Skocz do zawartości

NapalonyMurzyn

Memberzy
 • Zawartość

  453
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  44d 8g 33m 35s

5 obserwujących

O NapalonyMurzyn

 • Ranga
  Narzeczony Marysi

Ostatnio na profilu byli

550 wyświetleń profilu
 1. Przystawka do łóżka

  znaczy tu chodzi o to że zacząłem myśleć bardziej przestrzennie a nie schematycznie, biore kawałek metalu i jmyśke hja nige ci z niego zrobić. Cp dp wykoanania, świetnie nie wygląda ale trzymać akurat się trzyma bardziej niż stabilnie.Rzucajcie [pomysłsy co tam można do budować jeszcze. Kurwa za dużo etizolamu. ps. Polubiłem palenie
 2. BUC-8 nowy opioid

  mówie ci 1g buca to jak 15g uli w kwesti ekonomiczności DLA mnie, a ja od chuja wale. Już nie mówiąc o tym że pomimo kaustyczności uli to tn szajs jest tak szkodliwy że po 20g uli bym się tak źle nie czuł, tak uszkodzony jak tym się rozjebałem. Pomimo delikatnego zjazdu to powoduje serie innych uszkodzeń organizmu niczym chemioterapia, do tego ja nawet połowy tego nie przerobiłem, miałem jeden ostrzejszy dzień ale tak to biore niewiele. Najważniejszew tym co mówie jest to że opioidowe ciepełko jest nikłe i czuć je tylko przez pierwsze 50mg, później to tylko jebie ci wzrok i usypia. Lepiej kup mafa, to prędzej etizolam zastąpi.
 3. Przystawka do łóżka

  Bez przesady, ma być po.to żeby wieczorkiem jakiś serialik obejrzeć, sory że tak pisze ale 2dck robi swoje
 4. Przystawka do łóżka

  Prezentuje wam efekt mojej autystycznej twórczości, czyli przystawka do łóżka z odpadu metali laptopa z rozbiórki, planuje jeszcze dorobić grzałke do odpalania papierosów, bo po co marnować gaz. Śmietniczek w postacj słoija, ucwyt na kubek czy piwo i jakaś skrytka wiadomo po co. Telefon na stojaku stary tylko na pokaz bo czymś trza zdjęcie zrobić. Jakaś lampeczka żeby widać było nocą co robimy. Jeżeli są jszcze jakieś poomysły to śmiało pisać, będe podsyłać kolejne zdjęcią w miare rozbudowy.
 5. BUC-8 nowy opioid

  Powiem ci tak, ta lewatywa pewnie nie była potrzebna, ale jak nie srałem drugi dzień, a zwykle robie to dwa razy dziennie (normalny człowiek może czasem srać nawet co 3-4 dni i nie jest to ani dziwne ani szkodliwe) i jeszcze doszedł ból brzucha, to szczerze trochę spanikowałem. A że lewatywa nie jest dla mnie niczym obcym lub strasznym, to nie miałem żadnynych obaw tylko zrobiłem to co uznłem za słuszne bez jakiegoś zawahania. Do tego jeszcze w głowie mam heroiniste martwego przez zawartość odbytu co sprowokowało w jakimś stopniu do działania. Jeszcze @Sath mówił o koordynacji wzrokowo ruchowej. To jest właśnię ten zez, co sprawia że pisanie na telefonie to piekło.
 6. BUC-8 nowy opioid

  Tak faktycznie jeżeli związek dotyka wrażliwszych części naszej skóry to powoduje specyficzną reakcję alergiczną. Możliwe że żyłka mi w oku pękła właśnie przez to że przypadkiem specyfik się do niego dostał. PODSUMOWANIE: -Odczynniki wyłącznie dla badaczy mało podatnych na uzależnienie. -Nie powinno się z niego korzystać dla właściwości opioidowych. -Powinien wyłącznie być używany jako krótkoterminowa pomoc nasenna. -Unikać przypadkowego kontaktu ze skórą -Korzystać z liquid dosing -Dawkowanie, niezależnie od tolerancji zaczynać od 0,25 mg -Kolejna dawka powinna być zawsze mniejsza od poprzedniej. -Przy metodzie donosowej (zalecana) (w formie roztworu) należy odczekać minimum 10 minut, optymalnie 15 minut, na pełne działanie, czyli przed podaniem kolejnej dawki obiektowi. -Nie wchodzić w ciągi, brak wyraźnego zjazdu nie oznacza braku szkodliwości, gdyż środek przebija swoją szkodlilością wszystko z czym obiekt badań miał dotychczas styczność. -1g substancji to dość aby wyrządzić nieodwracalne szkody organizmu. -Substancja dobrze rozpuszcza się w wodzie -Dzałanie w dziwny sposób upośledza wzrok, powodując zeza i jego pogorszenie (większą dawka = gorszy wzrok.) Są to informacie zebrane na podstawieniu własnych badań a nie specjalistycznych, należy brać to pod uwagę podczas czytania. Dokładne dawkowanie jak i czas działania nie są znane, dawka podana przeze mnie jest dawką bezpieczną. @pablo proszę o jakieś wyróżnienie lub przypięcie tego posta na pierwszą stronę aby każdy szukający miał bezpośredni i prosty dostęp do tych informacji gdyż mogą uratować od wizyty na SOR nie jedną osobę.
 7. BUC-8 nowy opioid

  @dzontyd słyszałeś o gościu co umarł z 9kg gównemu w tyłku? Nie? To chce ci powiedzieć że opioidy w większości odpowiadają za paraliż mięśni gładkich które używane są przy sraniu i szczaniu. A ja nie mam zamiaru zrobić sobie przez to krzywdy, jak cię brzydza takie rzeczy to nie moja sprawa. Nie mam zamiaru ryzykowac ze zdrowiem bardziej niż powoduje ćpanie. A jak dla ciebie takie rzeczy są he, "śmieszne" i "wstydliwe" to może dorośnij bo tylko dziecko ma takie przypadłości że jak wchodzi się na sferę intymną to zaraz śmieje sie pod nosem.
 8. BUC-8 nowy opioid

  Ja jestem biały? To robisz takie dawki że wymiotuhesz po opii i jeszcze mieszasz z etizolamem. Walisz dawki na raz które całkiem cię wyłączają w ogóle bhp nie znasz. Do tego potym niema typowego skręta co multum razy było wspomniane ale najlepiej jeden post przeczytać, skręt objawia się bólem mięśni, przeczytaj cały wątek a później nazywaj kogoś idiotą chwaląc się że mogłeś się zadławić wymiotami przez własną głupote.
 9. Predator-Rc Ogólnie

  Jak do buc8 i tabletek c'lamu wiele mam do zarzucenia to proch eti wszystko obronił. Jak jeszcze wyślesz mi te obiecane sample 2dck i 2fdck to wrócisz do mojej łaski jako vendor. Recenzje eti napisze jak będe mieć czas.
 10. BUC-8 nowy opioid

  A więc, unikajcie tej substancji, nie przerobiłem nawet 0,5g i mam zdanie o tym środku jedno. Krokodil wśród fentanyli. Lepiej inwestujcie w mafa jak już musici. Podsyłam zdjęcie które mam nadzieje was odstraszy Ubolewam że nie mam żadnego innego opio aby stopniowo odstawiać iż ten związek naprawde jest przerażający i nie przewidywalny
 11. BUC-8 nowy opioid

  Ogólnie mam wrażenie że to nie jest żadna pochodna fentanylu tylko jakaś zupełnie nowa shbstancja z rodziny opioidów. To jest pewnie coś w stylu u47, aktywność opioidowa w tym wypadku to kompletny przypadek.
 12. BUC-8 nowy opioid

  Po tym niema typowego skręta, do tego wydaje mi się że strasznie uszkadza organizm. Nie ma ostrych potów i klasycznego wariowania organizmu, za to czuć bòl poszczególnych części ciała i siada na wzrok jakby się go miało o 3 dioptrie gorszego
 13. BUC-8 nowy opioid

  Jakbys rozumiał konstruktywną krytykę i kontekst zdania to byś się zalał ze wstydu ze względu na to jaka twoja odpowiedź jest debilna. Czego nawet nie mam zamiaru ci tłumaczyć bo twoja inteligencja przerasta moje wszelkie możliwości dydaktyczne. Powiem ci tyle że w tym zdaniu nie chodzi o zwrot, a to że mówiąc o zwrocie podkreślam fatalną jakość produktu. @lookingforanswer
 14. BUC-8 nowy opioid

  Vaporyzacja bardzo prosta, smak praktycznie nie odczuwalny, dym delikatny, nie gryzący. działanie: -Dużo intensywniejsze nody przy mniejszm upojeniu -Mniejsze dawkowanie -Krótszy czas działania -Bardziej euforczyna metoda podania -Dużo mniej wyraźny odruch wymiotnu
 15. BUC-8 nowy opioid

  Dopisuje, wysoka kaustyczność środka, może nawet większa niż u47700. Po sporadycznych użyciach odczuwalne podrażnienie błony i wysuszenie okolicznej skóry.
×