Skocz do zawartości

jestem wam potrzebny

Doświadczony
 • Zawartość

  596
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  11
 • Czas Online

  878d 7g 25m 21s

jestem wam potrzebny wygrał w ostatnim dniu 10 Listopad 2019

jestem wam potrzebny ma najbardziej lubianą zawartość!

O jestem wam potrzebny

 • Ranga
  Weekendowy entuzjasta władka

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3618 wyświetleń profilu
 1. jestem wam potrzebny

  Threecrystal.cc - TEMAT OGÓLNY

  Nie da się płacić bitcoinami bo wyskakuje błąd że minimalna zapłata to 0 bitcoina i że w koszyku jest sprzętu na 0 bitcoinów. Kontakt mailowy z vendorem nie działa
 2. jestem wam potrzebny

  [GRA W SKOJARZENIA] PiterWalecki zaprasza!

  kolekcjoner nowych wrażeń-klient predatora
 3. "Zamawiałęm małe ilości tylko i wyłącznie dla siebie". Automatycznie przyznałeś się do zamawiania/ćpania. Jak mogłeś się przyznać do czegoś z roku 2017? To było dawno temu. nie pamiętasz żebyś robił jakieś przelewy tak dawno temu a zwłascza spożywał jakieś gówno? Temat przerabiany wiele razy. Ja już nie mam siły się juz produkowąć.
 4. jestem wam potrzebny

  [GRA W SKOJARZENIA] PiterWalecki zaprasza!

  ostateczność-samobójstwo
 5. jestem wam potrzebny

  Devil TEMAT OGÓLNY

  @daret1 jeżeli najpierw testowałeś 3mmc, a następnie tego samego dnia 3cmc to ten test i ocena jest niemiarodajna. Jeżeli było inaczej to mój błąd.
 6. jestem wam potrzebny

  rcwolf.us kolekcja. Maj 2015

 7. jestem wam potrzebny

  rcwolf.us kolekcja. Maj 2015

  Te samary z 2005 mnie prześladują do dziś. Tak kiedyś sypał rcwolf. Gimby nie znajo.
 8. jestem wam potrzebny

  Devil TEMAT OGÓLNY

  Fajnie że dajesz "recki". Ale za to za ten Twój cytat poniżej: Powinieneś dostać dożywotniego bana na zakupy i niespodzianke od vendora, domyśl się jaką
 9. jestem wam potrzebny

  HEP

  Takie jakieś myśli mam że już NEPa nie będzie to będą go gonić jako HEP.
 10. Ja starałem się wyszkukać to, co lata teraz w obiegu w greymarkecie. Ale takie arty alfy-piphp i mdphp by sie przydały.
 11. @horsii niech ktokolwiek ma cie w opiece jak ty sam na sam z 1000mg etizolamu. :/

  1. DrPepper

   DrPepper

   mowi to koles ktory probowal zadzwonic pilotem od telewizora

  2. jestem wam potrzebny

   jestem wam potrzebny

   Z roztworem sie nie liczy już. Po nocce nie miałem siły iść po flaszke.

 12. Google translate, dużo tych artów, nie chce mi sie ich poprawiać ale można wyczytać ciekawe rzeczy. Autorzy: Źródło: https://www.researchgate.net/publication/332605664_Para-Halogenation_Affects_Monoamine_Transporter_Inhibition_Properties_and_Hepatocellular_Toxicity_of_Amphetamines_and_Methcathinones Czyli w skrócie większość wiedziała, że chlorofety, fluorofety są toksyczne dla wątroby i jest neurotoksyczna dla serotoniny. Jak chcecie takie arty tłumaczone nawet tak z dupy to chętnie powklejam bo jest kilka fajnych kwiatków. Jak ktoś chce poczytać dalej o śmierci komórkowej. HepG2 jak sobie przeczytacie co to jest w wątrobie to nie za ciekawie dla nas. To nie koniec Hamowanie transportera monoaniowego ma wpływ chlorowcowanych pochodnych amfetaminy i metkatynonu na oddychanie komórkowe pokazano na rycinie 4. Amfetamina i jej para-fluorowcowane pochodne zmniejszały oddychanie podstawowe w zakresie 0,1–2 mM. 4-fluoroamfetamina i 4- chloroamfetamina dodatkowo zmniejszyła maksymalną wydolność oddechową odpowiednio przy 1 i 0,1 mM. 4-chlorometakatynon zmniejszał maksymalne oddychanie przy 1MM i wykazywał oznaki oddzielenia oddychania komórkowego od syntezy ATP w tym samym stężeniu. Metakatynon i 4- fluororometakatynon nie zakłócał oddychania komórkowego w badanym zakresie stężeń (≤2 mM
 13. jestem wam potrzebny

  4cmc. Luźne myśli i pytania

  Okres półtrwania 4cmc jest bardzo krótki. Jak dobrze pamietam to około 3-4 dni. Dzybko wydostajesz go ze swojego organizmu.
 14. jestem wam potrzebny

  Sprzedalem wszystkich

  Jak od dilerów dostanisez wpierdol to będziesz miał farta. Obiją cie, może zabiją (wybawienie w tym wypadku dla Ciebie). Sprzedałeś vendorów z neta u których kupowałeś. i D. Zadanie policji się na ten moment kończy. Rekrwirują to co masz do do badań. Zakup środków z takich sklepów jak devil pyszny to nie koniec Twoich problemów. jest jak wywnioskowałem wcześniej: Kary grzywny + pozbawienie wolnosci za przemyt według nowej ustawy: Myślisz że pies tymi zakłamanymi gadkami i uśmiechem na twarzy serio myśli że jesteś świetny chlopak:bo ratujesz dzieci? On chce wyciągnąć od Ceibei jak najwięcej informacji. To takie domysły zrodzone w Twoim móżdzku? Tylko moje bo nie masz zbyt mocnej umiejętnośći przewidywania. Instynktu zachowawczego aby do tego dojsc. Każda osoba uzależniona jest nią do końca życia. Jest mechanizm obronny chociażby mechanizm iluzji i zaprzeczenia. Tutaj pozwole sobie wkleić cytat ze stronki Żródło:
×