Skocz do zawartości

addy

Memberzy
 • Zawartość

  14
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  43d 7g 38m 54s

O addy

 • Ranga
  Podglądacz

Ostatnio na profilu byli

172 wyświetleń profilu
 1. Predator-Rc Ogólnie

  I jak wygląda sytuacja z 4F-MPH? Wiem, że ostatnio jeden europejski dostawca przeprowadził syntezę, i tak od dawna zapewniacie że będzie... No i będzie, choćby w marcu?
 2. 2-FMA HCl

  Oczywiście wszystko z umiarem, i nikomu nie polecam stosować tego codziennie, ale sugerowanie że komuś "rozwali ona żołądek" to spora przesada. Efekty uboczne występują głównie po przyjęciu dawki zbyt szybko, dlatego zaleca się nie spożywanie całego roztworu naraz. Te efekty to głównie lekkie skurcze brzucha oraz odbijanie(bekanie), do czego nawiązał @drNefario: NaHCO3(soda) + HCl(kwas solny w żołądku) → NaCl(sól kuchenna) + CO2(bekanie) + H2O Radzę zobaczyć jak gwałtownie reaguje soda z octem... By wrócić na pole naukowe: I tu jeszcze coś ciekawego: link. Nie zalecam spożywania nadmiernych ilości sody osobom z problemami z nerkami lub ze strony układu pokarmowego. Ponieważ soda oczyszczona to właściwie sól sodowa, nie powinny z niej korzystać osoby chorujące na sodowrażliwe ciśnienie tętnicze(no cóż, z amfetaminy tym bardziej nie powinny). PS: Pominę dwa przypadki, o notabene wątpliwej wiarygodności, z lat 1941(ten) i 1979(ten), gdy to soda oczyszczona miała spowodować perforację przewodu pokarmowego.
 3. 2-FMA HCl

  Nie wiem czy wszystkie amfetaminy są tak wrażliwe na pH. Niskie pH w nosie?! Jeszcze nie słyszałem żeby to wpływało na absorpcję, tu chodzi tylko o oral. Ale zawsze możesz przepłukać nos Kretem...
 4. 2-FMA HCl

  Przede wszystkim podwyższenie pH(soda oczyszczona to wodorowęglan sodu[sodium bicarbonate], ma on odczyn lekko zasadowy) w przewodzie pokarmowym/moczu. W przypadku amfetaminy: Ulotka Adderallu(sole amfetaminy; 75% dekstroamfetaminy, 25% lewoamfetaminy): Ulotka Desoxynu(chlorowodorek metamfetaminy): Ulotki 2-FMA nie mogłem znaleźć.
 5. 2-FMA HCl

  @rzulf rozpuść łyżeczkę sody oczyszczonej w wodzie, wypij tę miksturę, a po 10-15 minutach weź 2-FMA per oral. Nie mam pewności że zadziała, ale warto spróbować.
 6. 2-FMA HCl

  Wiem, dlatego pytam czy Predator nie pomylił worków i nie wysłał 4-FMA z nalepką 2-FMA, bo już słyszałem takie oskarżenia(albo że ich 4-FMA to w rzeczywistości 2-FMA).
 7. 2-FMA HCl

  Wysłali Ci 4-FMA w worku podpisanym jako 2-FMA, czy 4-FMA jako 4-FMA? Bo mam tę nową partię, na samarce jest "2-FMA", a działanie nie wydaje się specjalnie serotoninowe.
 8. 2-FMA HCl

  Coś mi się wydaje, że 2-FMA nadal jest, ale system się popsuł i można zamówić tylko od 3 gramów w górę.
 9. Cos na speeda ?

  @horsii to naprawdę jest poprawny synonim metamfetaminy - podwójnie metylowana(na N i α) fenyloetyloamina. Innym ciekawym związkiem, coby nie zbaczać z tematu, jest N,α-dietylofenyloetyloamina, czyli N,α-DEPEA - analog metamfetaminy. Był on "po cichu" dodawany do preworkoutu DS Craze. No, "speed" na siłowni musiał być niezły. Szkoda, że nie da się tego nigdzie kupić.
 10. Cos na speeda ?

  N,alfa-dimetylofenyloetyloamina
 11. Predator-Rc Ogólnie

  Znaleźliście dostawcę 4F-MPH? Jest na to szansa w najbliższym czasie?
 12. 4F-MPH

  I jak wygląda sytuacja z tym fenidatem? Ma to jakikolwiek sklep w Polsce? Z tego co słyszałem, jest lipa straszna, nawet zagraniczni vendorzy mają braki...
 13. Bo wagę dobrze jest mieć :)

  Wydaje mi się, że dwie pierwsze aukcje to dokładnie ta sama(pod względem wnętrzności) waga... Jeżeli chcesz odważać po 40 mg, to powinna Ci wystarczyć dowolna z nich. Możliwe, że trzecia jest lepiej wykonana, ale nie wiem czy znacząco przełoży się to na precyzję. Dwie pierwsze już mają zadowalającą dokładność, tym bardziej przy 40 mg. Osobiście, wybrałbym tę drugą. Nawiasem mówiąc, sprawdzaj "lokalizację" aukcji i czas dostawy, bo wiele wag z Allegro idzie bezpośrednio z Chin, a pewnie nie chcesz czekać 2 miesięcy...
 14. 4F-MPH

  Jeszcze kilka dni temu mieliście dużo 4F-MPH, ale z jakiegoś powodu zniknął ze strony... Planujecie dać niedługo nowy sort(mam nadzieję, że czysty, bez wmieszanego 4F-PHP)?
×