Skocz do zawartości

Osama

Doświadczony
 • Zawartość

  658
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  446d 15g 14s

O Osama

 • Ranga
  Weekendowy entuzjasta władka

Ostatnio na profilu byli

2103 wyświetleń profilu
 1. Osama

  Hex-en Cristal

  Gryzie was vapo w gardelko?
 2. Osama

  Syntetyczna kokaina

  Kiedyś były odczynik które blisko miały do koko. Jeśli chodzi o ten odczynnik proponuje nie schodzić poniżej 100mg. Hex jest tam a pewno... Glowmie czuć stim nie jesteś jakiś wyjebany po tym spokojnie możesz na tym robić codzienne obowiązki i nie widać za Bardzo że jesteś porobiony.
 3. Osama

  A-PIHP

  Sam jestem ciekaw jak to podziała na innych. Podchodziłem do tego drugi raz i po vapo czujesz się wyjebany jakiś przyjebany ogólnie chujnia A tak byłem nakręcony na nią. Może mój organizm tak na to reaguje nie wiem nigdy z tym problemu nie miałem.
 4. Osama

  A-PIHP

  Powiem Ci że nie miałem większych kłopotów żeby zasnąć;) po aphip;) Jak dojedziesz od żarówki to mnie tak jak by zamula
 5. Osama

  A-PIHP

  Było vapo. Na początku miałem obawy co do tej aphip bo dawno jej nie było. Ta wygląda zupełnie inaczej niż te co kiedyś. Więc zapodalem do żarówki tyle co zawsze daje do vapo robię to na oko żeby nie było za mało ani za duzo. Topi się typowo jak prawilniak. Żarówka (ze sprzęgłem ) nad świeczką czekamy aż nadejdzie odpowiedni moment no i łapiemy. Smak słodki;) kilka buchow jest przyjemnie. Powiem tak jakoś mnie to nie wyjebalo, na co liczyłem. Może to wina tokarki. Dzień wcześniej był hex i 3cmc Ale delikatnie, może to przez to Ale zawsze Aphip działa na mnie niezawodnie.
 6. Osama

  Syntetyczna kokaina

  Gramdowa wyglądała i smakowała inaczej. Ta bardziej przypomina te sole. Postać sam powder
 7. Osama

  A-PIHP

  Wygląd identyczny jak na zdjęciu. Jeden wielki kamień. Zapach wsztkie odczyniki chyba przeszły jednym pachną jak cukierki pewnie od syntetycznej koko trudno mi powiedzieć.
 8. Osama

  A-PIHP

  @pazyfea Siema dam ci znać
 9. Osama

  Wezwanie

  Lublin to darek darkchem bestchem i rc chemicals.org Myślałem że darek miał 2 sklepy I wyszło że darek to Robert
 10. Osama

  A-PIHP

  Ciekawe jak to wygląda. I tak zasysam @
 11. Osama

  Spam i inne nie będące opinią o devil.chem

  Wy to problem macie chyba w głowie. Ja osobiście zamawiać przez tyle lat tylko raz zostałem wyjebany przez jebanego V passjo i raz mi paka u potwora wpadła na celnej. Nigdy nie miałem jakiś większych problemów nawet w tym chujowym okresie. Natomiast u was to wygląda jak by wasze życie tolanie się złamało , wielka czarna dziura. Gdybym ja miał tylko takie problemy to bym chodził po wodzie...
 12. Osama

  Devil TEMAT OGÓLNY

  Jeśli chodzi o mnie nigdy nie miałem większego problemu z kontaktem A tym bardziej z zamówieniem zawsze wszytko na poziomie pro
 13. Brał ktos 3cmc powder
 14. Osama

  3cmc Classic

  Ma ktos aktualne zdjęcie?
 15. Osama

  3cmc

  To nie wiem czemu devil mówi że chwalą ten sort skoro każdy narzeka
×