Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Ksenon

Użytkownik Forum
 • Content Count

  189
 • Joined

 • Last visited

About Ksenon

 • Rank
  Narzeczony Marysi

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,325 profile views
 1. Ksenon

  Badania serca

  No ciekawe, i co niby to miało by dać? XD
 2. Ksenon

  Badania serca

  Badałem się w prywatnej placówce i wyszło wszystko w porządku. Wszystko oznaczone "w normie" i dopytywałem kardiologa, czy mam wskazania do dalszego badania to powiedział, że nie i wszystko jest w porządku, dodając przy tym moralizatorską gadką o narkotykach, że ooo młody i tak dalej. Za to co opisałem musi odpowiadać w jakimś stopniu psychika, bo mam/miałem depresję i ocd.
 3. Szukam sklepu, gdzie można kupić pojedyncze sztuki powiedzmy 1g hexa i 1g apihp, zamiast od razu lecieć z większymi ilościami i najlepiej wysyłka na paczkomaty.
 4. Który z produktów najmocniej wypierdala z kapci coś ala mistyczna, żółta amfetamina?
 5. Ksenon

  Badania serca

  Od 18 roku życia co jakiś czas pociągałem amfetamine, hexen, troche pentedronu (tylko za legalności) i reszte rzeczy jak 4cmc, 3cmc i tak dalej. Raczej eksperymentowałem, niż wpadałem w ciągi. Nie jem tłusto i nie mam zaburzeń żywienia, albo problemów z wysiłkiem. Wybieram się wkrótce na echo serca, żeby sprawdzić, czy przez te kilka lat sobie zaszkodziłem w znacznym stopniu, czy mogę to jeszcze ruszać, czy nie. Często miałem tak, że nawet po dawce 10mg metylofenidatu (oryginalnego) i thc miałem bpm 170, często nawet po jaraniu. Jakoś zawsze serce lubiło szybko bić, co potęgowało uczucie strachu, a czasami po ścierwie odczuwam serce bardzo lekko bijące. Po metamfetaminie jak siedzieliśmy w samochodzie to około przez sekunde-dwie miałem takie mega głośne uderzenie serca co nawet kolega usłyszał, ale potem było okej. Powinienem zrobić jeszcze jakieś dodatkowe badania, żeby się upewnić, że jest wszystko okej?
 6. Tak jak w temacie. Szukam wagi z przeznaczeniem do odmierzania dawek różnego rodzaju proszków od dawek 50mg wzwyż. Nie interesuje mnie waga za pare tysięcy złotych, a jedynie taka powiedzmy do 200 zł, albo mniej.
 7. Matko bosko jak można się tak dać zrobić XD
 8. Szukam akcesorium ćpuńskiego, które widziałem gdzieś, ale nie pamiętam. Joker, jakieś karty, a wewnątrz kilka ścieżek po to żeby sypane było równo. Ma ktoś namiary?
 9. Ksenon

  Podanie I.M

  No było zajebiście. Normalnie ketamina z grama idzie na 4 działki, bo jest cały czas dociągane i nie można wyciągnąć dobrej fazy więcej niż jeden raz. Przy podaniu IM ketamine mogę mieć nawet na 10 strzałów i każdy jest był przemocarny. Miałem wtedy cały dzień na kecie walonej im. ps. uzywalem 0.7, wbita praktycznie do konca mojego chudego uda
 10. Stosuję paroksetynę w dawce 20mg dziennie i jak miałem do stestowania ketaminę to po prostu odpuściłem dawkę z rana na później i podszedłem do ketaminy - zadziałało jak trzeba, a po zejściu efektów zapodałem lek. Nie było problemów.
 11. Zapach śledzia z nutką proszku do prania.
 12. Ksenon

  Podanie I.M

  W sumie można zamknąć, bo skonsumowałem i nie pożałowałem
 13. Ksenon

  Nowe RC?

  Nie chodziło czasem o Hexylone? Bo o tym znalazłem jakieś informacje - tylko tyle, że bardzo silne i podobne do metylonu .
 14. Ksenon

  Podanie I.M

  Szczerze to jestem osobą o znacznie chudszej aparycji niż ten gościu, a nawet większość i podanie w udo nie jest przekonywujące jak dla mnie. Mógłbyś mi doradzić jaką igłę powinienem zastosować przy podaniu w ramie i jaka jest minimalna do podania w udo w przypadku osoby takiej jak opisałem na początku?

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...