Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


zuziaza

Użytkownik Forum
 • Content Count

  59
 • Joined

 • Last visited

About zuziaza

 • Rank
  Kolekcjoner Opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Nie powiem

Recent Profile Visitors

The recent visitors block is disabled and is not being shown to other users.

 1. zuziaza

  Aborcja

  Gdyby było to tak proste, nie byłoby dyskusji o eutanazji osób które nie są w stanie popełnić samobójstwa z powodu ograniczeń fizycznych a nie chcą żyć w takim stanie, w jakim się znajdują. Nie każdy ból jest do zniesienia. Ja nie zajmuję żadnego stanowiska, szczęśliwie nie muszę. W tym temacie nie ma prostych odpowiedzi i prostych rozwiązań. Nie ważyłabym się też dokonywać jakichkolwiek jednoznacznych ocen w tych sprawach. Zbyt łatwo się ocenia, wyrokuje i doradza w sprawach nieznanych, obcych emocjonalnie, z którymi szczęśliwie nie przyszło nam się spotkać i zmierzyć.
 2. zuziaza

  Aborcja

  Dane nieaktualne. Zakończyła się już sprawa sądowa o odszkodowanie, prowadzona przez człowieka (dorosłego) cierpiącego od urodzenia na bardzo ciężkie schorzenia genetyczne niemal uniemożliwiające normalne funkcjonowanie, za to, że dopuszczono do jego narodzin pomimo wiedzy o nich przed urodzeniem i możliwości oszczędzenia mu cierpień.
 3. zuziaza

  Aborcja

  W życiu nie nałozyłabym na siebie tak drastycznej kary... to już wolę głodówki
 4. Mef - co do przesyłek pocztowych, wizyta panów w domu jest jak najbardziej racjonalna. Dopiero po rozpakowaniu człowiekowi mogą skutecznie postawić ew. zarzut posiadania. Przed rozpakowaniem skuteczność byłaby nikła - człowiek może podnieść, że nie wiedział co jest w środku (brak winy czyli zarzucalności czynu). Inaczej byłoby jedynie w przypadku płatności przy odbiorze. Co nie zmienia faktu, że prowokacje się niestety zdarzają.
 5. Do nauki piracetam. Do tego możesz dorzucić DMAE i 5-HTP + melatoninę na efektywniejszy sen, magnez z b6. Wszystko to do suplementacji STAŁEJ. U mnie codziennie od lat (z zasady, chyba że zapomnę a to... bardzo częste). Speed8 jak najbardziej, a przy zamawianiu piracetamu można dorzucić czyste GABA. Jak potrzebujesz hardcoru z celem nauka, to StimulantX. RC są najcudniejsze, gdy służą maxymalizacji możliwych doznań... nie odbieraj im uroku do nauki można się lepiej chemicznie przygotować.
 6. O KURCZE!! I szkoda mi go i parskam ze śmiechu... Aż mi przykro
 7. Do czasu kontaktu z kolegami nie snuj za dalekich rozważań i nie przygotowuj sobie żadnych wyjaśnień, nic nie wiesz - nie miałeś i nie zauważyłeś by ktoś miał. Jak sytuacja się rozwinie, będzie można powiedzieć coś więcej. Odcisków palców i śladów biologicznych w takich przypadkach się nie bada %)
 8. Własnie sobie wyobraziłam. Jak na pierwszym gifie u dRone6 z iście mistrzowskiej sceny. <podniosła_muzyka>
 9. Super Sowy są absolutnie najnakomitsze
 10. A może już nie będzie... Nadzieja matką głupich, ale może... W końcu ta akcja nie była ze złośliwości, tylko z przyczyn politycznych, bazując na poczuciu zagrożenia przeciętnego Kowalskiego z Kowalską. Zagrożenie było realne i widoczne gołym okiem, rażącym światłem neonów na każdym skrzyzowaniu. Było fajnie i wygodnie, ale prawda jest taka że dzieciaki miały swobodny dostęp - i to wcale nie dlatego, że właściciele sklepów byli "łapczywi na kasę". Z tego co widziałam, to jednak w sklepach pilnie przestrzegano, by nie sprzedawać materiałów dzieciakom. Ale w moich okolicznych sklepach już do stałego wystroju weszło towarzystwo podobne do tego sprzed monopolowego, opowiadające bajki o skradzionym portfelu albo wprost dyszące "szefowooo złotóweczką poratuj" i co... za kilka złociszy nie kupią małolatowi? A do RC dostęp nie jest już tak łatwy, dzięki naprawdę mądremu i wyważonemu nastawieniu samych sklepów i użytkowników. Nikogo w oczy nie kłuje. Akcja też nie byłaby już raczej opłacalna politycznie, w końcu to są ciężkie pieniądze. Pozostaję w nadziei %)
 11. Fantastyczny artykuł! Niezwykle ciekawy program naukowy, o takim jeszcze nie słyszałam - a tyle wniósł do naszego życia Cudne jest też to: "Błyskotliwy i ekscentryczny, w Kalifornii wybierał na swoich kochanków przystojnych, wysportowanych głupków, po czym wsiadał do samolotu i leciał do Bostonu, gdzie z pasją uwodził piękne i inteligentne kobiety……"
 12. Nie wpłynęło jeszcze do Marszałka. Dopiero jak wpłynie do Marszałka, będzie mógł skierować go do właściwych Komisji (głównie zdrowia). Potem I czytanie w komisjach (ten etap - od wpływu projektu do zakończenia pierwszych prac komisji w przypadku uzupełnienia listy o benzylopiperazynę rok temu trwał ok. 2,5 m-ca). Po tym II czytanie, które zapewne połączą z III. Następnie Senat. Jeśli Senat nie wniesie poprawek, to tyle. Termin podany przez Kwiatka czyli Kwiecień jest realny (zakładając pośpiech władz). Później publikacja i vacatio legis.
 13. :-D I jak poszło? To Ty jesteś na bannerku Pyłków?
 14. zuziaza

  Psy Policyjne

  1. Psy wcale nie są tak genialnie niezawodne w poszukiwaniach, jak to się powszechnie uważa. Bardzo bardzo dużo zależy od konkretnego psa - są mniej i bardziej genialne. Są miejsca, w których stosowanie tych metod poszukiwań jest w zdecydowanej większości nieskuteczne, nawet przy zalegających dziesiątkach g MJ, bez żadnego "maskowania zapachu", ze względu na cechy osobnicze pracujących tam psów, którym np. bardzo przeszkadzają różne zapachy na danym terenie, w tym świeże zapachy innych psów, a zwłaszcza psów płci żeńskiej - w przypadku pracującego psa płci męskiej. Oczywiście są też psy doskonale wyszkolone, o fantastycznym węchu i niesamowicie wypracowanej zdolności koncentracji. Generalnie jednak, wbrew panującym poglądom, nie są to maszynki wyczuwające każdy molekuł w każdych okolicznościach. 2. Psy nie są szkolone na dopalacze. To nie jest ani możliwe ani opłacalne. Pamiętajcie, że posiadanie dopalaczy jest legalne - szkolenie psów do wykrywania setek legalnych substancji nie miałoby sensu. Wbrew pozorom, szkolenie to jest naprawdę ciężka praca - i to zarówno człowieka, jak i psa. Teoretycznie oczywiście istnieje możliwość "dadza mu pod nos zapach ktory ma szukac" - ale praktycznie takiej możliwości nie ma. Substancji stosowanych w dopalaczach jest za dużo, musieliby szukać konkretnego środka o konkretnym zapachu - nikt nie będzie mordował psa przez podawanie mu pod nos wielu kolejnych substancji do wyszukania, to byłoby absurdalne (nie wnikając w szczegóły, każdy wie co się dzieje po powąchaniu podanego pod nos dziesiątego zapachu perfum w perfumerii). 3. Mefedron jest już od pół roku narkotykiem i wobec jego (niegdysiejszej) szałowej popularności oczywiście już jest wdrażany do niuchania. Swoją drogą, w przypadku tego specyficznego preparatu... jestem przekonana, że duża część z nas też potrafiłaby go wyniuchać

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...