Skocz do zawartości

jestem wam potrzebny

Memberzy
 • Zawartość

  148
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  158d 10g 22m 35s

8 obserwujących

O jestem wam potrzebny

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

966 wyświetleń profilu
 1. Kurak wracaj bo jesteś nam tu potrzebny!!!

  Oby Cię tam dobrze karmili!!

 2. Kocie... Nie ma cie już tydzień na forum. Oby to było coś pozytywnego że odciąłeś się od tego gówna, a nie negatywnego że odwaliłeś coś głupiego.

  1. Psychotune

   Psychotune

   Jak mozesz nie ogladac jak Psychotune jara czarodzieja :E

  2. yankenahajcie

   yankenahajcie

   Jeszcze się nigdzie nie wybieram. Jestem potrzebny na melinie :E

  3. Psychotune

   Psychotune

   No ja tez już raczej nie znikam dopóki mnie nie wyniosą :niewinny:

 3. Kontynuując dalej z poprzedniego konta. Kolejna sprawą którą przydałoby się wiedzieć to różnice między glikolem i gliceryną, tu akurat w wiekszości temat jest pod e-papierosy, ale kilku ciekawych rzeczy można sie dowiedzieć. Tekst jest nie mojego autorstwa tylko niejakiego "Stary Chemik". Żródło poniżej. Źródło: https://starychemik.wordpress.com/2010/05/05/o-glikolach-i-glicerynie-slow-kilkadziesiat/
 4. Temat Ogólny

  UWaGA!!!! Dostałem takiego oto maila z gmail.com, tak jakby ktoś spoofował e-mail. Ktoś wytłumaczy co się może dziać?
 5. "Pętla" - benzotwórczość.

  "Pęta" "- Pierwszą walnę na testa, nie zaszkodzi, sprawdze jakość. *Niuch* i chowa towar. Dobra druga nie zaszkodzi i koniec. - *Wyciąga towar*... Niuuuuch...Chowa towar*. Nie no chujowo ta trzecia słabo weszła, trochę czasu jazdy, mam i bez tolerki, lekko piątke dokończe, pokopie jezcze że wezme czwartą linie gdy byłoby za słabo. A po piątej coś poczuje i i myślę że zadizała bo nie chce iść spać; a bankowo jebnie czyli zadziala jak powinono; -*wyciąga towar**; *niuchhhhhh* *chowa towar* *pętla* *zerka na zegarek* O kurwa to już 3 dzień nie śpie, trzeba kończyć. Oralem walne, podziała dłużej i serio koniec bo chujowo *wyciąga towar*; Bombki łyk! O kurwa to już 3 dzień bez snu, trzeba końdzyć, oral poszedł i podziałał najdłużej i serio koniec bo chujowol (wyciąga towar)lll Bombka łyk! Wyrzuca pustą samarę. *wypija 4 browary* *zarzuca klonazolamy w płynie na długopis* *zasypia na 36 godzin* Kurwa znowu do pracy... Tylko że miałam być wczoraj."
 6. Dawkowanie "na oko".

  Linijjka linijką. Liczy sie grubość krechyl i jaką proszek ma masę i objętość, Zmierz linijką kreskę fety biorąc pod uwage tolerancje pacjenta, a następnie rozkrusz 4cmc. Zobaczymy jak ci pójdzie porównywanie.
 7. Zjazd - jak go leczyc i zapobiegac

  Podstawa to nie leczyć zjazdu benzdodiazepinami o ile nie jest już za późno.
 8. Benzo"na codzień"?

  Po ostryj waleniu klonazolamu przez tylko jakiś miesiąc dostałem ataku padadczi. Wtedy było że co? Że ja padaczka? To niemożliwe. Później doszły zespoły abbstynencyjne, Zastanów sięn ad neuroloeptykami i stabilizatorami nastroju (antypadaczkowe też). Pan Luks by ci wszystko wytłumaczył ale nie wiem czy chce powtarzać to 10 razy. Mnie prez klona mieszanego z alkoholem wywiało na detoks. Powodzenia zanim będzie za późno. Obyś dostał diazepam.
 9. "To czy to?" - Magiczne dylematy

  Psi huj w dupie panienki. Opio czy Benzo?
 10. Dzieci przymulone wysnuły ze szkoły
  Zapaliły MAFa, zarzuciły benzo, wyciągnęły kanna,

  po samarze klefedronu

  Chodnik zapluły, ludzi przepędziły
  Siedzą na ławeczkach i ryczą do siebie

  Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy
  hej hej la la la la hej hej hej hej (x2)

  1. nebulaparadise

   nebulaparadise

   Tony rceków, tony towarów,
   Zgubne myśli, pustki w portfelu,
   Godziny ćpania, lata kryzysów,
   Przysięgi, plany, kryzysy, odwyki,

   Wszyscy mamy źle w głowach, że żyjemy
   hej hej la la la la hej hej hej (x2)

  2. jestem wam potrzebny

   jestem wam potrzebny

   Odwyki, popalone styki, kiedyś

   głowa chłoneła wszelkie zmysły.

   Teraz rozbijają ją groźne chemiczne syfy.

    

 11. RcHiro

  I taki był. Do ostatniego testu wymiatał mimo że t o słaba substancja.
 12. Humor - wątek główny

  "Kalambury"
 13. Humor - wątek główny

  Mały zbiór głupot na bombie. https://ibb.co/i189Ac - Kubuś i Przyjaciele - Narkomański Las. https://ibb.co/cb6J3x - Rodzina czeka na paczkę przed świętami. https://ibb.co/du2EbH - Biały Trygrys vs Biały Wąż. https://ibb.co/mXn2Vc - Drony pewniego przewoźnika i jego armia meneli za wino, z dronami - jest wypuszczana przed świętami typu boże narodzenie, walentynki itp.
 14. Komiks na dziś.

  KOMIX.jpg

  1. horsii

   horsii

   tygrys skurwesyn, obfita posypa

 15. RcHiro

  Nigdy nie byłem fanem trójek bo były jakieś takie nijakie, widocznie na słaby sort trafiałem. Micro na wysokiej tolerce mnie zmiotło 300mg idealnie. Jakby tylko takie trójki były to z 4cmc bym już nigdy nie skorzystał. Byłem tak zaskoczony, że morda mi się cieszyła ponad godzinę, a nawet dłużej. Brać póki można. Dla beztolerkowców polecałbym najpierw 50mg sniff. 100mg wgniecie w fotel, rozjebie dopaminowo i euforycznie i nawet da się chętnie na tym cokolwiek robić. Polecam 10/10 Co do etizolamu to sie zawiodłem. Prawie w ogóle nie czuje działania, a 50ml poszło w 2 dni. Trzeba będzie chyba poczekać na nową dostawę. Chciałbym wiedzieć jak porobi beztolerkowca, czy to ja już taka zbenzowraczona świnia czy po prostu sort "osiwiał" z wiekiem bo już nawet 50ml nie sprzedają. 3/10.
×