Skocz do zawartości

patryk123441

Memberzy
 • Zawartość

  421
 • Rejestracja

 • Ostatnio

 • Czas Online

  178d 7g 56m 25s

3 obserwujących

O patryk123441

 • Ranga
  Narzeczony Marysi
 • Urodziny 3 Luty

Informacje o profilu

 • Płeć
  Mężczyzna

Ostatnio na profilu byli

1074 wyświetleń profilu
 1. [Nazwa substancji] Nova Explosion [Od?] Rchem [Ilość] 3g. [Wygląd] [Smak/zapach] Intensywny zapach ziół. Choć zapach nie dla mnie, to na pewno pachnie o wiele ładniej, niż choćby NM-Intense. [Dawkowanie] 1 lufka. Na początek radziłbym zaczynać od małego bucha z dupy strony lufki. [Czas działania] Około 20 minut. Wchodzi do 10 sekund po wypuszczeniu dymu z płuc. [Tolerancja] Niska [Opis działania] Wejście: Wchodzi jakieś 10 sekund po wypuszczeniu dymu z płuc. Nie ma takiego "boom" na wejściu, za to wchodzi stopniowo i pomału. Spaliłem już tego trochę i nie miałem ani jednej sytuacji w której myślałem, że będzie za mocno. Oczy: Lekko zaczerwienione białka oczu i ciężkie, przymykające się powieki. Chwilami kolory były bardziej jaskrawe. Rozkminy: Całkiem przyjemnie po tej mieszance jest się położyć i oglądać coś, podczas gdy myślami jesteśmy - że tak powiem - w chuj daleko. Śmiechawa: Nie raz oglądając coś śmiałem się jak debil, więc poprawiony humor i śmiechawka na pewno występuje. Chillout: Bardzo dobrze wycisza i relaksuje. Wprowadza w bardzo przyjemny stan. Gastro: Nic tylko wpier***ać. Inne: Mieszanka działa bardzo dobrze nasennie. Przy następnej okazji sprawdzę jak usypia po stimach. Również można odczuć lekką psychodele. [Opis końcowy] Całkiem przyjemna mieszanka ziołowa. Działanie bardziej relaksujące. Raczej trudno jest o kare. Ocena - 8.5/10 Polecam! Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia. NAJWAŻNIEJSZE: Nie sugeruj się moimi teoriami! To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! Badania wykonujesz na własną rękę.
 2. MD-PHP 13rc.net opinie, recenzje

  Jak sort? Testował ktoś?
 3. RChem --- NOWE MIESZANKI ZIOŁOWE ! SAMPLE !

  Ja celuję w Nova Explosion No i dzięki za sampla
 4. 3CMC Diamond

  [Nazwa substancji] 3cmc Diamond [Od] Kolek [Wygląd] Białe kryształki [Metoda] Oral [Czas działania] Peak trwa ok. 1-1.5h [Tolerancja] Ostatni euforyk testowany ponad 2 tygodnie temu. W tym samym dniu, w laboratorium, gościła stymulująca sól od innego V. [Opis] Po wykonaniu próby uczuleniowej przystąpiłem do testów. Rozdzielone po 100-150mg do dwóch próbówek. W oczekiwaniu na pierwsze efekty, obaj testerzy popijali piwo na świeżym powietrzu. Po upłynięciu 20 minut rozmowa kleiła się coraz lepiej, a humor u obu zauważalnie się polepszył. Słońce grzało, a moc odczynnika rosła w siłę z każdą kolejną sekundą. Euforia powoli i bez pośpiechu nasilała się. Podczas rozmowy przeleciały dziesiątki, a nawet i setki, przeróżnych tematów. Piwo nabrało smaku, a czas znacznie przyśpieszył. Bardzo dobry Metaklef, który zrobił dobre wrażenie - lepsze niż poprzedni sort tej samej substancji. Zdecydowanie więcej euforii, niż speeda. Z każdą kolejną dorzutką odczynnik maleje na mocy. [Zjazd] Brak jakichkolwiek uboków. Po skończeniu badań pozostał polepszony humor. Ochoty na dorzutkę również zbytnio nie zauważono. [Zalety] + Rozmowa, + Brak zjazdu, + Euforia. [Wady] - Kolejne dorzutki nie działają już tak samo, jak działały przy pierwszej. [Opis końcowy] Teraźniejszy Diamond lvl wyżej od tego sprzed 2 miesięcy. Znaczna przewaga euforii nad speedem. Na te czasy, jest to dobry sort 3cmc. Nie jednemu przypadnie do gustu. Ocena - 8.5/10 Polecam! Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia. NAJWAŻNIEJSZE: Nie sugeruj się moimi teoriami! To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! Badania wykonujesz na własną rękę.
 5. F**b**st**s.*o*

  [Nazwa substancji] Green Power [Od] Fun [Wygląd] Biały puder [Metoda] Sniff [Aplikacja] Przy początkach lekko piekąca. Z kolejnymi razami ból zanika. [Czas działania] Peak trwa pomiędzy 1-1.5h Całość zamyka się w około 2-2.5h [Tolerancja] Ostatnia testowana substancja - BK EBDP - ok. 2 tygodnii temu [Opis] Po wykonaniu próby uczuleniowej i odczekaniu 30 minut przystąpiłem do testów. Przyjęte ok. 40mg metodą sniff. Lekko zaszczypało i niemal od razu czuć było nasilającą się energię. Przyjemny Dopaminowy Rush utrzymuje się przez jakieś 20 minut. Występuje spora chęć do działania jak i rozmów. Do papierosów również ciągnie - palony jeden za drugim. Odczynnik mocno odwadnia - radzę pamiętać o częstym nawadnianiu organizmu - również można odczuć mocno zwiększoną potliwość, oraz tzw. Kardiofaze. Po jakichś 60-90 minutach intensywnej stymulacji moc odczynnika słabnie. Każde kolejne dawki robią praktycznie tak samo. [Zjazd] Nie odnotowano, gdyż miałem przy sobie kanna. [Zalety] + Brak spływów, + Nienachalna stymulacja, + Clearhead, + Motywacja, + Moc i ekonomia. [Wady] - Dość mocno odwadnia, - Kardiofaza, - Zatyka nos. [Opis końcowy] Bardzo dobry odczynnik. Z czystym sumieniem mogę go polecić! Ocena - 8.5/10 Substancja absolutnie nie nadaje się do spożycia. NAJWAŻNIEJSZE: Nie sugeruj się moimi teoriami! To w jaki sposób to działa na mnie wcale nie znaczy ,ze podziała tak samo na ciebie. Dla ciebie może okazać się za mocne! Pamiętaj o tym! Badania wykonujesz na własną rękę.
 6. RChem.eu --- Jaki produkt mamy wprowadzić do oferty

  @RChem A co z psychodelikami? Jest szansa na ich wprowadzenie? Co jak co, ale jak dla mnie, to przydałoby się jakieś dobre psycho/dyso, a zakupy robiłbym w jednym, a nie w kilku sklepach Sądzę, że nie jedna osoba się ze mną zgodzi Pzdr.
 7. Kolekcjoner.** - wątek główny

  Ja otrzymałem na drugi dzień, ale to zależy już tylko od przewoźnika
 8. RChem.eu --- HEXEN CRYSTALS IGŁY

  Up Testowałem, lecz wcześniejszy sort. Wtedy wypadło dobrze - recka stronę wcześniej. Jak teraz? Nie mam pojęcia
 9. cza*ha.d*

  Up Bo wpisujesz złą końcówkę
 10. Alter**he**cal*.*c**

  Już chyba wrócili, bo na @ odpisują
 11. Odznaki

  Mnie również się podoba
 12. U mnie też na miejscu @RChem Jeszcze raz dzięki za konkurs
 13. Dzięki za konkurs Mail dotarł?
×