Skocz do zawartości

dopalamin

Memberzy
 • Zawartość

  115
 • Rejestracja

 • Ostatnio

9 obserwujących

O dopalamin

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Ostatnio na profilu byli

Blok z ostatnio odwiedzającymi jest wyłączony i nie jest wyświetlany innym użytkownikom.

 1. dopalamin

  m*******.p*

  gdy w końcu wyprosiłem wysłanie paczki, dostałem TRZY GRAMY ZAMIAST DZIEWIĘCIU (MXP). już byłem gotów tu coś miłego napisać o tym jak dobrze mi się kupuje w tym sklepie i że jest to jedno z dwóch miejsc w których kupuję po rozpoczęciu nagonki i że nigdy nie było problemów (prócz tych paczek niby nadawanych z zagranicy). Nieiuczciwość czy problemy z liczeniem do trzech? Ewidentnie zaraz po moim trzecim albo czwartym mailu z pytaniami "gdzie to jest" paczka na chybcika została wysłana. To w jaki sposób vendor twierdzi że nadaje paki to jest jakaś bzdura. Nie będę pisał jak można na to wpaść, ale mniejsza Z TYM. Czt ktoś był w podobnej sytuacji i dostał wyrównanie zamówienia? napiszę co dalej bo nie ukrywam że jeśli sprawa nie zostanie odpowiednio załatwiona to żegnam się z tym sklepm.
 2. dopalamin

  BeFreeRC

  czy ktoś odebrał zamówienie opłacane koło czwartku/piątku? miał kontakt od tego czasu z b3? ja opłaciłem w czwartek i cisza, w systemi inpost nic. nie podejrzewam nieuczciowości bo raz sam osobiście dostałem zwrto od niego, ale boję się, że może miec te INNE problemy.
 3. dopalamin

  Dopking wraca!

  potwierdzam słabe 3 cmc. Żółto-pomarańczowy pył, który nie działał wcale na nic. O kant dupy. Właściwie nie słabe, bo słabe znaczy słabo działające. to był ZWYKŁY WAŁ, puder mamusi w woreczku strunowym. TYLE!
 4. dopalamin

  m*******.p*

  ja kończę właśnie 3g MXP i to na pewno było to, co miało być. Ponieważ dużo zużywam tego do eksperymentów wziąłem paczkę 3x to samo... mam nadzieję, że ten odczynnik się im z innymi nie "MYLI" tak jak nie mylił się wczesniej... ktoś miał na dniach to od nich?
 5. dopalamin

  Acetyl-Fentanyl

  wasze histeryczne reakcje graniczą z idiotyzmem. co go pochłonie i z czym nie ma żartów? że jutro obuzi się na dworców ze strzykawką z marihuanen wiszącą z żyły? osobiście ćpam dłużej niż jeden z drugim pewnie chodzą po tym świecie gdybym miał wybrać zakończenie żywota na beludnej wyspie z heroinistą na głodzie lub z łbem zrytym przez stymulanty, bez wahania wybrałbym pierwszego. A-F faktycznie nie jest zabawką dla każdego (al co jest?) i trzeba zaczynać od dawek DOBRZE PONIŻEJ 5 mg. Jak dla mnie wspaniałe opio, przy sniffie chyba ok. 10 mg naprawdę wspaniały, miły, godzinny, opiatowy sen. Ale mój staż w opiatach wynosi prawie 10 lat, ważę 100 kg więc proszę swoją dawkę dzielić przez to. (proszę skleić wpisy) na magrinesie: osoby bez doświadczenia mogą... nie doświadczyć niczego, może się okazać że niewyrobione receptory sprawią, że ktoś nie odczuje NIC (W TAKIEJ SYTUACJI - NIE DORZUCAĆ). "wersją słabszą" A-F w ofercie tego samego vendora jest 4-MEO-BF, który mi osobiście NIC nie robi dobrze, że zamówiłem malutko.
 6. dopalamin

  BeFreeRC

  próg powinien być wyższy żeby gimbazie nie starczało z kieszonkowego. niecierpliwym podpowiem że inpost w wakacje ewidentnie się leni.
 7. dopalamin

  Methoxphenidine, MXP

  substancja IMO nadaje się tylko do podawania doustnego. Nos zaklei i nic nie zrobi. Ponadto brać TRZEBA Z KWASKIEM CYTRYNOWYM. Wpływa na rozpuszczanie/wchłanianie. To jest opisywane w wielu miejscach, a ze swojego doświadczena podejrzewam, że kwasek wpływa na dwu do kilku krotnie lepszego wchłaniania się substancji. Wczoraj eksperymentowałem z NIECO większą niż zwykle dawką i zmiotło mnie tak, że cieszyłem się, że jestem sam w domu. Leżałem i czekałem aż pzejdzie. Czy ktoś z wagą mógłby laboratoryjnie potwierdzić moje przypuszczenia? tzn. uzyć takiej samej dawki raz popijając wodą a raz wodą z rozpuszczoną łyżeczką kwasku?
 8. dopalamin

  BeFreeRC

  czy jest taka opcja, żeby admin wypierdolił z forum na zbity ryj osoby, które mają po dwa posty i wysyłają DO MNIE na pw wiadomości z prośbą ŻEBYM JA NAPISAŁ DO B3 W ICH IMIENIU MAILA ALBO IM PODAŁ MAILA BO ONI ZAMÓWILI WCZORAJ A JESZCZE PACZKA NIE DOSZŁA. co to się odpierdala??????
 9. dopalamin

  m*******.p*

  drugie zamówienia, również przez inpost, znów równe 5 dni roboczych od wpłaty do wyjęcia paczki z maszyny. wszystko git.
 10. dopalamin

  BeFreeRC

  TO OPAKOWANIE.... A-F mega. wreszcie vendor z opi w ofercie.
 11. dopalamin

  rc-******.sk

  tak, "polecam", szczególnie to MXE
 12. dopalamin

  BeFreeRC

  inteligentnie korzystając z systemu dla średniointeligentnych ludzi dowiedziałem się, że w dzień wpłynięcia hajsu paka była spakowana. nie pytajcie mnie proszę w prywatnych wiadomościach SKĄD WIEM, CZY MI NAPISAŁ, CZEMU WAM NIE NAPISAŁ i POD JAKIM EMAILEM MACIE GO ŚCIGAĆ. dostałem X prywatnych wiadomości z takimi pytaniami. WTF? jeden z drugim SPRAWDŹ SE. a jak jesteś za głupi to nie wchodź do laboratorium bo się kwasem oblejesz
 13. dopalamin

  m*******.p*

  przez inpost Idzie długo i jakoś dziwnie. (kto wie jak śledzić w systemie - ten wie) wszystko wskazuje na to, że faktycznie idzie spoza PL. ale dochodzi. cierpliwości. lepiej bezpiecznie a dłużej pożonglować paczką niż wpaść...
 14. dopalamin

  FakeShop

  a więc: (po wczesniejszym poinformowaniu mojej przećpanej osoby mailem) zamiast 1g 3 cmc przyśnił mi się gołąbek pocztowy dzierżący w dzióbku: 2 g 4 cmc 0,27 g 3FPH 0,5 MDAI (które chciałem uczciwie dokupić wiedząc że i tak czekam na "dosyłkę" - ddostałem za friko) choć przedmiot uległ magicznej zamianie na inny, to w tych czasach zarazy to i tak miła przemiana. dziękuję dobranoc
 15. dopalamin

  BeFreeRC

  no bo 4 cmc takie jest. Dupy nie urywa, ale może być. IMO
×