Skocz do zawartości

Karmnik

Memberzy
 • Zawartość

  65
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  7d 46m 45s
 1. Gdzie TERAZ na zakupy?

  Ja widzialem u pasjonata ale podejrzewam że puszesz o jego produkcie. Co jest z nim nie tak?
 2. Dawkowanie "na oko".

  Dlatego pytałem czy znajdą się jacyś wolontariusze którzy jednak ten czas poświęcą i prosiłem o nie robienie ewentualnego spamu.
 3. Dawkowanie "na oko".

  Na początek wnoszę proźbę o nep, mdphp i 4-mmeoc. Dawka hexena raczej nikogo nie zainteresuje, mam wrażenie że to to i tak każdy wali na oko.
 4. Mam propozycję. Chciałbym aby chemicy już doświadczeni lub poprostu ci którzy są w posiadaniu wagi mogli tu pomóc mniej doświadczonym kolegom aby nie wykitowali od złej ilości badanej substacji lub poprostu ułatwić im życie. Polegało by to na przesyłaniu zdjęcia kreski danej substancji przy linijce, aby było widać skalę. Pomysł może się niektórym wydawać głupi, ale mam nadzieję że pomoże to osobom nowym, takim jak np. ja. Jeśli pomysł by się przyjął było by świetnie. 1. Zawszę piszcie jaka to substancja. 2. Jeśli to jeden z "naszych" forumowych sklepów dostarczył odczynnik podajcie jego nazwę. 3. Piszcie jaka była postać substancji przed skruszeniem. Kryształ, igły czy proch. 4. Jeżeli substancja nie jest w postaci prochu to skruszcie ją, pomoże to w odpowiednim dobraniu dawek na podstawie zdjęć. 5. Przy każdym zdjęciu podajcie wagę kreski. 6. Waga niech będzie dobrana do dawkowania. Np. jeżeli substancja jest brana przez NORMALNYCH ludzi w ilościach 30g-100g, niech będzie to 30g, 50g, 80g, a nie np 10g lub 300g. Ale jeżeli jest to dawka rzędu kilku gramów podajcie 5g itd. Mam nadzieję że znajdą się tu jacyś wolontariusze którzy będą chcieli pomóc i poświęcą tu swój czas. Proszę o nie spamienie tu i nie powtarzanie postów jeżeli dana subtancja, sklep, postać są takie same.
 5. Czy nep wchodzi w tolerkę krzyżową z 4 ho miptem? Dziś brałem i jutro bewnie też bym chciał ale na wieczór planowałem pierwszy raz pośnić o 4 ho mip.
 6. BESTCHEM.NL - WITAMY - INFO - GŁÓWNY

  @Gorylowski Wszystkie te rzeczy, czyli nr paczkomatu i chęć skorzystania z promocji musisz napisać w dodatkowych informacjach o zamówieniu.
 7. Molly Blue - Analog MDMA

  Nie rozpada się tak łatwo jak niektóre które napotkałem, ale za to jeat naprawdę spora. Choć mimo to problemów z aplikacją żadnych.
 8. Gdzie teraz pixy?

  Ja zwaliłem bo przed molly blue nepa brałem. Podem zdecydowałme się wrzycić molly i njestety się pogryzły substancje. Nic prawie nei poczułem bo pillsie.
 9. Molly Blue - Analog MDMA

  A te czerwone to 1 styknie? Słyszałem że tak czy siak czerwona daje słabsze eufo.
 10. Gdzie teraz pixy?

  Miałeś tolerke na coś? Brałeś coś tego dnia? Ile przed wzięciem hadłeś? Sorry za takie przepyty ale trochę mi tego szkoda i chce się dowiedzieć co zwaliłem. Aha i niektórzy to wciągają. Ale standartowo łykać cnie?
 11. Gdzie teraz pixy?

  Coś fajnego euforycznego byłoby mile widziane. Ostatnio testowałem molly blue od pasjonata i ledwo działało na mnie. Ale odczekam tydzień i może zakupie na test kolejnego.
 12. Gdzie TERAZ na zakupy?

  Bestchem. Jak chcesz naprawdę mocny to MAXX a jak felikatny i najlepszy podobno xd to PINK ale tylko bomka podobno tak lepiej
 13. NEP

  Jaka kreska dla "nowego". Średnia a raczej bardziej lekka tolerka na hexa. Prosiłbym raczej o wymiary niż wagę bo nie mam narazie czy ważyć. Jak ktoś zna sklep z wagą 0.00 tanią w miarę i za btc to też będę wdzieczny. Żeby tu nie zaśmiecać możecie info z wagą dawać w innym moim temacie.
 14. Gdzie TERAZ na zakupy?

  Teraz pls tell me co to ule
 15. Waga za btc.

  Znacie jakiś sklep internetowy gdzie można kupić wagę za btc. Dokładność 0.00. 0.000 raczej za drogo będzie. Najlepiej jakaś mała i tanizna mała niedokładność nie będzie przeszkadzała.
×