Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

jestem wam potrzebny

Doświadczony Forumowicz
 • Content Count

  596
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  11

jestem wam potrzebny last won the day on November 10 2019

jestem wam potrzebny had the most liked content!

About jestem wam potrzebny

 • Rank
  Sporadyczny Koksiarz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,933 profile views
 1. Powróciłem do żywych

  1. horsii

   horsii

   powrócił

   # WROCŁAW BENZO HELPERS - since 2017

 2. "Zamawiałęm małe ilości tylko i wyłącznie dla siebie". Automatycznie przyznałeś się do zamawiania/ćpania. Jak mogłeś się przyznać do czegoś z roku 2017? To było dawno temu. nie pamiętasz żebyś robił jakieś przelewy tak dawno temu a zwłascza spożywał jakieś gówno? Temat przerabiany wiele razy. Ja już nie mam siły się juz produkowąć.
 3. Te samary z 2005 mnie prześladują do dziś. Tak kiedyś sypał rcwolf. Gimby nie znajo.
 4. Takie jakieś myśli mam że już NEPa nie będzie to będą go gonić jako HEP.
 5. @horsii niech ktokolwiek ma cie w opiece jak ty sam na sam z 1000mg etizolamu. :/

  1. horsii

   horsii

   mowi to koles ktory probowal zadzwonic pilotem od telewizora

  2. jestem wam potrzebny

   jestem wam potrzebny

   Z roztworem sie nie liczy już. Po nocce nie miałem siły iść po flaszke.

 6. Google translate, dużo tych artów, nie chce mi sie ich poprawiać ale można wyczytać ciekawe rzeczy. Autorzy: Źródło: https://www.researchgate.net/publication/332605664_Para-Halogenation_Affects_Monoamine_Transporter_Inhibition_Properties_and_Hepatocellular_Toxicity_of_Amphetamines_and_Methcathinones Czyli w skrócie większość wiedziała, że chlorofety, fluorofety są toksyczne dla wątroby i jest neurotoksyczna dla serotoniny. Jak chcecie takie arty tłumaczone nawet tak z dupy to chętnie powklejam bo jest kilka fajnych kwiatków. Jak ktoś chce poczytać dalej o śmierci komórkowej. HepG2 jak sobie przeczytacie co to jest w wątrobie to nie za ciekawie dla nas. To nie koniec Hamowanie transportera monoaniowego ma wpływ chlorowcowanych pochodnych amfetaminy i metkatynonu na oddychanie komórkowe pokazano na rycinie 4. Amfetamina i jej para-fluorowcowane pochodne zmniejszały oddychanie podstawowe w zakresie 0,1–2 mM. 4-fluoroamfetamina i 4- chloroamfetamina dodatkowo zmniejszyła maksymalną wydolność oddechową odpowiednio przy 1 i 0,1 mM. 4-chlorometakatynon zmniejszał maksymalne oddychanie przy 1MM i wykazywał oznaki oddzielenia oddychania komórkowego od syntezy ATP w tym samym stężeniu. Metakatynon i 4- fluororometakatynon nie zakłócał oddychania komórkowego w badanym zakresie stężeń (≤2 mM
 7. Okres półtrwania 4cmc jest bardzo krótki. Jak dobrze pamietam to około 3-4 dni. Dzybko wydostajesz go ze swojego organizmu.
 8. Jak od dilerów dostanisez wpierdol to będziesz miał farta. Obiją cie, może zabiją (wybawienie w tym wypadku dla Ciebie). Sprzedałeś vendorów z neta u których kupowałeś. i D. Zadanie policji się na ten moment kończy. Rekrwirują to co masz do do badań. Zakup środków z takich sklepów jak devil pyszny to nie koniec Twoich problemów. jest jak wywnioskowałem wcześniej: Kary grzywny + pozbawienie wolnosci za przemyt według nowej ustawy: Myślisz że pies tymi zakłamanymi gadkami i uśmiechem na twarzy serio myśli że jesteś świetny chlopak:bo ratujesz dzieci? On chce wyciągnąć od Ceibei jak najwięcej informacji. To takie domysły zrodzone w Twoim móżdzku? Tylko moje bo nie masz zbyt mocnej umiejętnośći przewidywania. Instynktu zachowawczego aby do tego dojsc. Każda osoba uzależniona jest nią do końca życia. Jest mechanizm obronny chociażby mechanizm iluzji i zaprzeczenia. Tutaj pozwole sobie wkleić cytat ze stronki Żródło:

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...