Skocz do zawartości

RcChemicals

Sklep
 • Zawartość

  116
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  11d 20g 47m 49s

11 obserwujących

O RcChemicals

 • Ranga
  Kolekcjoner opakowań

Informacje o profilu

 • Płeć
  Kobieta
 1. 4-CMC

  Z opinii naszych klientów hurtowych wynika że nowy sort jest lepszy od poprzedniego. Ale musicie sami się przekonać także zapraszamy.
 2. 2 MAF

  Na tą chwile nie będziemy mieli 2MAFA. Leci do nas zamiennik który będzie w przyszlym tygodniu, jeśli ktoś sobie życzy możemy zwrócić gotówkę lub podesłać coś innego w danej kwocie zamówienia.Jeszcze raz przepraszamy za zamieszanie powstałe w wyniku pomyłki naszego dostawcy - oczywiście calą winę bierzemy na siebie, pragniemy Was też zapewnić że zrobimy wszystko aby podobna sytuacja nigdy się już nie powtórzyła. Prosimy o kontakt na @.
 3. 2 MAF

  Wszystkie niezrealizowane zamówienia na 2MAF zostały wstrzymane do wyjaśnienia. Jeśli ktoś mimo wszystko chciałby otrzymać zamówienie, prosimy o kontakt na @.
 4. FUB-AMB

  tava z tego co mi wiadomo dostales odp na priv, jesli jednak nadal jestes nieusatysfakcjonowany odezwij się jeszcze do nas zrekompensujemy Ci zamówienie. Co do jakości mamy kilka sortów fub amb może inny bardziej Ci przypasuje a jeśli chodzi o kanna to polecamy przede wszystkim 5FADB.
 5. 2 MAF

  Synchro kto jak to ale my znamy się już na tyle, że powinieneś już wiedzieć że na pewno nie "spierdolimy z forum" tak jak napisałeś - wręcz przeciwnie, rozwiążemy problem. Chcielibyśmy prosić abyście się nie denerwowali, lada moment wyjaśnimy sprawę, na pewno nikt nie zostanie oszukany i pokrzywdzony. Jesteśmy profesjonalistami i jeśli dostawca popełnił błąd i otrzymaliśmy produkt o niskiej jakości mimo tego że zapewniał że będzie odwrotnie, to bierzemy wszystko na siebie i niezadowolone osoby otrzymają produkt właściwy lub też zwrot gotówki. Nie musicie się martwić jesteśmy w trakcie weryfikacji zaistniałej sytuacji, lada moment będzie wiadomo co i jak - będziemy tu na bieżąco informować o naszych ustaleniach i wyjaśniać indywidualnie sytuacje z osobami które czują się pokrzywdzone w jakikolwiek sposób.
 6. 4-CMC

  Dostawa dotarła z lekkim opóźnieniem - można pobierać. Pozdrawiamy.
 7. Temat Ogólny

  15.02.18 - 19.02.18 kontakt utrudniony, za utrudnienia przepraszamy.
 8. 2 MAF

  2MAF - doleciał - można zamawiać - nowy sort - wkrótce zdjęcia.
 9. 4-CMC

  Wtorek - środa będzie do zamówienia
 10. 4MPC

  Świerza dostawa, nowe większe kryształki
 11. 4-CMC

  Tak dokładnie - ta sama najwyższa jakość niestety jednak z powodu ogromnego zainteresowania do wtorku czekamy na kolejną wrzutkę.
 12. Temat Ogólny

  @SIN Poprosilibyśmy w takim razie jakieś dowody na wiarygodność tego badania. Jeśli rzeczywiście owe posiadacie jak najbardziej jesteśmy w stanie przyznać się do błędu - nikt nie jest nieomylny, współpraca z dostawcą od u48800 oraz aktywność produktu pozostawiała wiele do życzenia - o czym nasi klienci doskonale wiedzą. @Kim Dzong Un Nie wiem kto Ci cokolwiek wciska ale na pewno nie my - mamy tylko nadzieje że chociaż tam gdzie lubisz.
 13. Temat Ogólny

  Co zawierał mail?
 14. Jaki produkt powinniśmy wg. Was dodać do oferty

  Chodzi o realne propozycje
 15. Jak w temacie, zapraszam do debaty - jaki produkt widzielibyście w naszej ofercie ? Otwarta dyskusja - jesteśmy otwarci na wszelkie sugestie.
×