Skocz do zawartości

rvtvj

Memberzy
 • Zawartość

  5
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  18g 46m 59s

O rvtvj

 • Ranga
  Podglądacz

Ostatnio na profilu byli

62 wyświetleń profilu
 1. opalanie lufki

  Witajcie drodzy bracia i siostry. Temat podobny widziałem, ale nie odnosił się on do mojego pytania. Dotyczy ono kierania lufki i akcesoriów, jakich do tego celu użyjemy. Mam na oku ostatnio zapalniczkę plazmową, jest to wydatek rzędu 40-100 zł, dlatego się nad tym zastanawiam. Czy zapalniczka plazmowa, tzw. krzyżak (wiązka prądu się krzyżuje generując ogromną temperaturę) jest w stanie opalić lufkę? Rozważam dosłownie tę opcję, gdyż cenowo jest najkorzystniejsza Tylko właśnie, czy to ma w ogóle jakieś szanse na sukces, czy od razu zmieszać pomysł z błotem i olać? A wy jakich zapalniczek używacie najczęściej do kierania resztek dobrego..?
 2. Nie wyobrażam sobie iść na poważną ceremonię, celebrację pod wpływem czegokolwiek. To zniewaga dla każdego obecnego na uroczystości, w szczególności dla osoby zmarłej w przypadku pogrzebu i jej najbliższych. Oczywiście urodzin i innych pozytywnych wydarzeń w to nie wliczam
 3. Muzyka - twórczość

  Szybkie, fajne, w sam raz pod jakiegoś potężnego stima :3
 4. Predator-Rc Ogólnie

  @Predator-RC w jaki sposób można uzyskać dostęp do rejestracji w waszym sklepie?
 5. Pierwszego razu się nie zapomina..

  Oj, to było jakieś 6 lat temu. Co gorsza zacząłem od mocarza zamiast zwykłej ganji. To było bardzo ciężkie przeżycie. Siedzieliśmy z kumplami w aucie. Zajarałem na początek 3 buchy, które miały być "lekkie". Jak się potem okazało, miałem taką bombę, że wierciłem się na tylnej kanapie leżąc i wypytując ziomków gdzie jesteśmy, kiedy dojedziemy i gdzie właściwie jedziemy. Co oczywiście było tylko krzywą fazą, bo wszyscy spizgani siedzieliśmy na parkingu strzeżonym. Czułem się wtedy tak jak bym był kukiełką, którą steruję myślami, ale jak bym to nie ja władał nad ruchami jakie wykonywałem. Dziwne i ciężkie uczucie. W trakcie bani błagałem o koniec, zaś po jej zakończeniu stwierdziłem bez wahania, że to było epickie przeżycie.
×