Skocz do zawartości

ŁatwoSięDenerwuje

Doświadczony
 • Zawartość

  976
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Wygrane dni

  7
 • Czas Online

  488d 17g 41m 3s

ŁatwoSięDenerwuje wygrał w ostatnim dniu 1 Marzec 2019

ŁatwoSięDenerwuje ma najbardziej lubianą zawartość!

O ŁatwoSięDenerwuje

 • Ranga
  Sporadyczny koksiarz

Ostatnio na profilu byli

2895 wyświetleń profilu
 1. ŁatwoSięDenerwuje

  Predator-Rc Ogólnie

  @Joe wiesz wszyscy jesteśmy sobie równi, po prostu niektórzy są równiejsi od innych.
 2. ŁatwoSięDenerwuje

  Predator-Rc Ogólnie

  @TrollLesny widać ktoś nie wie co się dzieje. Poza tym w jaki sposób głupim jest wysyłanie paczek jakich lata dziesiątki tysięcy bo po to jest to pakowanie, żeby było takie jak inne.
 3. ŁatwoSięDenerwuje

  Władek w liqudzie

  Wejdz sobie w neta i zobacz jaka tempeeatura jest spalania a jaka parowania siarczanu amfetaminy. Dalej, z tymi wypełniaczami to równie dobrze możesz nasrac do liquidu taki sam efekt dostaniesz.
 4. ŁatwoSięDenerwuje

  Spam niebędący opinią o Realchems, pytania, spam, itd.

  @devo scam to masz na ryju https://lizardlabs.eu/retailers/ Nie słyszałeś, tylko sam to wymyśliłeś.
 5. Najniżej upadasz gdy dochodzisz do wniosku że czegoś nie potrafisz osiągnąć.

  1. PIJANA POWIETRZEM

   PIJANA POWIETRZEM

   Aktem największej odwagi wciąż pozostaje samodzielnie myśleć. Głośno 

 6. ŁatwoSięDenerwuje

  Predator-Rc Ogólnie

  @wruszka @dejmito wystarczy od realchems zamówić to samo maja a nawet więcej, pred się u ll zaopatrywał/uje a realchems to sklep ll
 7. ŁatwoSięDenerwuje

  Synthetics.pro - TEMAT OGÓLNY

  @kajabuza sorry nie było klapki widac, ja składam karteczki na krzyż i wtedy tare robie, na to sypie (bo tak robią chemicy.) Co do działania to widzisz, potwierdza się to co mówie, inna sprawa jest jak się mokre zaczyna coraz bardzidj robić, to znaczy że to co tam siedzi zaczyna reagować ze sobą, reakcja zachodzi między związkami, wtedy może nie klepać, zwykle tak się dzieje jak 2 lub więcej środków zmieszasz i poczekasz z dobe czy dłużej, lub jak już jakiś mix dostałeś, jak pyszny zaczynal to jego hex był właśnie taki.
 8. ŁatwoSięDenerwuje

  Synthetics.pro - TEMAT OGÓLNY

  @Przemo13371 "podobno" parują rozpuszczalniki użyte w syntezie, a tu mówimy o innej reakcji, brąz to raczej reakcja na światło produktów ubocznych. Chlorowodorki są dość odporne na degradacje. Dość znaczy kilka - kilkanaście lat. Więc nie, metaklef się nie utlenia, przynajmniej nie w 2 dni. I taka uwaga, syp kurwa na wage a nie obok wagi jak juz zdjęcia robisz
 9. ŁatwoSięDenerwuje

  Predator-Rc Ogólnie

  @Szyszka trybik albo podstawiony, jakoś ciężko mi uwierzyć że by gościu ryzykował. Poza tym moje ukochane 2fdck wleciało na skład a pred mi zalega koło 100ziko bo brakło im idra21 w ostatniej wysłanej partii, co nie zmienia faktu że, jak napiszesz nawet za te min. 200 ziko dorzucą ci sporo próbek, starczy poprosić. Mniejsza, się sytuacja uspokoi to zamawiam, fakt teraz trochę jeat gorąco bo nawet ludzie z rep piszą, ale na ogół to tylko ludzie bez rep piszą że chujnia czy coś.
 10. ŁatwoSięDenerwuje

  Predator-Rc Ogólnie

  @blade loki ja osobiście nigdy nie miałen problemu a sporo u niego zamawiałem, czy za 500zł czy za 3 kola zawsze dochodziło tyle ze te za tyś+ dochodziły 2-3 dni robocze.
 11. ŁatwoSięDenerwuje

  Synthetics.pro - TEMAT OGÓLNY

  @DzikiDzik85 miałem ten sam problem na początku, ale nie pomoge bo nie pamiętam jak go rozwiązałem wbij z pcta a nie z telefonu a hajs elixirem wyslij to ci paka doleci w 2 dni
 12. ŁatwoSięDenerwuje

  Piksy typowo na sen.

  Pierdole wy tylko ćpane benzo i zolpil znacie, benzo wypierdlające z butów praktycznnie nie narkotycznr to tylko flubromazolam. Ale tal naprawde to nie tykaj benzo se recke na ketrel załatwić 25mg i 2x wrzucić na wieczór czy chloroprothixen który przy 300mg cię nawet po stymulantach wyjebie na plecy a z ćpaniem nic wspólnego niema. Ostatecznie tisercin ale jak listek opierdolisz to przrz tydzien z wyra wyjdziesz tylko siŕ napić i wyszczać. A haloperidol zwiotcza mieśnie nie daje się go na sen tylko jak odpierdalasz coś na detoksie bo tak ci na banie weszło.
 13. ŁatwoSięDenerwuje

  Spam i inne nie będące opinią o devil.chem

  Nie znam gościa.
×