Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!

cpuno

Użytkownik Forum
 • Content Count

  30
 • Joined

 • Last visited

3 Followers

About cpuno

 • Rank
  Podglądacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. Leczenie objawowe. Zgłoś się do szpitala i powiedz, że objawy wystąpiły nagle godzinę wcześniej. Wtedy cię przyjmą i bardzo szybko zlecą ci pełne konsultacje kardiologiczne i neurologiczne, a przy okazji pociągnie to za sobą cały szereg badań (od echo serca, przez TK głowy i na badaniu EKG nie kończąc).
 2. Jak zamawiasz kilogram koksu na pacz***** to niebezpieczne :-V. Ale jak nie, to bezpieczne.
 3. Forma: bez znaczenia, byleby nie i.v. Działanie: pobudzenie psychoruchowe, zwiększenie siły mięśni, znaczące zmniejszenie bólu. Innymi słowy można by to porównać do sytuacji, gdzie bym szukał czegoś na jakąś walkę z kimś :-F. Chcę po prostu, by dawało to ostrego kopa siły, praktycznie całkowitą nieczułość na ból i ogólną energię. Zjazd może być twardy, substancja do jednorazowego zastosowania. Czas działania: Minimum 20-30 minut, maksymalnie bez limitu. Cena: Nie gra roli.
 4. cpuno

  Kolor rąk

  Wybacz za te złośliwość, nie mogłem się powstrzymać od zakpienia z twojego stwierdzenia, że to anemia.
 5. cpuno

  Kolor rąk

  Idź do lekarza, to forum dla ćpunów, nie zauważyłeś? Koleś w pierwszych postach zdiagnozował ci anemię (xd) bo zgadzał się jeden jedyny objaw. @Z zyciem sie pojednaj, a jak twój znajomek jest senny to diagnozujesz toczeń, zatrucie ibuprofenem, złośliwy zespół neuroleptyczny, anemię i nowotwór układu krwionośnego za jednym razem, bo zgadza się jeden objaw? Jak to z krążeniem to zrobią ci dzieciaku USG żył obwodowych kończyn i stwierdzą czy to kwestia zwężenia naczyń krwionośnych czy nie. Ale pewnie to psychiczne problemy, nie somatyczne.
 6. O staryyy, zapisz sobie na lodówce by nigdy więcej nie pisać tematów na kwasie :F Jakby służby miały cię na celowniku to zapewniam, że żadne forum w sieci by ci już nie pomogło się uchronić.
 7. Absolutnie genialny film, oglądałem go już jakiś czas temu, ale zdecydowanie jeden z lepszych, które zapadł mi w pamięci. Zakończenie jednak jedno z najchujowszych w historii kinematografii, ale zakończenie to tylko ostatnie 20 minut więc da się to znieść, można ponieść taką karę na rzecz obejrzenia tych świetnych widoków, ciekawie dobranych dialogów i pięknej gry świateł na początku.
 8. Ależ ja nie miałem żadnego tripraportu, ani tu, ani na neuro. Znalazłem sam szukając konkretnie opisów przypadków zatrucia Tantum Rosa w warunkach klinicznych.
 9. Półroczne zwidy po benzydaminie mnie nie dopadły, to i chyba dziur w mózgu P1-LSD mi nie zrobi
 10. Do dziś pamiętam, jak wjebałem środki do mycia cipy. Faza pierwsza klasa, ostro weszło. Ale zejście trwało 2 dni i zamieniło się w narkotyczne dellirium, zwijałem się na łóżku z poczuciem, że kamienie penetrują mi jelita; co chwile atakowały mnie ćmy, ich trzepot skrzydeł doprowadzał mnie do obłędu. Ale wytrzymałem, i nie żałowałem - dla mnie nawet ten bad trip był czymś fascynującym, bo absolutnie niezwykłym i niecodziennym. Jak przetrwałem tamtego bad tripa to powiedziałem sobie: jak to przetrwałem, to wszystko zniosę, i tak lecę trzymany w ryzach naturalnego szaleństwa :).
 11. Wiadomo, nie o to chodzi w używkach by się zapierdalać jak świnia do granic świadomości. Mam po prostu cholernie nudne życie - ciągle ta sama praca (przynajmniej dobrze płatna), ciągle ci sami ludzie, te same miejsca, halucynogeny dają mi wejście do ciekawszego miejsca z większą ilością doznań, można sobie sprawić taką nagrodę raz w tygodniu :V.
 12. Zamówiłem od cholery 4-HO-MIPT i P1-LSD, najpierw wezmę sobie 100 mcg pod język, po paru dniach chcę spróbować 25 mg 4-HO-MIPT.
 13. Jak będzie zbyt źle to jebie benzo do przełyku i po problemie, co jak co, ale taki klonazepam nieźle hamuje bad tripa . Benzydamina to halucynogenny środek, OEV to były powieszone na drzewach dziewczynki, atakujące mnie ćmy, krwawa Marry w lustrze i demony wysokie do sufitu, a i tak rozkoszowałem się czymś nowym, mimo, że srałem w gacie :-D.
 14. @MakaveliKiLLuminati, @ViruS. - czas działania to może trzymać ile chce, mi zależy tylko, by to była faza nie z tej ziemi. Bym widział obrazy tak dalekie od rzeczywistości, żeby nie mieściło się to w głowie. Obawiam się, że 4-HO-MIPT lub P1-LSD nie wystarczą (ludzie opisują OEV-y jako raczej zmiany kolorów, jakieś szlaczki/wzorki/figury), ale może się mylę, więc zamówiłem kilkanaście dawek (jakby mi się jedna spodobała no to przecież nie będę marnował pieniędzy za przesyłkę by kolejne zamawiać) i za tydzień w poniedziałek zdam raport jak poszło śnienie ;-).

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...