Europejczyk

Memberzy
 • Ilość dodanej zawartości

  4
 • Rejestracja

 • Ostatnia wizyta

 • Czas Online

  1d 8g 16m 31s
 1. @phace Myślałem o tym tylko występuje jeden problem, klefa nie ma w ofercie bestchemu a płacić za dwie przesyłki i dwa razy latać do paczkomatu mi się nie opłaca Co do nazwy substancji to racja pomyliłem się przepisując A MPD,BMC oraz FPM? Miałeś styczność? Moja kariera raczej jest skromna ponieważ jadłem tylko Hexa i Spoko Koko od pasjonata Edit: Co do fillera myślałem nad kofeiną ale cholera fajnie by było gdybym dorwał coś kolorowego a nie czysto białego
 2. Witajcie ! Mój pierwszy post i od razy zaczynamy z poważnym pytaniem. Planowałem zrobić na własny użyten parę cukierków o działaniu zbliżonym do sławnej Mki(wiem że rc w większości obok nawet nie stały ale cóż). Czytam to forum od około roku i uznałem, że tutaj znajdę pomoc u bardziej doświadczonych osób. Mam zamiar mieszać 150/200 mg MDAi lub X-MDMA od bestchema z jakimś (X)MC z tego właśnie sklepu. Wnioskując z recenzji substancje te wymagają trochę więcej "speeda" aby mieć ładne działanie i stąd pomysł żeby do np 150mg dodać 150 np. 3EMC plus oczywiście filler (niestety nie wiem jakiego użyć i jedyne co znalazłem to jakiś gotowy sprzedawany na kg po 50 funtów). Pytanie jest następujące: czy 3EMC się nada? Inne substancje jakie rozważałem to 3FMP, 3BMC oraz 4MPD. Bo produkt końcowy ma być czymś jak ecstasy. Zależy mi na tym aby to wszystko było z jednego sklepu bo wyjdzie taniej i może złapię jakiś fajny bonusik Z góry dzięki za pomoc.
 3. Witajcie ! Mój pierwszy post i od razy zaczynamy z poważnym pytaniem. Planowałem zrobić na własny użyten parę cukierków o działaniu zbliżonym do sławnej Mki(wiem że rc w większości obok nawet nie stały ale cóż). Czytam to forum od około roku i uznałem, że tutaj znajdę pomoc u bardziej doświadczonych osób. Mam zamiar mieszać 150/200 mg MDAi lub X-MDMA od bestchema z jakimś (X)MC z tego właśnie sklepu. Wnioskując z recenzji substancje te wymagają trochę więcej "speeda" aby mieć ładne działanie i stąd pomysł żeby do np 150mg dodać 150 np. 3EMC plus oczywiście filler (niestety nie wiem jakiego użyć i jedyne co znalazłem to jakiś gotowy sprzedawany na kg po 50 funtów). Pytanie jest następujące: czy 3EMC się nada? Bo produkt końcowy ma być czymś jak ecstasy. Zależy mi na tym aby to wszystko było z jednego sklepu bo wyjdzie taniej i może złapię jakiś fajny bonusik Z góry dzięki za pomoc.