Skocz do zawartości

Ksenon

Memberzy
 • Zawartość

  49
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  18g 24m 47s

O Ksenon

 • Ranga
  Podglądacz

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

271 wyświetleń profilu
 1. Czarodziej

  No tu widziałem, że jeden nawet napisał, że te maczankę wciągał... ale nie wydaje mi sie dobrym pomysłem wciąganie podkładu
 2. Żrąca substancja

  Wiem, że odkop, ale można więcej info?
 3. a to nie demoon?

  Taki off-top, ale piszecie o połączeniu ulki z clonem. A to nie mogło być tak, że po prostu za dużo nastymulował się? Źrenicę porobione, a nie pomniejszone.
 4. Czarodziej

  Pytanie może i znajdzie się w katalogu najgłupszych, jednak ja uważam, że ma swoje prawo bytu. Zakładając, że nie chce smrodzić dymem, bo mam X powodów - gdy odmierze 2-3 lufki, a potem zaparzę pod przykrywką z wrzącą wodą, a potem wypije to doświadczę czegoś?
 5. Sugestie użytkowników

  A z opio coś czegoś da radę ugrać? Tak jak sugerowałem 1mg substancji właściwej, 500mg substancji neutralnej dla bezpieczeństwa użytkownika w przypadku nieszczęśliwego zatrucia. No i jak zozważasz 4CL PVP?
 6. Sugestie użytkowników

  4CL-PVP w kryształkach, jakieś opioidy w formie mieszaniny 1 substancji właściwel do 1xxxx substancji neutralnej, żeby nikt sobie kuku nie zrobił?
 7. 4-MMeOC

  Testowałem, wygląd to kamyczki/kryształki nieprzezroczyste - łatwe do rozgniecenia. Nie warte uwagi moim zdaniem, wybacz Pasjonat. Jedyną zaletą jest to, że łatwo dawkować - można sypnąć 100'tke, pomylić się i dać troche więcej i nic. Ale działanie tego nie jest...silne. Coś jak mieszanina speeda z euforią, gdzie przeważa gonitwa myśli... i zamulenie. Sniff bezbolesny - bo zapomniałem wspomnieć. Aaa. I miałem z nim przykry wypadek, że po spożyciu Panem Nosem tak mnie zagoniło do łazienki, że aż... nie zdążyłem Jednak mimo wszystko - Pasjonat, czołówka sklepów w Polsce, a ja odradzam każdemu zażywanie jakichkolwiek nieprzebadanych substancji chemicznych.
 8. 2'OXO-PCM

  Wybaczcie za double post, ale prawdopodobnie będzie w piątek, gdyż pytałem na czacie Pasjonata. Oby!
 9. RcHiro.ru -- Dział ogólny

  "XANAX", który nie okazał się xanaxem jak porównałem z prawdziwymi fotami z grafiki. Jednak mimo to, to ten kładł zajebiście i dziaiał meega długo, więc nie wiem co tam mogło siedzieć. Coś, czym "szybkość" w ilości 0,5g na 7 kresek co pół godziny pozwoliło normalnie usnąć...a n następny dzień takychardia 130bpm przez calutki dzień. Nie wiem co to było.
 10. NEP

  1. Dawki z 30-50mg wydają się być odpowiednią opcją dla większości. 2. Sniff prawie, że bezbolesny - lekko szczypie na początku, ale nic więcej. Z czasem może wydawać się, że odczuwa się znieczulenie. 3. Osiąga pełnie po 20 minutach, kończy po 2 godzinach zostawiając na sercu dziwne oznaki - nie są jakoś szczególnie alarmujące, nie ma wielkiej takychardii, ale bije jakoś inaczej - po prostu. 4. Raczej sie sprawdzi do wysiłku psychicznego, niż fizycznego. 5. Testowane bez benzo pod ręką, po kilku godzinach od próby usnąłem nawet nie pamiętam kiedy, choć z początku było ciężko. 6. Nie wiem czy testowanie większych aplikacji się nada do "zajebania kurewską fazą" - nie mi to oceniać 7. Zjazd nie jest jakiś przesadzony. Można jeść co najważniejsze, a do tego lekki smutek. Do tragedii DALEKO. 8. Forma - w większości to pył w którym znalazłem jednak większy kamyk. Nie było go ciężko rozwalić. To, że na mnie tak działa, nie oznacza że na Ciebie zadziała tak samo również. Pozdro Pasjonat, udany nienachalny stim.
 11. 2'OXO-PCM

  Kiedy wraca produkt?
 12. RcHiro.ru -- Dział ogólny

  Miałem przyjemność z tym vendorem mieć dwie transakcje. W tej drugiej przy zakupie Etizolamu - musiałem dostać wadliwy produkt, ponieważ na mnie totalnie nie działał (kupowałem drugi raz - za pierwszym razem byłem zachwycony). Po kulturalnej rozmowie ze sprzedawcą zgodził się na zwrot środków do mnie za co oczywiście wielce szanuje. I nie - nie kłamałem, naprawdę na mnie nie działało jak należy, a jeśli kłamie to niech mnie kule biją.
 13. RcHiro.ru -- HEX EN F16

  Odczynnik wyraźnie pobudza myśli. Nie wiem jak działa w towarzystwie, bo testuje sam. Sniff bezbolesny, wchodzi trochę długo (tak u mnie do 20 minut, wtf). A no i pobudzenie fizyczne plus ten nieogar w bani - chcesz sie zabrać za coś, ale nie wiesz za co najpierw (nie chce brzmieć jak elitarny dupek, ale kto zna te uczucie - to wie o co mi chodzi).
 14. RcHiro.ru -- SZCZURZY PRZYSMAK

  Wybaczcie za double-post. Ale w sumie minęło po czasie. OSTROŻNIE Z TYM, i tyle.
 15. RcHiro.ru -- 4CL PVP

  Dzisiaj smacznie spałem i przyśniło mi się. Testowałem wersję niebieską, którą kupiłem i przezroczystą w samplu - i czegoś takiego jeszcze nie widziałem, piękno po prostu. Jeden duży kryształ, łatwy do skruszenia - ale proszkowanie nie idzie. Ale do rzeczy - muszę niestety przyznać, że od konkurencji (nie napisze od kogo) to on wiele odstaje względem mocy, ale jednak to ma fajne działanie. Pobudzenie jest - do tego lekkie schizy (o, gdzie ja to położyłem?!). Co do sniffa - jeśli to był ból to mogę uznać, że było to bezbolesne. A co najważniejsze - nie powoduje potem spływów, które wysuszają pod nosikiem. Młota w sercu też nie odczuwam. A testowana dawka to zawartość łyżeczki 1,5ml, czyli myślę że to było 50mg - bo tyle odmierzało się fenylopiracetam. Tak, śmiejcie sie, że tak mało - ale podchodzę ostrożnie zawsze do tych rzeczy. PS: per oral próbowaliście? Kapsułki, w napoju?
×