Skocz do zawartości

NarkuLekoAlkoSteryd

Doświadczony
 • Zawartość

  959
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7
 • Czas Online

  443d 17g 17m 40s

NarkuLekoAlkoSteryd wygrał w ostatnim dniu 1 Marzec

NarkuLekoAlkoSteryd ma najbardziej lubianą zawartość!

O NarkuLekoAlkoSteryd

 • Ranga
  Sporadyczny koksiarz

Ostatnio na profilu byli

2716 wyświetleń profilu
 1. I jak już wiesz czego się nawpierdalać żeby nie zasnąć?

 2. NarkuLekoAlkoSteryd

  [GRA W SKOJARZENIA] PiterWalecki zaprasza!

  Zus-zeus
 3. NarkuLekoAlkoSteryd

  Spam niebędący opinią o Predator, pytania, spam, itd.

  @Predator-RC opanuj to zajebiste 2fdck to pomyślimy kolego z kosmosu a jakbyś etcyklidynon opanował to się w kościele za ciebie po modle nawet
 4. NarkuLekoAlkoSteryd

  1P-LSD

  Pellety mają konkretne jebnięcie, z jointem miałem za mocno
 5. NarkuLekoAlkoSteryd

  Spam niebędący opinią o Predator, pytania, spam, itd.

  @Predator-RC wszystko fajnie ale gdzie prezenty pod choinkę ja się pytam? My tu ciężko pracujemy żeby nic w woreczkach nie zostało.
 6. NarkuLekoAlkoSteryd

  FDCK

  @Bumm dawkowanie delikatnie większe ale dużo bardziej przyjemne, pluszowe, w głowie czujesz bezpieczeństwo, że wszystko jest okej i liczy się tylko teraz a teraz jest piękne. Przy im w co pewnie będziesz celować, ale to zależy od sortu bo od preda to miałem a u syntetycznych już nie, odrazu przy zastrzyku czuć jakby szron wypełniał przełyk, niesamowite uczucie.
 7. NarkuLekoAlkoSteryd

  FDCK

  @WiemCoPiszę widzę że nie wiesz co piszesz totalnie a już w ogóle po co się bierze ketamine i co ma to na celu, tymbardziej że tego się nie da przedawkować za bardzo, najgorsze co możesz zrobić to doprowadzić do pełnej anestezji i nie mieć filmu. A o film tu loto. W ogóle prostowanie hexem, haha jak zmarnować 100zł
 8. NarkuLekoAlkoSteryd

  [GRA W SKOJARZENIA] PiterWalecki zaprasza!

  Marsz równości - auschwitz
 9. NarkuLekoAlkoSteryd

  Podanie I.M

  Zastrzyki nie są trudne, po prostu trzeba się przełamać, jak zachowasz sterylność nic ci nie będzie (nie będzie później boleć) tak jak roztwory olejne które zalegają w mięśniach.
 10. NarkuLekoAlkoSteryd

  Podanie I.M

  Podanie w ramię jest niebezpieczne, wszystko już napisałem jak dalej nie czaisz czaczy to po prostu albo jestrś pizdą albo idiotą.
 11. NarkuLekoAlkoSteryd

  Leczenie LSD (ketamina). Ktoś coś wie?

  Na koniec tego co mam w tej kwestii do powiedzenia, twoja choroba jest irytująca po prostu jak mój klastrowy ból głowy, tylko zadam ci pytanie czy prosiłaś kiedyś kogoś żeby cię zabił bo tak bardzo napierdalała cię głowa? Kilka lat leczenia nie tylko tego ale wole nie wchodzić w szczegóły doprowadziło mnie do wniosku że wole zaakceptować fakt że nie dożyje 30 niż dalej się leczyć. Narkotyki to nie jest wyjście, tylko świadoma lub nieświadoma chęć odskoczni, nie tylko dla ciebie ale jak i dla tysięcy innych ludzi którzy wolą usprawiedliwiać to trochę lepiej niż my tym że się leczą, w końcu ty tylko lsd chcesz napierdalać a nie heroine, nie mówie że heroiny przynajmniej się używa w lecznictwie, gorzej że jedyny powód to brak eutanazji w naszym kraju.
 12. NarkuLekoAlkoSteryd

  [GRA W SKOJARZENIA] PiterWalecki zaprasza!

  Flota? TOPII SIĘ JUŻ KROPLA
 13. NarkuLekoAlkoSteryd

  Leczenie LSD (ketamina). Ktoś coś wie?

  Dla mnie micro dosing jest dla idiotów, z dość prostych przyczyn, nie jest to dawka funkcjonalna, czyli nie działa. Wymysł pojebów. No ale do rzeczt bo moje opinie masz w chuju, skąd masz zamiar brać lsd? Z ulicy? Nbom bdfly doc? Ja nie wiem co ty sobie wyobrażasz ale jak chcesz się leczyć kartonami składającymi się z miliona zupełnie innych środków jakie chcesz kupić. Dalej idąc, to że 1p-lsd to prodrug do lsd nie znaczy że jest lsd tak samo jak kodeina to nie morfina. Jako osoba głęboko uzależniona chciałbym ci uświadomić że jedyne co narkotyki leczą to życie. Łykaj sobie lepiej klony jam ci hamulce po ściaga to będziesz miała spokój To od serca https://video.vice.com/en_us/video/psychedelic-psychotherapy-using-lsd-mdma-and-psilocybin-to-treat-mental-health-1-408/5c513491be4077144c5572e1 Powiedz mi ze ci ludzie tam są po coś innego jak się naćpac
 14. NarkuLekoAlkoSteryd

  Podanie I.M

  Zaopatrz się w spirytys, igły 0.7, strzymawki jak lubisz, przegotój wode weź strzykawkę z pół do jeden ml na łyżeczkę, sypiesz ile chcesz, rozpuszcasz wrzucasz kawałek wacika podgrzewasz zapalniczką żeby zabić cały syf, przez ten kawaleczek wacika zaciągasz do strzykawki żeby jakieś drobiny stale nie naleciały, urywasz kawałek papieru od strony igły, zakładasz na pompę do góry pstrykasz żeby bąbelków nie było, naciskasz na tłok aż lek wypłynie igłą co zobaczysz pod światło, najlepiek zostaw reszte papierka na igle ale jak go ściągniesz całkiem się nic nie stanie, normalnie połóż gotowego strzała z boczku i przygotój się mentalnir i miejsxe strzału. Polecam walić w uda bo zastrzyk jeat banalnie prosty i bezbolesny podeśle film jak robić. Cały proxes regularnie odkrzaaj łapy, łyżeczkę przed rozpoczeciem jej użytku, przed strzalem wacik odkarzasz miejsce zastrztku i wszystko w okół, podchodzisz do strzała. Pierwszy ruch wylonaj płynnie czyli początkowe wbicie, ja już z 200 zastrzyków zrobiłem sobie ale zawsze się wacham, w koncu wbijasz sobie igłe w nogę. Wciskasz igłe do końca i trzymając stabilnie igłę do ciała naciskasz powoli tłok, następnie śmiałym ruchem wyciągasz igłę i przykładasz odkarzony wacik energicznie rozmasowując. Przed zastrzykiem upewnij się że pozycja w jakiej siedzidz powoduje że twój mięsien czworogłowy uda jest kompletnoe rozluźniony, ból wynika ze spiętych mięśni, jeżeli nie będziesz się spinać nawet igły nie poczujesz. Będąc w aptece mów po prostu ze chcesz igłę 0.7 do zastrzyków do mięśniowych.
 15. NarkuLekoAlkoSteryd

  Leczenie LSD (ketamina). Ktoś coś wie?

  Próbowałem się dostac na eksperymentalne badania na ludziach ketaminą, ni chuja, do tego napewno nie w tym kierunku ponieważ jedynie ketamine jest jakaś skrajna możliwość stosowac którą bardzo głupio wsadziłaś w nawias jakbyś miała na myśli że lsd to ketamina to leczenie depresjii leko opornej. Jeżeli chodzi o terapie lsd w każdym przypadku jest ona zajebiście złożona i wiedza ile brać jest ci totalnoe zbędna a) to nie jest micro dosing, b) nie dostaniesz lsd, c) w polsce nikt nie zajmuje się prowadzeniem terapii przy użyciu lsd. I dla mnie to trochę w chuja lecisz bo tyle lat chorujesz piszesz do nas o tym i nie wiesz że terapia lsd polega na spojrzeniu na siebie z innej perspektywy, więc tak tu chodzi dokładnie o to żebyś miała ostrą pizde. Prawdopodobnie życiową chyba że napierdalasz 400mg pcp jak ja.
×