Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


ExtraThicc

Użytkownik Forum
 • Content Count

  7
 • Joined

 • Last visited

Everything posted by ExtraThicc

 1. aaaa chętnie zgłosze się po sample i wystawie opinie
 2. Kurwa update Czy typo chciał mnie zajebać? xD Po jakimś czasie wziąłem znów od niego tak z 8g Otwieram gołębia w domu a tam chyba ten sam kamień ale cały w jakimś niebieskim proszku. Kret dolany czy co do chuja. On mówił że leżało w worku razem z pigułkami i stąd przeszły kolorem. Myszy z bloku obok dałem na test i prawie ześwirowała i myślałem że umrze biedna. Ogółem miał ktoś z czymś takim styczność? Typek musi przeprosić bo ktoś krzywdę może sobie zrobić Jeśli więcej osób wyrazi zainteresowanie to opiszę w osobnym poście Te śmieszną otoczkę idzie "obrać"
 3. dobra teraz pytanie czy ktoś wie od jakiego vendora to, bo w sumie też sobie mogę spekulować co to za substancja bo odczynniki dawno mi sie przeterminowały.
 4. hmmmmm sniffem czasami jak wkręcę się w robienie czegoś lub poniesie mnie rozmowa to z godzinę na pewno bez myśli o dorzutce.
 5. Siemaneczko betaketonowe świry mam pytanie do osób co ogarniają teraz rynek. Trafił mi sie od kumpla ciekawy sort chuj wie czego w sumie i jestem Ciekaw czy ktoś pozna vendora. Wygląd: mleczne, oszroniałe, łatwo pękające kamienie bez żadnego zapachu Działanie: A więc w sobote z rana po kupnie i bardzo małych ilościach na test (może z 25mg na pierwszą) wieczorem postanowiłem zaszaleć i bawiłem sie super do 4 w nocy jakoś i po 2mg alpry zasnąłem jak dziecko. Niedziela minęła mi mega przyjemnie na sprzątaniu domu i ogarnianiu swoich spraw z szczurami 80-100mg bez mega ciśnienia na dorzutki jednynie smutek z końcem wora i perspektywą pracy na następny dzień. W poniedziałek czułem sie leciutko pozjazdowany (prawie w ogóle jak na może z 2g zjedzone solo) Ogółem działanie sniffem super, piecze w nos chwile po sniffie później przestaje w zupełności (jak nie chlor) a spływ gorzkawy do zniesienia i przełknięcia bez popijania. Działanie dość euforyczne ze speedem, idealnie do rozmów o wszystkim. Pytanie do was kto może wiedzieć.

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...