Jump to content

Welcome to Dopalamy.com!

You are currently viewing the forum as a guest, you do not have access to the full forum manual and a lot of material that can only be viewed by the registered new forum. Create an account and use a powerful knowledge source! By registering an account, you have a no-logs policy. We do not store private user data.

See what you gain by staying on our forum:

 • The ability to send private messages to other users
 • Participate in the full RC chat news
 • Access to partner subforum, contests, free samples

Don't wait, Sign Up today!


Janusz Tracz

Weteran Forum
 • Content Count

  1,131
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  8

Janusz Tracz last won the day on August 9 2020

Janusz Tracz had the most liked content!

About Janusz Tracz

 • Rank
  Uzależniony od Forum

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

4,162 profile views
 1. Mówią że dobre, trochę jak alfa z uczuciem dyso, slabsza stymulacja od a-pihp
 2. Gościu robiłem przelew wewnętrzny @xRefabrykator
 3. @NoMercy Dla mnie to selective scam jest. Wiemy dobrze jak na dopku się zarabia. Sytuacja taka, kontakt był normalnie, do puty nie wysłałem kasy, zamówienie w sumie poszło mailem. Zero potwierdzenia że przyjęta kasa czy coś więc się zdenerwowałem. W końcu zagroziłem swoją reputacją i złą opinią po czym v nagle się odnalazł w swoich błędach. Fakty: -Są ludzie którzy nadal nie dostali paczki napisali jednego posta i dali se spokój więcej na forum nie wbili, lub zostali stłumieni pozytywnym info ale brak reputacji robi swoje. -są ludzoe których wyruchano bo się w ogóle nie udzielają -kontakt z v rzekomo był cały czas gdy ja go nie miałem -są ludzie co po 2 tyg nie mają kontaktu -groźba zrobiła swoje, odrazu v odpisał i wysłał po niej paczke A ode mnei myśle że @Książę Kapota to multi konto vendora. Pierw rzucał mięsem a teraz znawca ich działania. Zamieszczam screeny Myślcie co chcecie bo wciskają nam różne rzeczy. Ja zachowam trzeźwą głowę i nie będe pchał komuś nie fair portfela. Akcja ostro nie na rzeczy mimo że krótki czas to proszę zwrócić uwagę na opinie innych na przestrzeni czasu, i nie sugerować się tylko mną.
 4. Kasa poszła kontakt się odrazu uciął, był to piątek. Inny facet na dopku czego 2 tyg bez odpowiedzi czyli specjalnie to robią, napisałwm u nich że facet w chuja gra, opisałem sytuacje i odrazu usunięty poast, genialne forum
 5. Wyjebany, odpowiada aż przelejesz kase, na dopku widać dobry hajs telepią
 6. Czas bloga otworzyć.
 7. Ja chciałem zamówić ale maile żadne nie dochodziły odnośnie damych do płatności więc zrezygnowałem, i tak jak kolega pisał gdzies połowa lutego to była. Czy padło czy lata faktycznie? Nie wiem ale przydało by sie jakieś konkretne info bo widać że magiczna ręka od tyłu nie działa czyszcząc nie sprzyjające posty. A więc o co chodzi?
 8. Napiaałem maila, sytuacja została w kilka godzin wyjaśniona, polecam
 9. Narkotyki powinny być tak powszechne jak alkohol, biała kupja na lusterku na każdym ślubie, komuni czy chrzcinach, na urodzinach 3 letniego synka czy stypie.
 10. Jak z czasem dostawy od płatności bo u mnie już 3 dzień leci od potwierdzenia wpłaty przez rogala i zero info na temat paczki od dostawcy
 11. @Karimata komentarze gdzie? Na jego stronie? To ma być śmieszne czy to reklama?
 12. @Blabla1 wodofosforan, chlorowodorek, siarczan, winian, cytrynian, jabłczan, monohydrat to wszystko to są postacie substancji. Substancja bez postaci to tzw. Wolba zasada. Postac wpływa w przypadku amfetaminy na stan skupienia bo wolna zasada jest cieczą. A przedewszystkim postać wpływa na to, ile faktycznie substancji aktywnej jest w gramie. Załóżmy że standardowy siarczan amfetaminy ma 70% fety i 30% to siarczan. Poza tym wpływa to na biodostępność czyli przyswajanie. Czasami substancje mogą nie działać niektórymi roa lub działać gorzej ze względu na postać. Jak z paleniem?
 13. @SPEEDDRUG use the best friend mail and send your message using secure mailbox like tutonota or proton, he should answear within one to two days.
 14. Co daje ranga vip na stronie i z jakiej okazji ją mam? Od dłuższego czasu taka mi się wyświetla ale jakoś nie było okazji zapytać @Predator-rc.cc

Tags

Dopalamy.com


dopalacze sklepy, opinie o sklepach z dopalaczami, sklepy z dopalaczami, dopalacze sklepy internetowe, dopalacze sklep internetowy, dopalacze sklep, gdzie kupić dopalacze, research chemicals, research chemicals shop, research chemicals opinions, research chemicals reviews, buy research chemicals, buy research chemicals online, kopen research chemicals, winkel research chemicals, Meningen research chemicals, beoordelingen research chemicals, kaufen research chemicals, Geschäft research chemicals, Meinungen research chemicals, Bewertungen research chemicals, comprar research chemicals, tienda research chemicals, comentarios research chemicals, opiniones research chemicals, 3-CMC, 4-CMC, 4-CEC, 3-CEC, 4-MMC, 4-EMC, 4-MEC, 3-MMC, 3-MEC, alfa-PVP, alpha-PVP, α-PVP, HEX-EN, NEH, MDPHP, HEP, NEP, MDPEP, alfa-pihp, alpha-pihp, alfa-php, alpha-php, a-PVT, pentedron,

Main

helpful links


Chatbox Clubs Calendar Ranking

Important Links

Most Important Links


News Chat unban Rank Advertisement Hall of Fame

Staff Team

List With Staff Members


×
×
 • Create New...