Jump to content

patryk123441

Tester Substancji
 • Posts

  863
 • Joined

 • Last visited

 • Days Won

  1

patryk123441 last won the day on April 10 2019

patryk123441 had the most liked content!

About patryk123441

 • Birthday February 3

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Recent Profile Visitors

3,943 profile views

patryk123441's Achievements

Zaawansowany Helupiarz

Zaawansowany Helupiarz (6/8)

575

Reputation

 1. [Nazwa substancji] a-pihp [Od] Rceagle [Wygląd] Beżowy proch. Nie jestem w stanie dodać zdjęcia przez problemy z jego przesłaniem. [Dostawa] List nierejestrowany - Dotarło w przeciągu 4-5 dni roboczych [Metoda] Sniff [Aplikacja] Niezbyt przyjemna. Sniff odpycha i piecze. Uczucie przelatywania prochu przez gardło(Coś a'la wysuszony hep czy inne ndh). Praktycznie nie spływa. [Czas działania] Około 1.5h [Tolerancja] Na stymulanty zerowa. [Opis] Na początek przyjąłem próbkę uczuleniową. Pierwsze co poczułem to uczucie lekkiego pieczenia w nosie już po tak małej ilości. Po jakichś 2 godzinach wysypałem na początek ok.35mg, aplikowanie tego nie jest zbyt przyjemne, odpycha i zbiera na kaszel. Proch lekko się klei. Po upływie około 3 minut zaczęło działać. Przypływ energii i pobudzenie. Idąc do sklepu zauważyłem u siebie natłok myśli i uczucie uniesienia. Wyrzut dopaminy sprawił, że szedłem zadowolony, z uśmiechem na twarzy. Wróciłem, otworzyłem piwo, które piłem znacznie wolniej niż zazwyczaj. Gorycz piwa sprawiła, że jakoś straciłem na nie ochotę, więc polazłem do żabki po smakowe, które lepiej się przyjęło. Mimo, że już od dawna nie palę, to odpaliłem fajkę i po 3 buchach ją zgasiłem. Po mniej więcej 1.5h działanie zaczęło powoli słabnąć, więc zarzuciłem tym razem około 50mg. Rozdzieliłem to na 3 chude kreseczki, bo nie dałbym rady przyjąć tego za jednym razem. Tu już efekty były znacznie nasilone niż przedtem. Zacząłem się pocić, nabrałem chęci do działania. Gdy nad czymś się skupiłem to ciężko było się od tego oderwać. Libido lekko podskoczyło, lecz nie jakoś drastycznie. Stymulacja na wysokim poziomie. Wyraźnie czuć dopaminę i mniejsze działanie noradrenaliny. Pomimo kilku wrzut źrenice pozostają w normie. Z czasem wchodzi na kardio i mielenie językiem. Niestety wapować tego nie próbowałem, więc nie wypowiem się na temat tej metody przyjęcia. [Zalety] + Zajebiste dopaminowe działanie + Motywacja i chęć zrobienia czegoś + Moc i wydajność + Odczuwalne działanie w małych dawkach + Nie wysusza [Wady] - Kardio - Aplikacja sniffem [Zjazd] Nie jestem w stanie dokładnie określić, bo przed snem zarzuciłem zolpidem, ale nie zapowiadało się jakoś dramatycznie. [Opis końcowy] Bardzo dobry sort. A-pihp z wysokiej półki. Nadaje się do pracy fizycznej, psychicznej jak i do posiedzenia ze znajomymi przy piwie czy na imprezę. Raczej nikt nie powinien się zawieźć. OCENA: Ocena ogólna - 8.5/10 Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia. NAJWAŻNIEJSZE: Nie sugeruj się moimi teoriami! To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! Badania wykonujesz na własną rękę.
 2. Sorry, dopiero teraz ogarnąłem. Chyba byłem jeszcze na bombie. Chodziło o 4ho-mipt
 3. @RickSancez Highstore.n**
 4. Wcześniej - około 8 miesięcy na anydepresantah, więc wsztrzymałem się od jakichkolwiek uzywek. 100mg w pacze. Przyjęte 25mg p.o. Można by powiedzieć, że na pusty brzuch. Zadziałało szybo i bardzo dobrze. Zero BL. Wizualnie bardzo ładnie [Przerważały filetet i róż]. Poza wpatrywaniem się jak szafki zaraz eksploduja etc. nic takego się nie stało xd Mentalnie jakoś mnie nie ruszyło, bardziej wizualnie. 8-8,/10 Ale myślę, że kilka mg i punkt wyżej Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia. NAJWAŻNIEJSZE: Nie sugeruj się moimi teoriami! To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! Badania wykonujesz na własną rękę Wcześniej -. Około 8 miesięcy na antydepresantach, więc wstrzymalem się od jakichkolwiek używek 100mg Przejęte 25mg oral. Zadziałało szybko i bardzo dobrze. Wizuale piękne, przeważała fiolet i chwilami mocna żółć. Poza wpatrywaniem sie jak szafki zaraz wystrzelą etc. Nic takiego się nie stało xd Mentalnie jakoś mnie nie Ruszyło, bardziej wizualnie. 8/10, ale myślę że 5mg zrobiły różnice i podwyższył bym opinie W zanadrzu jeszcze mam ćwiartkę clona w prochu więc też coś podeślęwww
 5. Siemka, Jest ktoś dobrze obeznany w wyżej wymienionych lekach? Chodzi mi o działanie stricte nasenne, które będzie lepsze pod względem nasennym jak i rosnącej tolerancji. Benzo i tym podobne sobie odpuszczam poprzez możliwość uzależnienia. Z kwetiapiną jestem zaznajomiony i wiem jak działa. Tolerka rośnie szybko i dawkowanie wynosi ok. 150-200mg po niecałym tygodniu stosowania. Chlorprothixen zarzuciłem kilka razy w odstępach kilku dniowych w ilości 50mg. Uspało dobrze, ale nie wiem jak z rosnącą tolerancją. Byłbym wdzięczny osobie obeznanej w obydwóch lekach, bo nie wiem o co prosić lekarza. Pzdr.
 6. @rceagle.io Z chęcią zobaczyłbym taki sposób płatności
 7. I jak? Miał ktoś już to na stanie?
 8. Wystarczy poczytać wcześniejsze opinie, a dowiesz się, że nie warto tu zamawiać, bo nic tu nie jest warte uwagi. Więc tym bardziej nie jest to alfa. Tak poza tym, to czy nie pisałaś wcześniej, że jak to można ciągnąć sample które już wcześniej były nieaktywne, a sama łapiesz się na tani chwyt w nazwie "alfa-pvp" i masz w zamiarze zamówić to w tym samym sklepie? Pamiętaj, że aby być pewnym, że jest to oryginał, ktoś wcześniej musi to kupić/przetestować. Pierwszy, drugi czy dziesiąty raz... Może w końcu trafi się 4mmc, choć wcześniej słali ceca pod tą samą nazwą... Jest to mało realne, ale daję przykład. Tak czy siak, gdyby była to alfa pvp stron w temacie byłoby już kilkanaście, więc wniosek sam się nasuwa.
 9. @Mały Gonzo Jesli nie zrobiłeś przelewu ze swojego konta, to nie masz się o co martwić, bo nie ma żadnego dowodu, że to Ty za to zapłaciłeś... Bo przecież nie płaciłeś Jeśli list był nierejestrowany to nie ma potwierdzenia odbioru, czyli list mógł nie trafić w ręce odbiory - a tym bardziej, że przecież odbiorca żadnej paczki z zagranicy nie oczekiwał No chyba, że paczka szła na zupełnie inny adres, wtedy to nawet nie ma o czym mówić. No i wyżej już jest wspomniane, że paczki idą z poza granicy, czyli nasza wspaniała policja się tym zbytnio nie zainteresuje, więc nie ma się co martwić. Piszę to tak na przyszłość dla tych którzy martwili by się takimi sprawami, nawet gdyby był jakiś przypał. Pzdr.
 10. @Xela9090 Daj znać jak tam 1p, bo mam zamiar zamówić kilka sztuk, a wolę być pewny jakości
 11. Miał już ktoś styczność? Warto zamawiać?
 12. Gdyby nie piguła to na pewno byś zasnął xd
 13. @wiktororban01 4-mec nie próbowałem, więc nie porównam. Jeśli chodzi o 4-mpd to da się to porównać w jakimś stopniu do tego, Jak tak teraz na to patrzę, to późniejsze działanie może być zbliżone do 4-mpd. Ale z tego co widzę, to opinie są rozbieżne, więc samemu trzeba spróbować.
 14. @wiktororban01 Czuć ją, ale nie powiedziałbym, że mocno. Lecz z każdą kolejną dawką daje po sobie znać co raz mocniej. Dopaminy co raz mniej, noradrenaliny co raz więcej
×
×
 • Create New...