Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


opka

Użytkownik Forum
 • Content Count

  68
 • Joined

 • Last visited

About opka

 • Rank
  Kolekcjoner Opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

1,518 profile views
 1. To może te dwa zdarzenia nie mają ze sobą żadnego powiązania.
 2. opka

  I po co ci to bylo? Bylo sie wypierdolic na wiecej :e

  1. CYCKI
  2. CYCKI

   CYCKI

   to pomowienia jestem niewinny

 3. Mirabellka słodka ta śliweczka. 

 4. Pokój na świecie

  spokój w toalecie

  :e

  1. dzontyd

   dzontyd

   najmądrzejsze zdania w tym roku !!!

 5. Pasjonat pisał kiedyś, że ktoś rzekomo w paczkach podmieniał różne rzeczy na kanna to co miał w ofercie. Nie pamiętam dokładnie jak i kto ale tak pisał.
 6. Amen

  1. meteczka

   meteczka

   Hahahah zyje zyje 

 7. opka

  CHEMS OUTLET

  Dzieki za możliwość testów. Tolerancja na euforyki średnia. Substancja badana - 4cmc od outlets chems, ladnie pachnie cmcowo. Ja testowłem dawki do 200mg tylko i wylacznie sniff. Działa euforycznie, działa jak trzeba. Godzinka działania ale już po 30minutach chęć na dorzutke. Szybkości tutaj nie znajdziemy jak to w czwórkach maks 10%. Sniff nie najgorszy jak na cmc. Po prostu dobra czworka ja jej daje 7/10. Polecam Tolerancja na stymulanty średnia. Substancja badana - nep od outlet chems. Pachnie dziwnie tak chemicznie cieżko do czegokolwiek porównać. Dawki jak na nepa trzeba duże ja jadłem max do 150mg sniffem. Małe typo 30mg ledwo czuć przyspiesza tylko serce, powyżej już czuć działanie substancji. Działa pobudzająco powiedziałbym nawet, że dopamina tu odgrywa główną role bo nie ma tutaj tej serotoniny co jest w niektórych nepach. Do fudżitsu jest to troszkę podobne. Pierwszy raz jem takiego nepa ale mi przypasował. Działa długo przez noc zjadłem z 1,5g, rano skończyłem (2dni balu) koło 18przyjołem wiadro z mj i weszła mi energia, że sprzątałem co możliwe Jest konsystencji w prochu i gdzieniegdzie takie płatki. Nie dam tego w skali ale ja polecam
 8. a gdyby na każdą natrętną myśl odrazu opowiadać afirmacją ułożoną dla siebie?
 9. trippy tylko ma psajko/dyso
 10. Napiszę ktoś o takim mixie teoretycznie lub praktycznie? Jakie dawki? I pytanie czy ten clearhead z fpm nie będzie się gryzł z zalewem myśli po cmc? A gdyby tak do tego jeszcze fake hashu było palone?
 11. Huehue, dobra sam stestuje! Kazdy uczy sie na bledach ale na czyis sie nie nauczy bo sie nie sparzy!
 12. Ale wiesz co jest 5! Niektore mixy uwazane za 'danger' to jest laicik i czy przypadkiem tu nie jest ta sama uliczka.
 13. Czasami teoria a praktyka to dwia rozne wymiary.. A ja lubie takie trzepniecie ze ho ho ho. 900Mg x-mdma z jedna sztuka hexa mi nie straszne zrobic w dzionek. Moge sobie pozwolic na cos z pierdolnieciem. Probowal ktos laczyc substacje z tytulu?

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...