Skocz do zawartości

Ferplast

Memberzy
 • Zawartość

  349
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  15d 58m 23s

1 obserwujący

O Ferplast

 • Ranga
  Narzeczony Marysi

Ostatnio na profilu byli

536 wyświetleń profilu
 1. Wolne żarty, pytania, spam bez warnow.

  @problematyczny1, kolek wysyła paczki na sobotę.
 2. Wolne żarty, pytania, spam bez warnow.

  To te pillsy euforyczne tak?
 3. Wolne żarty, pytania, spam bez warnow.

  Pisz tutaj jak zacznie wchodzić. :-D
 4. Wolne żarty, pytania, spam bez warnow.

  Daj znać koniecznie co i jak czy dobre to
 5. Sklep Pasjonat Ogólnie.

  Wtrące dwa Zdania. Ktoś składa zamówienie, vendor oddaje paczkę kurierowi i od tej pory wszelkie pretensje do kuriera. Dziwi mnie to że ludzie oceniają czas dostawy. Powinno się oceniać tylko i wyłącznie czas od wpłaty pieniędzy do przekazania kurierowi. Reszta w rękach pośrednika. A jak chcecie mieć na sto procent na weekend to Zamawiać w poniedziałek.
 6. Kolekcjoner.** - wątek główny

  @diamond, daj znać jak tam sytuacja.
 7. hexen potrzebuje porady

  @damianno, nie słuchaj @daniebp. Z całym szacunkiem, ale twoje podejście jest chore. Sugerujesz mu ze małe dawki są okej. Dobrze wiesz ze od tego się zaczyna. Dodatkowo radzisz mu aby zamienić na coś innego. Gadasz jak ćpun w tym momencie bo Musisz coś w siebie ładować. Nie doradzaj tak ludziom, sam wiesz jakie to jest ścierwo.
 8. Kolekcjoner.** - wątek główny

  @diamond, widzę że dalej nie zmądrzał. Brałem tyle samo to jak otworzyłem paczkę byłem w szoku. Temat wypadł dosłownie z opakowania. Dobrze ze torba nie puściła bobby się wysypalo. Ech ten kolek. Nawet proponowałem mu ładna dopłatę aby opakowanie było tip top i dalej sprawę olewal. Na max 10 sztuk jest okej pakowanie.
 9. 3CMC Diamond

  Ten co był w sierpniu. To była rakieta.
 10. Darkchem.com - INTENSIVE EUPHORY NEW

  Bo może działa dla konkurencji.. U innego vendora też coś wykrył negatywnego i ładna dyskusja tam była. Trochę kasy wpadnie i wyniki będą takie jakie chce konkurencja. Kup sobie ceca i cmc. Zrób mix z tego i stuknij 100 mg, a potem maxx eufory 100 mg. Zobaczysz o co kaman.
 11. Wezwanie

  Ale chłopie bredzisz.. Chyba przez te paranoje. Jaka ma mieć lipe za to że zamawiał temat, którego już nie ma. Gadasz jakby mieli nas za to zamykać. Kurwa. Zrozumcie to paranoicy że policja nie chce was udupić, a vendora. Nawet jakby was Capnęli z tematem to też wam nic nie zrobią. Już skończcie szerzyć tą chora paranoje. Przypał za temat z przed kilku lat? Nawet jakby To był koks i policja wiedziałaby że mieliście prawdziwy koks 3 lata temu to nic wam nir zrobią.. @turmoiil, myślę że znali kwoty, ale zapytać wypada haha.
 12. Kolekcjoner.** - wątek główny

  @diamond, pisz do kolka. Pewnie przez żółtych? Póki kolek nie zmieni pakowania to będą kraść. Powinien tobie zwrócić towar. Problemów nie robił mi i koledze.
 13. Predator-Rc Ogólnie

  Nie każdy jest takim lizodupem jak ty co może czekać niewiadomo ile. Ktoś płaci i wymaga. Jak chcesz to czekaj sobie i rok. A jak vendor taki dobry to od razu co powinien zablokować możliwość wpłaty i zamawiania, ale po co. Wpłaca jeszcze ludzie to będzie na odchodne. A ty czekaj i rok.
 14. Wezwanie

  Prędzej mu wypomną te nie pamiętam.
 15. Wezwanie

  Chłopie. Co mają ci zrobić xo legalny temat? Za spodnie kupione w necie też będziesz miał lipe? Powiedz ze zamawiałeś, ale paczki przychodziły puste lub po prostu próbowałeś bo młody i głupi ale zawsze mów że sam.
×