłka. Prawdą jest że czasami dostawa wydluzy się o dobe, ale wystarczy mieć to poprostu na uwadze przy składaniu zamowienia
 5. Rcwol*.u*

  Przy ostatniej zmianie szyldu wystarczylo mu niecałe 1,5 miesiąca na przygotowanie i wyszkolenie nowej ekipy. Mimo że rownież jestem wśród pokrzywdzonych to nie wierzę w zaplanowany exit scam.
 6. Najbardziej nie lubię tej masy godzin po zakonczeniu peaku. Ani ciekawej fazy (nawet do rozmyślań nad życiem) ani możliwości zaśnięcia
 7. Diphenidine

  Według mnie to najbardziej przereklamowany dysocjant z obecnie dostępnych w kraju. Niby w czołowce ale bardziej dlatego że pozostałe legalne są slabiej dostępne badz cenowo zniechęcające.
×