Skocz do zawartości

Miguel

Memberzy
 • Zawartość

  10
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  1d 23g 36m 47s

O Miguel

 • Ranga
  Podglądacz

Informacje o profilu

Ostatnio na profilu byli

34 wyświetleń profilu
 1. 4F-a-PvP

  Crystal u mnie nie było.
 2. 4F-a-PvP

  Hmmm, doszła próbka materiału. To po pierwsze. Czyli tak; najpierw poszło vapo, ale troche słabo. Next ok. 100mg, w kinol. Lewa, prawa i elegancko. Tak już jest Si.
 3. 4-HO-MIPT - Tabletki

  Hej,No to ja się również dołącze do dyskusji Miałem okazję ostatnio zarzucić 30mg + plus jeszcze 1/2 2oxopcm w kinol poprawiłem po godzince od aplikacji z prostego powodu; oglądnąłem serial i coś tam a tu dalej nie wchodziło Myślenie proste -> przecież nie będę siedział zamulony w środku weekendu, bo nie wchodzi No to tak...Po dziesięciu minutach od sniffu dyso już nie miałem wątpliwości, że to był "mały krok dla ludzkości, a dla mnie prawilnie odpowiedni" parafrazując klasyk Tripa nie opiszę, bo to bardzo indywidualna sprawa, jednak chciałem wskazać co mnie zaskoczyło a na czym się zawiodłem.Zaczynając, najbardziej mile zaskoczyła mnie synestezja zmysłów. Nastąpiło to ~ połowy tripa i była naprawdę na wysokim poziomie ALE...Początkowo, po przyjęciu dyso, straciłem ok 80% zmysłu dotyku. Dla kogoś może to być przyjemne, mnie się wydawało lekko denerwujące. Dodatkowo delikatne problemy z motoryką ALE znów... bardzo przyjemne uczucie chodzenia 5cm nad ziemią.Jeszcze warto wspomnieć o etapie tripa w którym zwróciłem się bardziej w stronę rozmyślań. Nad samym sobą i ogółem, wszystkim - bezsprzecznie fantastyczne uczucie i też WIELKI plus za to.Pod koniec tripa nastąpiło jeszcze coś, co z mojej strony spowodowało, że już nigdy takiego mixa nie powtórzę. Mianowicie przestała mi się podobać MUZYKA! Pierwszy raz miałem coś takiego, że każdy dźwięk brzmiał fałszem! Dodam, że przesłuchiwałem najpierw album Gorillaz - Humanz a następnie Nirvanę Unplugged. Oba we flacku, jedne z moich ulubionych albumów. Do teraz nie mogę przeboleć Wnioski mam takie, że gołąb z ho miptem leci a do dyso być może w przyszłości wrócę, a być może nie. Natomiast pomimo względnie dobrze wspominanego tripa, do miksu tychże dwóch - zdecydowanie nie.Pozdrawiam.
 4. RASTA (dopki.c***b)

  Też testowałem. Niestety nie mam pozytywnej opinii. Prawda, wydajniejsze niż niektóre gotówce ale słabiutkie. Podkład ostry ale puszysty. Mam zamówione następne maczany od Klubowicza, jak przyjdzie i znajdę czas to napiszę recke. Pozdrawiam. EDIT. Poniżej link do programu partnerskiego. Jeśli będziecie się rejestrować to proszę o użycie go, skutkuje bonusami dla mnie i dla was. Plus przetestujemy czy działa
 5. 4F-a-PvP

  Predi, właśnie składam zamówienie i chciałem się zapytać czy dalej materiał dorzucacie?
 6. Czarodziej

  Szczur zjadł 1/2 2oxo i zanurzył się w magicznym kadzidle. Szału nie było, ale źle też nie. Takie latanie pod chmurkami
 7. Czarodziej

  Palił ktoś z was z 2oxopcm?
 8. Predator-Rc Ogólnie

  Właśnie dostałem tracking. Narobiliście tylko stracha koledzy . Jednocześnie pojawił się komunikat od żółtych. Mają jakieś prace na systemie i informują, że mogą pojawić się trudności i opóźnienia z komunikatami ale paki idą normalnie. Pozdrawiam.
 9. Predator-Rc Ogólnie

  Witam, Takie pytanie, uruchomiliście już weekend promo? Czy tylko tak wam się banerek tylko pojawił?
×