Skocz do zawartości

GrzybeQ

Memberzy
 • Zawartość

  78
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  1
 • Czas Online

  1d 6g 3m 24s

GrzybeQ wygrał w ostatnim dniu 12 Październik

GrzybeQ ma najbardziej lubianą zawartość!

O GrzybeQ

 • Ranga
  Podglądacz
 1. Predator-Rc Ogólnie

  Normalnie tajemnica poliszynela, że każdy vendor ściemnia. Natomiast co do 3-jek. Ta od alterów jest bardziej serotoniowa bo jej w o góle nie poczułem i to dwa razy. Miałem ją teraz i PS Powder od Predatora. Na mega wysokiej tolerce sort kosmiczny mnie ruszył natomiast ten od alterów zero, jakbym żarł kamienie z ulicy jakies. No i jak się ma zrytą serotoninę to nic nie znieczula i czuć smak i zapach spływu. Od preda elegancko, natomiast ta 3-ka alterów jakby z kreta była zrobiona, pali gardło, język puchnie.
 2. Alterc*emi*a*s.com

  Bo tu chodzi głównie o tolerkę. Ja wale tej 4-ki parę węży po 150 mg co 30 min i mnie smyra tylko tak kanapowo a po jakimś czasie to już w ogóle. Teraz nakarmiłem moje szczurki co coś zjedzą raz na 1-2 tygodnie i to max do 0.5 g a zazwyczaj mniej. Normalnie ryje im powykręcało, oczy jak pięciozłotówki i dobrze porobieni, a zarzucali tak 100 mg co 40 min. A 3-ka ma ewidentnie jakieś braki dopaminowe, smak i zapach inny niż typowy ketonowy, jakaś inna chemia tam siedzi.
 3. Predator-Rc Ogólnie

  Prima Sort Big Cristal. Będzie dopiero w przyszły wtorek albo jeszcze następny jakoś tak.
 4. Alterc*emi*a*s.com

  Szybki przelew z poczty i tak jest wysyłany o godzinie 14. Ale i tak szybki nie znaczy instant, zawsze trzeba liczyć, że płatność dojdzie na drugi dzień.
 5. Alterc*emi*a*s.com

  No pisałem, że przebiła mi 4-kę, ale na czysto nie jadłem jeszcze a na razie przerwa 4-ka jest ta sama cały czas, profil bardziej serotoninowy. Wiem na pewno, że po tej 3-ce nie trzepie człowieka jak po niektórych.
 6. 3-CMC ICE CRYSTALINE POWDER

  Nie. Chciałem wrzucić fotkę, ale u kosmity chyba się nie da.
 7. 3-CMC ICE CRYSTALINE POWDER

  Potwierdzam. Aktualny sort to beżowy piasek.
 8. Alterc*emi*a*s.com

  Tak wygląda aktualnie trójka.
 9. Alterc*emi*a*s.com

  Nie, bo pojawiła się w piątek, więc pierwsze testy pewnie jutro będą. Ale wrzucę fotkę czy sample były z poprzedniego rzutu czy z tego. Tu widać ładne, przeźroczyste kamienie. Zobaczymy co jutro przyleci.
 10. 3cmc / 4cmc

  Dostałem sampel i nie wiem czy poprzedniego rzutu czy obecnego bo ładnie wyglądające kryształki a teraz na fotce są bardziej zmruszałe. Trójeczka potrafiła przebić się przez czwórke, także niezła jest. Jak przyjdzię obecny sort to napiszę czy to te same kryształki. A jak coś to u Predka jest teraz 3 ICECrystiline Powder.
 11. 4-CMC Gold

  Tego co wrzucilem fotke teraz czy ten sprzed 2 tygodni, bo wtedy był miałek plus kryształki?
 12. 4-CMC Gold

  No mam znajomego szczurka co go czasem nakarmię to po 100 mg już mu ryjek wykrzywia i strzela laserami. Porównajcie do waszych dawek cmc-mutanty.
 13. 4-CMC Gold

  Jesteś jakimś mutantem :}
 14. 4-CMC Gold

  To wygląda, że kolega post wyżej przeżarty jak stary opel rdzą
×