Skocz do zawartości

jestem wam potrzebny

Memberzy
 • Zawartość

  148
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  158d 9g 54m 13s

7 obserwujących

O jestem wam potrzebny

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

848 wyświetleń profilu
 1. Kocie... Nie ma cie już tydzień na forum. Oby to było coś pozytywnego że odciąłeś się od tego gówna, a nie negatywnego że odwaliłeś coś głupiego.

  1. Psychotune

   Psychotune

   Jak mozesz nie ogladac jak Psychotune jara czarodzieja :E

  2. yankenahajcie

   yankenahajcie

   Jeszcze się nigdzie nie wybieram. Jestem potrzebny na melinie :E

  3. Psychotune

   Psychotune

   No ja tez już raczej nie znikam dopóki mnie nie wyniosą :niewinny:

 2. Kontynuując dalej z poprzedniego konta. Kolejna sprawą którą przydałoby się wiedzieć to różnice między glikolem i gliceryną, tu akurat w wiekszości temat jest pod e-papierosy, ale kilku ciekawych rzeczy można sie dowiedzieć. Tekst jest nie mojego autorstwa tylko niejakiego "Stary Chemik". Żródło poniżej. Źródło: https://starychemik.wordpress.com/2010/05/05/o-glikolach-i-glicerynie-slow-kilkadziesiat/
 3. atomchemicals.nl

  Vendor duży plus. Oby tak sie utrzymało Pakowania nie pamiętam bo otwierałem jeszcze dwie inne. Co zamówiłem na testa: 1g NEP Co dostałem: - 1,6g NEP Gratisy: - 4 CEC BROWN 0,6g - FAKE COCO 0,6g - 1szt etizolam pills 2mg Początkowe wrażenie wspaniałe. Dorzucać 600mg do marnego grama? To jest prawdziwa "dorzuta od serca"! Gratisy jak to gratisy. Za darmo, nie wolno narzekać, mogło nie być ich w ogóle. Dziękuje bardzo. Postaram sie potwierdzić zajebistość NEPa dzisiaj.
 4. Atomchemicals.nl - NEP CRYSTALS

  Ja już zakochany tym NEPem od samego opisu horsiego, a nadal nie dostałem namiaru na klatke gołębia aby dostarczył zwijątko przy stópce z martwymi ziomkami. Smuteczek.
 5. Atomchemicals.nl - NEP CRYSTALS

  a ja dalej czekanko na koncioszko.
 6. Temat Ogólny

  UWaGA!!!! Dostałem takiego oto maila z gmail.com, tak jakby ktoś spoofował e-mail. Ktoś wytłumaczy co się może dziać?
 7. "Pętla" - benzotwórczość.

  "Pęta" "- Pierwszą walnę na testa, nie zaszkodzi, sprawdze jakość. *Niuch* i chowa towar. Dobra druga nie zaszkodzi i koniec. - *Wyciąga towar*... Niuuuuch...Chowa towar*. Nie no chujowo ta trzecia słabo weszła, trochę czasu jazdy, mam i bez tolerki, lekko piątke dokończe, pokopie jezcze że wezme czwartą linie gdy byłoby za słabo. A po piątej coś poczuje i i myślę że zadizała bo nie chce iść spać; a bankowo jebnie czyli zadziala jak powinono; -*wyciąga towar**; *niuchhhhhh* *chowa towar* *pętla* *zerka na zegarek* O kurwa to już 3 dzień nie śpie, trzeba kończyć. Oralem walne, podziała dłużej i serio koniec bo chujowo *wyciąga towar*; Bombki łyk! O kurwa to już 3 dzień bez snu, trzeba końdzyć, oral poszedł i podziałał najdłużej i serio koniec bo chujowol (wyciąga towar)lll Bombka łyk! Wyrzuca pustą samarę. *wypija 4 browary* *zarzuca klonazolamy w płynie na długopis* *zasypia na 36 godzin* Kurwa znowu do pracy... Tylko że miałam być wczoraj."
 8. Dawkowanie "na oko".

  Linijjka linijką. Liczy sie grubość krechyl i jaką proszek ma masę i objętość, Zmierz linijką kreskę fety biorąc pod uwage tolerancje pacjenta, a następnie rozkrusz 4cmc. Zobaczymy jak ci pójdzie porównywanie.
 9. Zjazd - jak go leczyc i zapobiegac

  Podstawa to nie leczyć zjazdu benzdodiazepinami o ile nie jest już za późno.
 10. Benzo"na codzień"?

  Po ostryj waleniu klonazolamu przez tylko jakiś miesiąc dostałem ataku padadczi. Wtedy było że co? Że ja padaczka? To niemożliwe. Później doszły zespoły abbstynencyjne, Zastanów sięn ad neuroloeptykami i stabilizatorami nastroju (antypadaczkowe też). Pan Luks by ci wszystko wytłumaczył ale nie wiem czy chce powtarzać to 10 razy. Mnie prez klona mieszanego z alkoholem wywiało na detoks. Powodzenia zanim będzie za późno. Obyś dostał diazepam.
 11. Atomchemicals.nl - NEP CRYSTALS

  To jest NEP którego ludzkość potrzebuje.
 12. Atomchemicals.nl - PINK FLOYD

  Znajomy szczur po wrzucie miał puls 200. Zbił już. Szkoda że tajemnicą jest skład. Obstawiam 4-MPC/4-MC + coś. Ponoć poszedł sniff około 150mg.
 13. Atomchemicals.nl - CLONOZOLAM 0,5MG PILLS

  do kasacji
 14. Atomchemicals.nl - CLONOZOLAM 0,5MG PILLS

  "jak sie nażresz benzo i jest ci tak zajebiście że dorzuciłbyś jeszcze bo byłoby jeszcze bardziej zajebiście, to znaczy że już nie wolno dorzucać" Tak, to jest to. Powinny być jakieś przykazania benzowraka.
 15. "To czy to?" - Magiczne dylematy

  Psi huj w dupie panienki. Opio czy Benzo?
×