Skocz do zawartości

dzej

Memberzy
 • Zawartość

  27
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  1d 15g 30m 29s
 1. 2 MAF

  Co do skręta po tym: po przerobieniu sztuki w 9-10 dni (wcześniej jeszcze połówka, ale szła dwa tygodnie, póki nie odkryłem palenia MAFa), trwał z 5-6 dni, przy czym rowerki i pocenie się na zmianę z zamarzaniem oraz godzinami na kiblu to jakieś 3. Protip: nie palić, nie waporyzować, starczy na dłużej i nie skręci tak konkretnie. 0,7g przerobione w jakieś 2,5 tygodnia nie spowodowało tak spektakularnych efektów objawów abstynencyjnych. Polecam robić psikacz w glicerynie i elo, starcza na długo, biodostępność git, same plusy, oczywiście poza tym, że palenie kosi nieporównywalnie mocniej i czuć wjazd niemal natychmiast. Nie wiem, jak i.v. bo sam się nie kłuję (nikt inny również mi tego nie robi, pfuj).
 2. Temat Ogólny

  Ogólnie, poza tym, że @RC Chemicals to aktualnie moim zdaniem najlepszy vendor na rynku, jedyne, co byłoby wisienką na torcie w ich przypadku, to dorzucanie free sampli np po 0,2 jakiegoś stimo do każdego zamówienia, tak, jak to kiedyś było u demona, kolka, czy w zamierzchłych czasach na genuine. Czasem, przy niedużym zamówieniu dostawałem po 3 gratisy 0,2 lub 0,3g, co było zajebiste, zawsze otwierało się pakę z radością patrząc, jakie tam się gratisy otrzymało. Najlepiej, żeby gratis były właśnie stimo, bo większość je lubi (i niewykluczone, że przy następnym zamówieniu weźmie więcej), poza tym, przede wszystkim- bezpieczne w porównaniu do benzo/opio fizycznie i do kanna, po którym może pogiąć człowieka, nawet na tyle, że odechce mu się cokolwiek zamawiać w przyszłości. Taka tylko sugestia, wiem, że mają sample packi, ale taki gratisik od sklepu bardzo robi robotę. Pozdrawiam @RC Chemicals
 3. 2 MAF

  @NapalonyMurzyn, to się nazywa ATOMIZER Waporyzator, od waporyzacji, czyli terminu na oddzielenie pary wodnej, służy do 'palenia bez ognia' Po raz kolejny @RC Chemicals Nie zawiodło, ostatnio podzielili mi zamówienie na dwa- kończył im się towar na stanie, musieli domówić, więc wysłali ile się dało (połowę), w drugim nie dość, że wysłali o 40% więcej (czyli łącznie otrzymałem 120% zamówienia), to jeszcze darmową wysyłką! Polecam sklep, niezwykle rzetelny i fachowy sprzedawca, dodatkowo kontakt pierwsza klasa.
 4. 2 MAF

  A co do roztworu: możecie zrobić nawet maksymalnie stężony r-r cukru w wodzie i też będzie dobrze, to nie pozwoli związkowi na rozpad przez jakiś czas przynajmniej. Zawsze lepiej tak, niż sypać na oko.
 5. 2 MAF

  Produkt najwyższej jakości. Absolutnie dla osób doświadczonych, które wiedzą, jak się z tym obchodzić, za to wydajność tego jest wręcz powalająca, 1mg na dawkę styka w zupełności. Można to, nawet bezpośrednio, palić. Aktualnie król opio-rc dla mnie i to w takiej cenie, że chylę czoła przed wynalazcami. NIGDY NIE DAWKOWAĆ NA OKO! ZAWSZE Z ROZTWORU LUB ZROBIĆ MACZANKĘ O ZNANYCH STĘŻENIACH W OBU PRZYPADKACH T O J E S T K O N I E C Z N E!!!
 6. Temat Ogólny

  Vendor, jakich powinno być więcej. Mega kontakt, wszystko szybko i bezproblemowo. Ciekawa oferta sampli, z której to właśnie skorzystałem. Pytanie do Vendora: czy będzie U47 w asortymencie w najbliższym czasie? W razie czego piszę się nawet na udostępnienie szczura do badań pierwszych sortów, gdyż zawsze był on zachwycony tą substancją. Piszę z pewnym opóźnieniem, bo nie miałem wcześniej czasu i jeśli Vendor to czyta, mam zbliżony do nicku tutaj adres, z którego wymieniałem się z nim korespondencją mailową. Pozdrawiam i polecam, totalnie rzetelnie i profesjonalnie.
 7. 4MPC

  Ten różowy sort mnie osobiście zachwycił. Działanie ma najbliższe ze wszystkich dostępnych aktualnie ketonów do starego 3mmc. Testowano na szczurze ok 700mg łącznie, w ciągu kilku godzin w dawkach 100-250mg. Odnotowano sporą euforię oraz brak wjazdu na kardio i niewielki zjazd zniwelowany benzo. Sort godny polecenia.
 8. HEXEN IGŁY

  Porządny sort, składa jak trzeba, wystarczył na długo, polecam. I świetny, niedrogi, spory sample pack, za który vendora powinno się na rękach nosić (oraz za kontakt, zdecydowanie na plus!)
×