Skocz do zawartości

Pyłek

Weteran Forum
 • Zawartość

  1081
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7
 • Czas Online

  587d 10g 9m 9s

Pyłek wygrał w ostatnim dniu 1 Marzec 2019

Pyłek ma najbardziej lubianą zawartość!

O Pyłek

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

3476 wyświetleń profilu
 1. Pyłek

  Hex-en Cristal

  To się nazywa dopaminowa euforia aka. jestem bogiem
 2. Pyłek

  MDPHP

  @Osamacristal
 3. Pyłek

  SYNTHETIC COCAINE opinie o produkcie

  Znieczula, wali octem i na tym koniec zalet, słabe w chuj, dawki ok. 200mg ledwo robią, niema gadany, chuh wie co to jest. Ja nie jestem przyzwyczajony, moja podobnie w ogóle nigdy tolery na ketony nie miała a opinie takie same
 4. Pyłek

  1P-LSD

  Nie moja bajka, mimo że mniejsza dawka jak ostatnio bo w blotterze to trip mnie przerósł, było dziwnie a body load nie pozwalał mi się odprężyć, jednak dowiedziałem się że mimo że 1p jest prodrugiem do lsd to wyróżnia się w działaniu większy bodyload.
 5. Pyłek

  ETIZOLAM PILLS 2MG

  Podobnie jak z klonami po dwóch moja dziewczyna chodziła jak pijana i wszystko mówi że pamięta jak przez mgłę.
 6. Pyłek

  CLONAZOLAM PILLS 0,5MG

  Po jednej tabsie moja miła zaliczyła amnezje po walce z hexenem, mnie jak zwykle nie tusza benzo ale to co po niej widziałem mi wystarczy, dobre, legitne pillsy.
 7. Pyłek

  APIHP BIG

  Lekko brązowy, grudkowaty proszek, po rozpuszczeniu w wodzie widać wyraźne zabarwienie, a także woda robi się mętna co oznacza że pojawia się osad, synteza nie najlepszej jakości jak to bywa z tym odczynnikiem. Sniff daje spore pobudzenie i euforie, działa nawet 2h bez dorzutki. @Predator-RC w porównaniu do tego co miałem od syntów z 1.5 mieś temu to był trochę słabszy, nie wiem jak ze starszym sortem u was.
 8. Pyłek

  HEX-EN CRYSTAL "New"

  Hexen crystal, Postać małych, śnieżno białych igiełek, rozpuszcza się w wodzie bez osadu czy zmiany koloru, na start 40mg dało niesamowite pobudzenie i chęć do działania. Efekty uboczne występowały w ograniczonym stopniu co potwierdza czystość odczynnika. Radze kupować puty jest bo to bez dwóch zdań prawdziwy hexen, czego nie spotkałem od delegalu w chinach. Porównanie do starego orange tylko lepsza synteza, lub po prostu ktoś to w końcu z rekrystalizował. Hexen powder Tak naprawdę są to malutkie igiełki, widać jak światło odbija się od kryształków, nie zauważyłem dużej różnicy od hexen needle poza wielkością igiełek, także dobry produkt.
 9. Pyłek

  2-FDCK (2-fluorodeschloroketamine)

  Postać białych kryształków, rozpuszcza się bez osadu i nie zabarwia wody. Stare dobre 2fdck, 70mg iv. Hole zaliczony, działanie dobre, przyjemny afterglow tak jak być powinno. Jak zawsze polecam spróbować tym którzy nigdy nie brali.
 10. Pyłek

  MDPHP

  Zawiodłem się, 50mg nie przebiło hexa, na czysto również bez szału, łagodne pobudzenie, raczej to nie jest md-php, pamiętam co to robi z człowiekiem.
 11. Pyłek

  Predator-Rc Ogólnie

  Paka doleciala, wstepnie tylko powiem że hexen needle to prawdziwy hex, po tylu latach....
 12. Pyłek

  Predator-Rc Ogólnie

  Ja tam nie rozumiem was, pod koniec zeszłego tyg zamówìłem powiedzieli że w następnym poleci tracking doleciał natychmiast *********** jade odebrać *************, chuj z tymi domenami, ważne że lata i dochodzi, będę zdawać relacje, specjalnie dla was.
 13. Pyłek

  Predator-Rc Ogólnie

  Jest adres nowy gamonie .com
 14. Pyłek

  Predator-Rc Ogólnie

  Mail nie działa bo serwer im padł
 15. Pyłek

  Synthetics.pro - TEMAT OGÓLNY

  @Machina może kurwa dlatego że jest weekend? Weź pomyśl czasem może co?
×