Skocz do zawartości

Wacek92

Memberzy
 • Zawartość

  37
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  6d 3g 58m 19s
 1. Vege***C

  Dziwne bo mam email niby do tego vegaterc i ten sam wcześniej dostałem od @Celebryta Do typa co ma niby nielegal MMC i pvp. Teraz porównałem mail i ten sam email. Pozdroo Ps. Będą próbki od vegate?
 2. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Raz czy dwa razy trafiłem vna zajebisty sort mexa. No teraz trafiłem na kiche
 3. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Podsumowując zamówienie. 3 cmc zadowolony Molly blue MDMA zadowolony Diclozepam zadowolony Spoko koko gold sampel zadowolony Mexedron, u tu się zawiodłem..... Zero aktywności, okropny spływ aż paliło. A druga sprawa to w sumie niewielka ale po wysypaniu z pakietu na wagę było 0.89g. Sprawdzałem 3 razy. @Pasjonat Wszystko spoko bez zastrzeżeń aby mexedron zero aktywności aby jakaś dziwna zamulka.... (Idzie jakoś to zrekompensować czy coś)
 4. Molly Blue - Analog MDMA

  Posiadam jednego pilla. Sprawy krążek. Żuciem go na wagę i jak dobrze pamiętam to 0.7g miał. @Pasjonat Ile jest substancji czynnej w jednym krążku?
 5. Spoko Koko Gold

  Właśnie jestem po belce 100mg. Wyczuwalny 4cmc pewno gold. Coś jeszcze tam siedzi ale nie wiem co. Smak wgl sniff i spływ hukowy jak niewiem. Hexa bym wykluczył. Parę sortów próbowałem i to koło żadnego nie leżało. Co do testów to hmmm, Takie uczucie na granicy. Lekka poprawa humoru Jak by ciepło mi się zrobiło. Pewnie 150mg albo 200mg zrobiło by lepiej. Mam jeszcze ponad setkę to zostawię na następny raz. @Pasjonat Dzięki za próbkę.
 6. Spoko Koko Gold

  Nie wiem ja jeszcze tego nie próbowałem. To jest eufo z nutą speeda
 7. 4-MMeOC

  Posiadam 1g tego sportu. Solo tak sobie lecz mam też 3cmc i zamierzeń to razem wsiąść. 250+200mg sniff 200mexa
 8. Spoko Koko Gold

  Otrzymałem sampla do zamówienia spoko koko gold. Sort bardziej żółtawy. Jak to dawkować? Co tam może siedzieć? 4cmc gold jak ktoś wyżej pisał i co jeszcze?
 9. Sklep z wysyłką za pobraniem

  Ja z tego co się orientuję to pobrania dla zaufanych klientów. Ja nowe konto zakładałem i napisałem emial i odblokowano mi pobranie
 10. Temat Ogólny

  @RcChemicals Tak z ciekawości zapytam jakaś akcja sample jest? Bo nie ukrywam, że to 4mpc mnie strasznie ciekawi I dwie inne jeszcze.
 11. Analog A-PVP

  Jak aktualny sort analogu a pvp? Jak z dawkowaniem ? Schizy itp występują? I co za ta substancja może się kryć pod tym analogiem?
 12. Gumi Jagoda ( Kolekcjoner )

  Co siedzi w tym polu albo co wcześniej siedziało?
 13. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Paki zawsze dochodziły to nie ma lipy
 14. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  @cygar92 Dostałem emial od vendora, że pieniądze dotarły i jutro wysyłka. Ps. Tak wgl to przy rejestracji nie dostałem email i po złożeniu zamówienia też nie dostałem nic.
 15. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Do mnie dzisiaj wyleciała @Pasjonat Prosił bym track na email bądź PW. Ps. Jutro testy. Sprawdzę znowu 3cmc i mexedron od tego vendora Ostatni taki sam mix pokazał pazurki :
×