Skocz do zawartości

profesorek

Memberzy
 • Zawartość

  119
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  3d 1g 14m 9s

2 obserwujących

O profesorek

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Ostatnio na profilu byli

442 wyświetleń profilu
 1. @Galaxy of Mind nigdy w życiu nie dzieliłem kartona na pół bo nie po to został stworzony jako całość, przeciwnie; kiedyś opierdzieliłem na raz 4 kartony starego dobrego n bome
 2. @dopalacz6 stary kwaśniak który zdecydował się świadomie potem twierdził że 25mg byłoby w sam raz
 3. Mój ziomek przypierdolił sniff na oko 30-40mg. Tak przeżył, nawet nie było żadnego bad tripa, ale miał taką banię, że go męczyła, więc po około 24h relanium które zbytnio dużo nie dało ale psychikę mu uspokoiło. Jego opowieść po za różnymi wizualami i pierdolnikiem w głowie to podróżowanie w miejscach i czasie, twierdzi, że cofnął się w czasie i widział samego siebie jako małe dziecko haha.
 4. Ludzie mam pytanie, czy zdarzyło się komuś, żeby pill był nie aktywny?
 5. 4CMC(HCI) BIG CRYSTAL PRIMA SORT

  @Predator-RC gdzie jest i kiedy będzie bo nie widzę na stronie produktu.
 6. Predator-Rc Ogólnie

  Chciałem opisać sytuację , żebyście się ludzie nie denerwowali. Dostałem w statku kosmicznym nie to co trzeba przez pomyłkę, opisałem to i zaproponowałem własne logiczne rozwiązanie problemu. @Predator-RC się zgodził i tak zrobił. Polecam sklep i cierpliwość, bo każdy jest człowiekiem.
 7. 4CMC(HCI) BIG CRYSTAL PRIMA SORT

  Po 115 dniach czystości umysłu i ciała zaaplikowane sniff 350mg przy dużej tolerce. Uśmiechnięty pacjent z zdziwienia jak bardzo aktywnie zadziałał produkt na niego. Taniec wyginaniec muzyka (clubbasse) błogostan i ,, zamknij ryj '' do każdego kto się do niego odezwał przez najbliższe 40 minut. po 55 minutach od sniffa kolejny sniff także 350mg który także pozytywnie zadziałał, a nie dużo słabiej lub wcale co się chwali. Produkt w ocenie subiektywnej 7/10.
 8. Predator-Rc Ogólnie

  a mi normalnie paczuszka dotarła dzisiaj, a w środę zamawiałem i opłacałem, wszystko się zgadza i jakość i ilość +
 9. Predator-Rc Ogólnie

  @Predator-RC najszybszy podróżnik w całym wszechświecie!
 10. Predator-Rc Ogólnie

  @Predator-RC prawdziwy święty mikołaj!
 11. 1P-LSD

  @StrongDead wiele rzeczy osłabia działanie psychodelików, ale tak żeby nic nie ruszyło to mi się nigdy nie zdarzyło
 12. 1P-LSD

  muszę się podzielić doznaniami, otóż: 10 x pills clonalozam zmiksowane z 2 g 4 cmc prima sort crystaline powder i gietem dobrej roślinki dało efekt dobrych zaburzeń kolorów jak by daltonizm z ciągłymi zmianami barw, kontrastu i ogólnej jasności!
 13. Predator-Rc Ogólnie

  @Psychotune mi działa promocja co 10 zamówienie
 14. 4CMC(HCI) BIG CRYSTAL PRIMA SORT

  @drNefario obecny (2tygodnie temu) sort moon rocksów to słabizna w porównaniu z poprzednimi sortami, za to big crystal gorąco polecam
 15. Predator-Rc Ogólnie

  @akapuscinski9 na przyszłość na stronie masz taki napis ,, Ko*takt '' następnie w opcji ,,Wiad*mość do: '' wybierasz interesującą Cię opcję i wypełniasz puste pola w linijkach oraz okienko ,, Treść wia*omości ''. Na koniec klikasz prostokąt z napisem ,, Wyślij''.
×